Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pici gondom. Párom...

Van egy pici gondom. Párom gyereket akar én nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször átbeszéltük, de ő rám hagyja, mondván majd megváltozik a véleményem, ha terhes leszek. De nem lenne hozzá türelmem. Van egy kutyám, 2 hete van nálam, és hozzá nincs türelmem, akkor egy gyerekhez. Teljesen kétségbeesek ha erre gondolok, de párom nagyon akarja. Nagyon szeretem őt, nem akarom elhagyni. De annyira félek, hogy csak egymás idejét raboljuk. Emiatt a szex sem működik már köztünk. Vélemények?
2010. máj. 22. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2010. máj. 22. 19:29
 2/76 anonim ***** válasza:
66%
A párod keresni fog olyan nőt aki akar gyereket. Te meg egyedül maradsz majd.
2010. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem fogadja el akkor nincs más szakíts vele. Jobb nem lesz a kapcsolatotok. És ne hagyd hogy bárki is rábeszéljen, ezt csak 100%-osan akarva lehet csinálni. Akármilyen (mások szerint) buta kis indokkal nem akarsz, jogod van hozzá.
2010. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem a pici gond kategóriába tartozik :) De TE tudod.

Az meg, hogy a szex sem működik, hááát, ez elgondolkodtató..

Hosszútávú kapcsolatot semmiképpen sem terveznék ilyen paraméterekkel.

2010. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
51%

Nálam ez elég indok lenne egy szakításra. Szüljön ő, gondozza ő ha annyira gyereket akar.

Rám az életben senki nem tudná rámerőltetni a terhességet/gyereket, mindegy mennyire szeretném őt.

2010. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy?
2010. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, ha nem akarsz hát nem akarsz, ez a te döntésed is, neked is vétójogod van, ugyanúgy, ahogyan neki is lenne, ha te akarnál gyereket. Azért ne szülj, mert ő akarja, neked is akarnod kell.
2010. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Már több mint négy éve vagyunk együtt, eddig nem merült fel ez a kérdés, de mostanában folyamatosan ezzel nyaggat. Már ott tartok, hogy annyira nem akarom, hogy ha találna valakit és elhagyna akkor boldog lennék ha ő boldog, de tudom, hogy ő nem fog mást keresni. Tudom ez durva megfogalmazás, de most ezt érzem, pedig tiszta szívemből szeretem. Mikor tini voltam azt hittem 20-22 évesen már anya leszek, még huiszonegynehány éves koromban is voltak anyai ösztöneim, de akkor még suliba jártam, most pedig... Félek, hogy elveszítem a párom, de félek, hogy sajnálatból feláldozom a saját életem, az ő boldogsága kedvéért. Akkor vagyok igazán rosszul mikor elkezdi mesélni, hogy ő majd 3 gyereket szeretne, és majd ide mennek oda mennek...
2010. máj. 22. 19:40
 9/76 anonim ***** válasza:
84%
ha nem érzed magad érettnek rá, csak kényszerből ne vállald be. nem tudom hány éves vagy és mióta vagytok együtt, na meg hogy milyen a kapcsolatotok. azt tudom előző páromtól én sem akartam gyereket , a mostanival viszont teljesen más a helyzet, már tervezzük a picit :)
2010. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
90%
Még véletlenül se szülj így,totál befordulnál szülés után szerintem ha még a kutya is sok neked.
2010. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!