Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a brutális...

Mit szóltok ehhez a brutális videohoz?

Figyelt kérdés

be linkeltem ott láthatjátok...nem normális ,nem is ember ez.:S

[link]


2010. máj. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
48%

A mosómedvésre csak véletleül kattintottam mert sokat használom azt az oldalt. Tisztában vagyok a helyzetekkel, de ehhez nincs szükségem rá hogy konkrét eseteket olvasgassak. Anélkül is tudom hogy a világ nem tökéletes.

És mint valaki más is mondta, egy cselekedet nem attól lesz rosszabb hogy kisbaba van benne. Ezt már biztosra veszem hogy csak az érzékenységetek miatt gondoljátok. Még ezernyi másik tehetetlen lény (öregek, állatok, betegek) van a világon és a kisgyerek semmivel sem felsőbbrendű és megütni egy kisgyereket szerintem nem szörnyűbb mint poénból állatokat élve nyúzni (és nem az élelemért, mert azért nem kellene szenvedniük) videózni és közben kacarászni. Normális embernek nincs szüksége arra hogy állandóan hangoztassa, felsőbbrendű az állatoknál. Normális ember megbecsüli őket, mert nélkülük ő sem lenne, ezért rájuk is vigyázni kell mert az a mi hasznunk is. Ezt az egészet meg lehetett volna oldani hogy kirúgják a nyanyát és nem bizonyítékot gyűjtenek meg kamerázgatnak...

2010. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
Legalább jelezted, hogy vegyék le a mosómedvés videót?
2010. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%
17:53 nem lett volna elég csak kirúgni,mert akkor más gyermekkel is megtette volna szerintem.Az más kérdés,hogy én is kirúgtam volna az első gyanús jelnél és nem használtam volna fel a gyerekem,ilyen célra.
2010. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
milyen mosómedve?
2010. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
16:21-es kommentet olvasd el.
2010. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!