Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a brutális...

Mit szóltok ehhez a brutális videohoz?

Figyelt kérdés

be linkeltem ott láthatjátok...nem normális ,nem is ember ez.:S

[link]


2010. máj. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim válasza:
64%
Hát szerintem nagyon is durva ez a videó,és ha a babának nem is okozott nagy testi fájdalmakat-amit erősen kétlek-,lelkileg biztos nagyon megrázó volt számára.A szittert biztos,hogy kibelezném,a kedves animátornak(02:12) meg azt üzenem,hogy szívesen fejbe vágnálak egy baseball-ütővel,persze nem brutálisan,csak kicsit durván,aztán azt elemezd ba..meg!
2010. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
77%

off.: aki módszeresen lepontozza azoknak a véleményét, akiket megrázott a videó, az hogyan vélekedik akkor? vagy csak "randomba" nyomkodja a piros kezeket? csak kíváncsi vagyok.


on.: borzasztó volt végignézni. Pláne, hogy egy olyan picibabát bántottak, aki még nem ért a világból semmit, nem tehet semmiről, és nem tud védekezni, csak sírni. A nő valószínűleg bolond, de ettől nem lesz kevésbé ocsmány.

2010. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
72%

[link]


[link]



Íme még két web oldal ahol ugyan így bántalmazott,sérült,agyonvert,megkínzott,éhenhalt,stb kisgyermekekről találhattok infókat.


Én azon is felháborodom,ha felnőtt felnőttel szemben követ el erőszakot,és ugye mostanság nagyon divatos a tini bánt tinit eset is.

De hogy egy ártatlan kisgyermeket bántsanak?

A gyermek az élet értelme,aki fényt visz a családba,aki jövőt ad nekünk szülőknek és mégis vannak ilyenek.....


Én még akkor is lelkiismeretfurdalást érzek ha hangosan rászólok a gyerekeimre.


Na ezért nem bíznám én idegenre a gyermekeimet,még családon belül is megválogatom,kire hagyom őket.

2010. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
42%

animátor(02:12) vagyok.


Gondoltam, hogy jönnek a leoltások, a baseballütőt külön köszönöm, csak kár, hogy klisés :)

Nincs gyerekem. Ha lenne, és vele bánna így valaki, természetesen oda küldeném az illetőt, ahová való.

Tulajdonképpen ti is ugyanolyan agresszívek - és álszentek - vagytok (azok, akik írták a fűrészt, beleket, stb), mint az öreg, csak annyi a különbség, hogy ő ártatlan indokot kreált magának (ártatlan, tehetetlen embert, babát bántalmazott), ti meg egy nem egészen ártatlant.


A világban egy csomó szörnyűség történik, ennél sokkal rosszabbak is, a környezetünkben is rengeteg elhanyagolt, lelki terrorban tartott gyerek nevelkedik.


A kérdező megkérdezte, hogy mit szólunk ehhez a videóhoz. Én azt, amit. Egy szóval sem mondtam, hogy rendben van, annyi volt a véleményem, hogy ez nem brutalitás. Szimpla kegyetlenség.

Van, akit megérint, elsírja magát, rosszul lesz tőle. Nekem is vannak ilyen dolgaim, de nem ettől. Én embert látok, és nekem egyre megy, hogy az ártatlan pici baba, vagy felnőtt ember, vagy magatehetetlen aggastyán. Mind ember, akik ugyanannyit érnek. Miért lenne szörnyűbb a videó bármelyik gonosztettnél, csak mert egy 11 hónapos csecsemő szerepel benne, pusztán annál fogva, hogy ő egy új élet, és semmi olyan tulajdonsága nincs még, amit utálhatnátok?

Innen rengeteg okfejtésbe tudnék bocsátkozni, de ez már nem ehhez a kérdéshez tartozik.


Kellemes embertársirtást azoknak, akik azt óhajtják. :)

2010. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:

14:15 Csak azért nem hibáztatlak a véleményedért, mert tudom, hogy milyen az, ha nincs gyereked, mert nemrég én is gyermektelen voltam. Amióta megszületett a kislányom, sokkal érzékenyebb vagyok az ilyenre. Én sem gondoltam volna, de hidd el, hogy az anyaság meg tudja változtatni nemcsak a saját, hanem más gyerekével kapcsolatos érzéseinket is.


13:48-nek!

Az összes esetet végigolvastam 1-2 hónappal ezelőtt, a férjem le is tiltott, mert állandóan bőgtem. Mindegyik eset nagyon-nagyon megrázott, de a kis Tesslynn O'Cull-tól azóta sem tudok szabadulni, mindig sírok, ha Rá gondolok.

2010. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:

13:48-as!

Ugye nem baj, ha nem nézem meg a linkjeidet! Azt is megbántam, hogy a kérdésben szereplő linket megnéztem!


A mai 500 lépéses vagyok!

2010. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
54%

15:32 Megértelek, ha nem akarod megnézni, bár ezek nem videók, hanem leírt történetek (szívszorító fényképekkel a gyerekekről). Azért "érdemes" elolvasni (bár angolul van), mert én megtanultam, hogy jóformán senkire nem szabad rábízni a gyerekedet. A legtöbb csecsemőt, kisgyermeket bántalmazók, agyonverők sorrendje:


1. mostohaapa

2. apa

3. anya

4. mostohaanya

5. nagymama

6. babysitter


Mindenki fontolja meg nagyon, hogy rábízza-e a gyerekét másra, akárki is legyen az.

2010. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
27%

Hát szerintem ezen semmi brutális meg szörnyű nincs... A nőn tisztán látszik hogy agybeteg, már a járásán is, a szülők meg hülyék hogy nem rúgták ki inkább kamerázgattak. Szomorú eset...

Szerintem az a szomorú, amikor a mosómedvéket élve földhöz vágják, majd még mindig élve megnyúzzák és aztán közelről felveszik ahogy a csupasz húsában ott pislog és vergődik. És körbe áll egy csomó embert és nézi és nevet és ez látványosság neki! És ezt felteszik a youtube-ra! Na nekem ez a szörnyű, borzalmas, dolog amin sírni tudnék! Nem az hogy megráztak egy gyereket! Lehet lepontozni!

2010. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
Tesslynn O'Cull -al mi történt?
2010. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kis Tess O cull történetét. bár ne tettem volna. Hogy lehetséges, hogy ember szül a világra ilyen teremtményt mi az, aki ezt tette szegény kislánnyal? Utolsó nem írom le, hogy mit tettek vele ne akard tudni.
2010. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!