Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bátyámmal?...

Mit csináljak a bátyámmal? Egy brutális állat és minden fiút fenyeget, aki két lépésnél közelebb kerül hozzám.17/L

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy amit csinál az már nem megvédés, hanem brutalitás. Ha buliba vagyunk és egy fiúval elkezd velem flörtölni ő rögtön ott van és megfenyegeti a fiút, hogy ha nem hagy békén meg fogja bánni. Erre minden fiú beijed, mert a bátyám egy kigyúrt állat.

Már többször volt olyan, hogy egy sráccal már tök jól beszélgettünk, esetleg már a randi is meg volt beszélve, de ahogy megjelent a bátyám minden vissza lett vonva, mert beijedtek a fiúk.

Szombaton egy fiú azt mondta a bátyámnak, hogy őt nem érdeklik ezek a fenyegetések. Erre a bátyám azt mondta, hogy erre a mondatára, akkor is gondoljon, amikor a törött kezével törölgeti a véres orrát és otthagyott minket.

A srác azt mondta, hogy úgyis csak mondja a bátyám ,mert így akar menőnek tűnni.

Azóta már randiztunk a fiúval és minden nagyon jó volt. Tegnap délután mondta a bátyám, hogy nek kell aggódnom,mert elintézte a srácot. Felhívtam a fiút,hogy mi történt és a bátyám úgy megverte, hogy eltörött az orra meg két bordája.


2010. máj. 28. 12:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor fel kell jelentenetek a rendőrségen.
2010. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Jaja, rendőrség. Komoly baja nem lesz, de hátha magába száll kicsit. Meg mondd meg a bátyádnak, hogy ha még egyszer ez előfordul, akkor nem szólsz többet hozzá.
2010. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szerintem is jelentse fel a barátod.Én a szülőkkel együtt leülnék beszélni,nagyon sürgősen,a bátyáddal...
2010. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Réti bubuzér ***** válasza:
85%
Nekifutásból rúgd tökön. És mondd meg neki, hogy minden alkalommal kaphat egy ilyet, ha még bele mer avatkozni a magánéletedbe. Ha segítség kell, majd szólsz neki.
2010. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
remélem, feljelentette ...
2010. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondta, hogy feljelenteni nem fogja, mert mégis a bátyám bármennyire is szemét.
2010. máj. 28. 12:40
 7/39 A kérdező kommentje:
Már próbáltam beszélni a bátyámmal erről, de ő azt mondta, hogy nem érdekli a véleményem, ha úgy érzi, hogy meg kell védenie megvéd. Nem fogja fel, hogy ez nem megvédés.
2010. máj. 28. 12:42
 8/39 anonim ***** válasza:
68%

Azért durva lenne saját bátyát feljelenteni!!!

Kérdezd meg tőle, hogy mi az oka ennek a viselkedésnek. Neked is kell valaki akivel jól érzed magad, ezt nem érti? Nyilván ha molesztálnak legyen ott, de várja meg amíg Te kéred, hogy védelemre van szükséged. A beszélgetésbe vonjátok be a szüleiteket is, próbáljátok ezt megoldani családon belül! Hány éves a bátyád?


Ha semmi nem megy, van még egy megoldás, a bátyádtól jóval erősebb fiút keress, aki majd őt tanítja móresra, ha kötekedik!!!!

2010. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
törött orr és törött borda? és nem jelenti fel???? remélem, tudod, hogy ez kb 6 hónap gyógyulási idő...nem 8 napon belüli...ez súlyos testi sértés
2010. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

20 éves

Én a szüleimmel is akartam beszélni erről, de a bátyám azt mondta, hogy jobban járok, ha nem vonom be őket, mert akkor a barátom olyan verést kap, amihez képest ez csak simogatás volt.

2010. máj. 28. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!