Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pici gondom. Párom...

Van egy pici gondom. Párom gyereket akar én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször átbeszéltük, de ő rám hagyja, mondván majd megváltozik a véleményem, ha terhes leszek. De nem lenne hozzá türelmem. Van egy kutyám, 2 hete van nálam, és hozzá nincs türelmem, akkor egy gyerekhez. Teljesen kétségbeesek ha erre gondolok, de párom nagyon akarja. Nagyon szeretem őt, nem akarom elhagyni. De annyira félek, hogy csak egymás idejét raboljuk. Emiatt a szex sem működik már köztünk. Vélemények?
2010. máj. 22. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésben benne volt a válasz: csak raboljátok egymás idejét. Kényszerből ne szülj, könyörgöm!!!!!! A gyerek issza meg a levét, mert nem apuka marad vele otthon, hanem te!

Inkább legyél szarul egy évig (amíg elfelejted ezt a nagy szerelmet), mint egész életedben olyat csinálni amit nem szerettél volna.

2010. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg neki, jobban örülnél, ha először elvenne feleségül. A gyerek kérdés csak utána jöhetne szóba. Ehhez mit szólna?
2010. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon éretlen vagy még a gyerekvállaláshoz, akárhány éves is vagy.
2010. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
66%
Tudod hány ismerősöm mondta ugyanezt?! Aztán véletlenül teherbe estek, és igazi anyatigris lett belőlük. A saját gyerekednél a hormonjaid gondoskodnak róla, hogy türelmed is legyen hozzá. Ezt sem a kutyádnál, sem más gyerekénél nem érzékeled. Én is sokáig azt hittem, hogy nem való nekem gyerek, mert ha rámbíztak egy bébit egy órára, már félóra múlva alig vártam, hogy visszajöjjön az anyja, úgy éreztem, a babázás csak nyűg a nyakamon. A sajátomat meg kölcsön nem adnám semmiért.:)
2010. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
38%
na engem ettől is kiver a víz..nehogy már a hormonjaim döntsék el hogy én akarom-e egy gyerekre pazarolni az időm :/
2010. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem van türelmem a kutyákhoz macskákhoz, minden állathoz (nagy állatbarát vagyok), de a gyerekek...addig oké, ameddig rámbízzák úgy hogy pici csak néha arrébb kell tenni és csendben van. Viszont ha már nagyobb és állandóan rosszat csinál fél óra múlva sírógörcsöt kapok, hogy vigyék már innen. Nem tudom, hogy saját gyereknél hogy lenne, de más gyereke nekem púp a hátamra.
2010. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az utolsóval. Én is nemréglettem állapotos, és nem volt tervezett. A párom már nagyon akarta a picit, de én várni akartam még pár évet vele. De most, hogy telnek a hetek, nagyon nagyon feléledt bennem az anyaösztön, és alig várom, hogy megszülessen a picink! Olyan boldog lettem, a párom is, madarat lehetne velünk fogatni! :) Lehet veled is ez történne.. Ne félj, ne aggódj! Rossz beidegződés, hogy mindenki csak támadja az embert oylankor, ha még nincs 30 vagy nincs munkahelye, ha szülne... Ez badarság! Ne vegyék el a kedved az ilyen félelmek és a szégyen az anyaság örömeitől!!! 25L
2010. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
47%
na és mi van akkor ha teherbe esik és továbbra sem akarja a gyereket? na? mert ilyen is van énszerintem.
2010. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként én is a huszas éveikben járó nők terhességét pártolom, szerintem sokkalta normálisabb dolog, mint 30 felett szülni. Én tudom, mert ismerem a kockázatokat, ez a dolgom, de manapság tényleg rossz beidegződés, hogy 30 felett kell szülni. Ja, mire a gyerek 20 lesz anyuka 50. Én 21 vagyok, anyukám 43, mindketten fiatalok vagyunk.
2010. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
65%
A 20:02-esnek is igaza van, nem mindenkinél okoz anyai ösztönöket a terhesség. Néhányan az abortuszt is mosolyogva csinálják végig, néhányan sírva, tehát ez nem egy olyan dolog, ami mindenkire jellemző.
2010. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!