Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bátyámmal?...

Mit csináljak a bátyámmal? Egy brutális állat és minden fiút fenyeget, aki két lépésnél közelebb kerül hozzám.17/L

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy amit csinál az már nem megvédés, hanem brutalitás. Ha buliba vagyunk és egy fiúval elkezd velem flörtölni ő rögtön ott van és megfenyegeti a fiút, hogy ha nem hagy békén meg fogja bánni. Erre minden fiú beijed, mert a bátyám egy kigyúrt állat.

Már többször volt olyan, hogy egy sráccal már tök jól beszélgettünk, esetleg már a randi is meg volt beszélve, de ahogy megjelent a bátyám minden vissza lett vonva, mert beijedtek a fiúk.

Szombaton egy fiú azt mondta a bátyámnak, hogy őt nem érdeklik ezek a fenyegetések. Erre a bátyám azt mondta, hogy erre a mondatára, akkor is gondoljon, amikor a törött kezével törölgeti a véres orrát és otthagyott minket.

A srác azt mondta, hogy úgyis csak mondja a bátyám ,mert így akar menőnek tűnni.

Azóta már randiztunk a fiúval és minden nagyon jó volt. Tegnap délután mondta a bátyám, hogy nek kell aggódnom,mert elintézte a srácot. Felhívtam a fiút,hogy mi történt és a bátyám úgy megverte, hogy eltörött az orra meg két bordája.


2010. máj. 28. 12:25
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Már többször kérdeztem tőle, hogy ő miért csajozhat. Erre mindig azt mondja, hogy ne szóljak bele az életébe. Ha megkérdezem, hogy ő miért szól bele az enyémbe, akkor elkezd fenyegetőzni.
2010. máj. 28. 12:58
 22/39 anonim ***** válasza:
56%

Mi közöd a bátyád magánéletéhez(vagy fordítva)? Nem tudsz egyedül elmenni szórakozni, ahol ő nincs ott? Itt kezdődik az alap probléma. Mindig a seggedbe van. A hiba okozója elsősorban ez.

A bátyó akkora verést érdemelne hogy nemcsak az orra és bordája törne el...

Ne haragudj, de én ilyen családba nem szivesen lépnék be, persze h elijednek a fiúk ha agyonveréssel fenyegetik őket. Miattam lehetne a csaj a világszépe is, van még rajta sok millió szép, én nem balhéznék fölöslegesen.


Ennyi.

2010. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

csináld így vele, véletlen :)


http://www.youtube.com/watch?v=1IgFSJcarSM

2010. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Brutalitást csak mégnagyobb brutalitással lehet megfékezni.


direkt keress olyan srácot, aki még nála is erősebb és magasabb, és azzal járj néhány hónapig.

2010. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Az odáig oké, hogy a fiud nem jelenti fel, de a szülei mit szoltak a gyerekük orr és bordatöréséhez? Nem fogják a szülei feljelenteni a bátyádat?

Mert ha valaki az én gyerekemmel csinálná ezt...háát a párom ugy helyrepakolná a bátyádat, hogy összekakilná magát...sőt ne csodálkozz ha a szüleidnek is baja lesz ebből!

2010. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Én nem értelek. Engem is sokan akarnak megvédeni, de nagyon jól tudják mikor van rá szükségem, és mikor nincsen.


Neked kell ismerned a bátyád gyengéit, téged úgysem bántana. Ha meg nem akarod megoldani a dolgot, akkor miért kérdezed. Fel lehet jelenteni, igaz, nem érdemes.

Nem kell olyan helyekre járni, ahol ő is ott van.

Te is lehetsz ugyanolyan, mint ő, nem kell az engedélyét kérned ahhoz, hogy beleszólj abba, hogy csajozik. Verd ki a balhét a barátnője előtt, nem egyszer, akár többször is. Kicsit legyél határozottabb, mert ezzel a nyávogással, hogy milyen rossz már nekem, semmire nem mész.


Nem a legszerencsésebb helyzet, de nő vagy, meg kell tudnod oldani. Nyisd ki a szád, nem egyszer, hanem sokszor.

2010. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
én a párod helyében összeszedném a haverokat, és adnék bátyádnak egy olyan kiadós verést, hogy egy életre elvenném a kedvét a keménykedéstől. nekem is van húgom, és a vigyázás abból áll, hogy mindenki tudja, hogy ki a bátyja,így nem merik zaklatni, megcsalni stb. de a kapcsolataiba soha nem szóltam bele.ha láttam, hogy elvan valakivel, oda se mentem,majd visít ha baja van elv alapján. ha meg ő mutatja be a pasiját, akkor általában meghívom a srácot egy sörre. nem is bántja senki, de a viszonyunk is jó. vagy ha gondolod, gyere össze velem 1 hétre, 12 éve karatézom, 5 éve gyúrok,ami ruhában nem látszik rajtam, szóval bátyádnak lehet tudnék okozni pár kellemetlen pillanatot
2010. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom a megveretést, az erőszak erőszakot szül. Valaki megveri, összeszedi a haverjait, megverik az illetőt, akkor az illető szedi össze a haverjait, stb... Próbáld meg legyőzni a saját módszerével. Mondd meg neki, ha nem szál le rólad, elmondod a barátnőjének, hogy a budiba jár rejszolni, bepisil éjjelente, vagy valami hasonló. És ha még egyszer hozzányúl a barátodhoz, feljelentitek, aztán keménykedhet a sitten a zuhanyzóban, amikor hajol a szappanért.
2010. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom a barátom szülei, hogy reagáltak.

Az jónak tűnik, hogy ha csajozik odamegyek és leégetem.

2010. máj. 28. 13:26
 30/39 anonim ***** válasza:
Itt nem e megvédésről van szó. ha valakit szeretek, akkor azt nézem, mi a jó. Ez pedig Neked nem jó. tehát a bátyád szarik arra, mi jó Neked és mi nem. Szerintem neked sem szabad vele elnézőnek lenni és vissza kell vágni, vagy valamivel sakkban tartani. Kötve hiszem, hogy a Te érdekeidet nézné, ezért Te se tedd!! Ne haragudj, de a bátyád egy vadbarom, semmi más. Szüleidnek pedig joguk van tudni róla. Ha barátod megverésével fenyeget, nyugodtan mondd meg neki, hogy feljelentitek, ha még egyszer hozzányúl.
2010. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!