Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a brutális...

Mit szóltok ehhez a brutális videohoz?

Figyelt kérdés

be linkeltem ott láthatjátok...nem normális ,nem is ember ez.:S

[link]


2010. máj. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
81%

Nem birtam végignézni.

Borzalmas.

2010. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
86%
Én már láttam délelőtt, Judit néven kommentáltam is. Felháborító!!! Fél óráig csak ezen sírtam, annyira szörnyű! Most nem kattintok rá újra, mert akkor nem fogok aludni éjjel... Szegény pici baba.. Remélem megrohad a börtönben a vén k.va!
2010. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
62%
vannak elég gyenge lelkületű emberek...nem akarlak megbántani vele csak arról gondolom pl. rólad hogy ezt is brutális videónak nevezed. nem szép dolog amit a mama csainált nyiván. de láttál már igazán brutális videót? ahol embert szakítanak szét autóval avgy terroristák vágják le a másik fejét és végigveszik videóra ahogy hörögve spriccel a vér belőle? az már inkább brutális. csúnya dolgok mennek a világban amikről sokaknak foglmuk sincs de...talán jobb is így
2010. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez durva :S

Remélem börtönbe került.

2010. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
94%
3. igazad van, de ez akkor is brutális!!! Amikor egy 11 hónapos cseppséget úgy vág fejbe egy labdával a nő, hogy a pici orra bukik, és utána a földön fekvő ártatlan kicsit üti veri, és még bele is rúg!!! Mi ez, ha nem brutális!!???
2010. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
59%
Hülyén viselkedett, szerintem is problémái vannak.
2010. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt az én gyerekemmel csinálta volna,biztos,hogy levágom kezét,lábát és addig ütöm,amíg mozog!!!!
2010. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
84%
Méghogy nem brutális???Enyhén fejezted ki magad.Szörnyű,felháborító!!!
2010. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
80%
Azt hittem, nem bíznak akárkire gyereket. Akkor inkább Eunice Bakert választanám.
2010. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú. A pszichés problémák azok pszichés problémák, ezen nincs mit szépíteni. Kishazánk is tele van ilyen emberekkel, csak nincs minden lakásban kamera. Brutálisnak én sem nevezném, de szegény kisgyerek ennyi idősen még mit tehet arról, hogy sír? Mert nyilván ez a baja az öregasszonynak.
2010. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!