Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a brutális...

Mit szóltok ehhez a brutális videohoz?

Figyelt kérdés

be linkeltem ott láthatjátok...nem normális ,nem is ember ez.:S

[link]


2010. máj. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

19:21

Egy tüneményes alig 3 éves kislány. Megkínozta, megerőszakolta, halálra verte a mostohaapja. Ő lett a gyerekbántalmazás elleni kampány arca (link). A gyilkosa Jesse Comptont halálra ítélték (nem tudom, hogy kivégezték-e), az anyját mivel elnézte a kínzásokat éltfogytiglanra ítélték a szabadlábra helyezés lehetősége nélkül.

[link]

2010. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
100%
Az az állat elevene megégette, az elfertőződött sebekbe meg alkoholt öntött. Megerőszakolta, valamilyen tárgyat dugott a hüvelyébe, és a nemi szervét is felgyújtotta... Igen, kivégezték ezt a roh@dékot, az anya pedig nem szabadulhat ki.
2010. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
19:57 Direkt nem akartam részletezni, mert már ígyis ki van borulva mindenki a topikon. Na mindegy az nem megoldás, ha becsukjuk a szemünket.
2010. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok aki belinkeltem a gyermekbántalmazásról szóló oldalakat.

Senkit nem akartam sem megbántani sem felzaklatni csupán a jószándék vezérelt,hogy lássátok nem egyedi eset a kérdésben szereplő bántalmazás.


Igen Tesslyn története nagyon felkavaró és a többi ártatlan kisgyermeké is,de szerintem a legszörnyűbb és amin a mai napig sírni tudok ha csak eszembe jut az Peter Connelly vagyis Baby P esete akit 2007 augusztusában ölt meg ugyancsak a "nevelőapa" az "édesanyával" nagy egyetértésben:(((((

Azért nagyon szomorú számomra a története mert a kis arca,és az egész kisfiú olyan,mint az én kisebbik fiam aki most épp annyi idős,mint amennyi Peter Connelly lenne ha még élne.....néha az az érzésem(tudom hülye vagyok)hogy ennek a pici angol fiúnak a lelke költözött az én kisfiamba,annyira hasonlítanak.


Na szóval mégegyszer bocsi,ha valakit felzaklattam volna a linkekkel.


Marcuska,egy 3 gyermekes édesanya.

2010. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:

Marcuska!


Én is olvastam Peterről, de nem tudtam kisilabizálni, hogy miért nem hívták a saját nevén, hanem Baby P-nek. Ez valami bírói döntés volt, nem tudod, hogy miért? A sírkövére is Baby P. van rávésve.

2010. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Azért elég abszurd hogy ilyeneket kentek-vágtok... Ez valahogy a hormonoktól jön hogy így kínozni kell magatokat ilyenekkel, vagy csak szimplán ez a hobbitok? Mert én még csak úgy egyik gyerek esetéről sem hallottam...
2010. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
Én is véletlenül bukkantam ezekre az oldalakra, de nem bántam meg, hogy elolvastam. Nem az a megoldás, hogy elfordítjuk a fejünket. És ami elég megdöbbentő, hogy nagyon sok esetben olyan országokban fordul elő,ahol azt gondolnád, hogy működik a "rendszer". Gondolnád, hogy az USA-ban, vagy Németországban még most is halnak éhen gyerekek? Persze nem az anyagi problémák miatt.
2010. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
51%

Ma 09:05 ös válaszoló!

Személyiségi jogokra hivatkozva nagyon sokáig csak így emlegették:"Baby P" Annyira egyedi és sokkoló volt ez az eset Nagy Britanniában,hogy maga a miniszterelnök nem engedte nyilvánosságra hozni sem a gyermek sem a bántalmazói nevét.

Egyébként lassan szabadulhat az "édesanya" aki azután új személyazonosságot kap és így új életet kezdhet.

Mint ahogyan a nevelőapa testvére már megkapta az új személyazonosságot.

szép dolog nem?



Annak aki azt írta,hogy biztos hormonokból jön az,hogy ilyeneket olvasgatunk,annak üzenem,hogy hát nem így van.

Azt hiszem te írtál a mosómedvékről nem?Na te meg ezt élvezed?Ilyeneket nézni you tube-on?

Én "csak"olvasom a híreket de te ezek szerint nézed is....

Azért elég sok különbség van egy mosómedve és egy kisbaba,kisgyerek között.De ezt csak az tudja akinek van gyermeke.(sajnálatos módon csak mi tudjuk ezt átérezni szülők)


Marcuska

2010. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:

"Mint ahogyan a nevelőapa testvére már megkapta az új személyazonosságot.

szép dolog nem?"



Remélem, hogy ennek ellenére fel fogják őket ismerni. A fényképük fenn van a neten.

2010. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
Még segíti is az állam őket?Lökném ki őket a főtérre....tudom nem szép dolog....de én így büntetnék.
2010. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!