Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a brutális...

Mit szóltok ehhez a brutális videohoz?

Figyelt kérdés

be linkeltem ott láthatjátok...nem normális ,nem is ember ez.:S

[link]


2010. máj. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
80%
szörnyű
2010. máj. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
41%

Őszintén? Én tényleg valami brutálisra számítottam, de ez nem az. Ebből egyedül az tartom brutálisnak, ami a videó elején van, ahogy felkapta a földről és bevágta az ágyba a babát.

Később meg nem veri, hanem rázza (bár ezt nem látjuk), amikor meg üti valamivel a kanapé mögött, az egy zokni!! Itthon nekem is van ilyen labdám, mint a videóban, ez olyan puha, hogy semmi sérülést nem okoz, kb mint egy lufi (nem pattog, ahogy a videón sem). És nem rúgott bele, csak megbökte.

(Animátor vagyok, vizsgálom a mozdulatokat)


Tény, hogy nem normális az öreg, de egyedül az ágybabevágás nagyon durva, a többi kb olyan, mint amikor leesnek a mászókáról. Ezt csak azért mondom, mert mindenki hüledezik, hogy "hű szegény pici baba mit élhetett át"... úgyse fog rá emlékezni, és nem is tud még különbséget tenni a külső bántalmazástól elszenvedett fájdalom-rosszindulat-félelem és leestem a kiságyról-megijedtem félelem közt.


Ez az én véleményem... jöhet a további hüledezés, hogy én sem vagyok normális, hogy nem ájultam el a sírástól.

2010. máj. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy nem kéne terjeszteni ilyen ocsmányságokat épp elég szarság van már a médiában és a világban enélkül is!Szerintem te se vagy az hogy ilyeneket mutogatsz!Ez a video nincs jó hatással senkinek a mentális egészségére! Ha a pozitív dolgokkal foglalkozik az ember és nem a rosszal akkor azt vonzza magához!(Én meg se néztem)
2010. máj. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim válasza:
72%
Ezzel a videón látható nőt egy kő kemény külföldi börtönbe ki kötöztetném és a rabokkal veretném .Majd szana szét erőszakoltatnám velük és utána a sebeit sóval be szórnám és a bántalmazott 11 hónapos gyermek fotóját mutattnám meg neki .Szemét aljas ,örűlt az ilyen
2010. máj. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
73%

Remélem, a gyerek szülei is látták a videót, és megtettek bizonyos lépéseket, mondjuk kb.500-at a vén qrva kitaposott belein!!!

Férfi (50) vagyok, nagyon sok mindent láttam, de ezt nem bírtam végig nézni! Valószínűleg a reggelim sem fog lecsúszni a torkomon! Ha ez a szemeim előtt történik, akkor most ellenem bűnügyi eljárás folyna "hirtelen, erős felindulásból, különös kegyetlenséggel elkövetett gyilkosság" miatt! (emberölést akartam írni, de az ilyet nem lehet embernek nevezni!!!)

2010. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim válasza:
80%

hát szerintem ez a nő nem normális .elmebeteg!!!!

vele is ugyan ezt kéne csinálni.

de belegondolva hogy képes valaki egy kisbabát bántan.i az ilyen egy gerinctelen ember.

2010. máj. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha hülyének néztek vagy sem,nekem a könnyem is kijött!!Hogy tehet egy ember ilyet,pláne a saját unokájával??Ha az én gyerekemmel az az anyám ilyet tett vna tuti h börtönbe záratnám!Mit képez magáról ez a nő?!Felháborító!Meg ha csak egy dada?!Bár hang nincs,de tuti az volt a baja h sírt a picike,de akkor sem így el megnyugtatni!SŐŐŐT!VADÁLLAT!Sajnálatos h vannak ilyen köcsögök!!!!!!
2010. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
78%
Békés természetű emberke vagyok,de most szívesen hegedülgetnék a nagyi nyakán egy életlen fűrésszel.
2010. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
45%

Mindig vannak elmebetegek, de nekem a brutális videó az, ha levágják a baba lábait és hasonlók. Ez egy szimpla bántalmazás, amiért az ahhoz méltó börtönbüntetést kell kiszabni. Nem kell itt túlkapásokba esni.

Mellesleg ez is megmutatja, mennyire megéri babysittert fogadni. Szóval a szülők is magukba nézhetnek, hogy miért is nem törődnek a gyerekkel.

2010. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
72%
Tejóég..alig fél percet néztem belőle,de ennyi is elég volt!!
2010. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!