Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pici gondom. Párom...

Van egy pici gondom. Párom gyereket akar én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször átbeszéltük, de ő rám hagyja, mondván majd megváltozik a véleményem, ha terhes leszek. De nem lenne hozzá türelmem. Van egy kutyám, 2 hete van nálam, és hozzá nincs türelmem, akkor egy gyerekhez. Teljesen kétségbeesek ha erre gondolok, de párom nagyon akarja. Nagyon szeretem őt, nem akarom elhagyni. De annyira félek, hogy csak egymás idejét raboljuk. Emiatt a szex sem működik már köztünk. Vélemények?
2010. máj. 22. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
31%
20:10 így kell http://www.youtube.com/watch?v=vnySP3ffkfs :D (ezek nem mi vagyunk) De ma már a macskának és a nyúlnak is tanítanak kutyatrüköket barátságos módszerrel.
2010. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg tök más ha az ember 28 mikor szül és nem 32. Sokkal jobb ha a 10 gyereknek 38 éves az anyja, ne legyen már 42! Micsoda különbség!!!!
2010. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
81%
Szakits vele, ha ennyire nem, akkor kar eroltetni. Tonkreteszed az eletet, ha nem hagyod elmenni. Most biztos nem akar mastol gyereket, de miutan begyogyulnak a sebek, talal egy masik lanyt, aki tetszik neki, es aki gyereket is akar. Te meg olyat keressel, aki nem akar. Ezt mashogy nemigen lehet megoldani.
2010. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
64%

20:15 az hogy valaki nem akar gyereket nem jelenti azt rögtön hogy bulizni, "élni" (ma az élni azt jelenti hogy pia, buli, drog, szex. Nekem az élni azt jelenti hogy kipróbálni dolgokat amik érdekelnek, mit tudom én hegymászás, és ezt komolyan is lehet csinálni) akar! Van egy csomó ember aki komoly és keményen dolgozik és mégsem akar. Tudod ma már mit sem számít a biológia, van olyan fejlett az ember hogy anélkül is megoldja a fajunk fenmaradását, a kizárólagos biológiai irányítás már nem kell. Amúgy is túlnépesedés van.

Én szakítanék a párommal ha ő akarna gyereket. Mert én nem teszek olyat amit nem akarok de neki is joga van gyerekhez. Mondjuk próbálok szólni már az elején.

2010. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
30%
Akár hiszed akár nem sokat számít. Mondom, főleg egészségügyi téren. Egy bizonyos kortól felfelé a nőknél egyre inkább kockázatosabb a szülés az anyára és a magzatra nézve is.
2010. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
Én 25 leszek, párom 32. Folyamatosan azt hallom tőle, hogyha 1-2 éven belül nem lesz gyereke, akkor már neki késő lesz, persze nem ezekkel a szavakkal. Már a legtöbb barátja nős, egyébként az én ismerőseim nagy része is házas és/vagy gyereke van.
2010. máj. 22. 20:20
 37/76 anonim ***** válasza:
76%
Az én anyukám is nagyon idős hozzám képest mert már volt három tini tesóm amikor én születtem mégsem rosszabb a kapcsolatom mint a tesóimnak vagy más gyereknek...
2010. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
27%

Magzat hülye vagyok ma..szóval gyerekre.


Hegyet mászni anyukák is szoktak. Nagyon sok olyan dolog van, amit pl. csak gyerekkel tehetsz meg. Nem mondom egyébként mert én sem akarok szülni, nem vagyok egy anya típus, a szülészetet imádom, de hogy nekem legyen gyerekem, az nem oké, de ez nem jelenti, hogy normális ez a 30+ szülünk dolog. Kifacsarodott világ ez...

2010. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
57%
Értem én hogy mikor legideálisabb szülni, de ez nem egy project amit végig kell vinni. Nem lesz attól valaki önző vagy rossz (ahogy próbálják beállítani- ha későn szülsz akkor rossz lesz a gyerekednek) ha későn szül amikor már nem olyan ideális.
2010. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:
De az egy dolog, hogy én 30 évesen szülök, de akkora párom közel lesz a 40-hez.
2010. máj. 22. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!