Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a brutális...

Mit szóltok ehhez a brutális videohoz?

Figyelt kérdés

be linkeltem ott láthatjátok...nem normális ,nem is ember ez.:S

[link]


2010. máj. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
54%

Ara nem gondol senki sem, hogy ez az egész nem igaz? Olyan ember nincs, aki otthon állandóan egy videókamerát járat, hogy felvegye, ha megveri a gyereket, meg az egész privát életét! Ez egy beállított jelenetsor, és az egyedüli célja, hogy egyesek EZEN legyenek felháborodva és ne a valósággal foglalkozzanak.

Egyébként brutális alatt egészen mást értek, ez legfeljebb agressziv, esetleg durva viselkedés, de NEM brutális.

2010. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
58%
ÉN is fake-nek gondolom a videónak. Abszolút nem valósak a mozdulatok. Mellesleg a fordítás hibás ez nem nagymama, hanem egy nörsz.
2010. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
93%

Én is csak nagyon nehezen tudtam végignézni...


1. A video lehet valós, a kamera lehetett pont azért felszerelve, mert esetleg valamit sejtettek a szülők és bizonyosságot akartak szerezni.


2. 02:12-esnek: Lehet, hogy abban igazad van, hogy a gyerek nem fog erre emlékezni. De tisztában vagy vele, mennyi olyan dolog van ránk hatással ilyen kicsi korunkból, amire tudatosan nem emlékszünk? Ha egy ekkora gyerek rendszeresen bántalmazásnak van kitéve (mégha látható sérülés nem is marad utána) , az igenis komoly lelki sérülést szenvedhet!!! Te hagynád, hogy ezt tegyék a gyerekeddel, mondván, hogy úgysem fog rá emlékezni???


Az eset szerintem egyébként úgy történhetett, hogy a szülők sejtve, hogy valami nincs rendben, bekamerázták a lakást a bébiszitter tudomása nélkül, amikor pedig ez kiderült, gondolom, feljelentették és a felvételt feltették a netre, hogy más is okuljon belőle és figyelje, mi történik a gyerekével, ha másra bízza.

2010. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha még hogy babisyter jobb... ahh! Már nagyon régen de volt egy tévéműsor ahol bekameráztaták a lakásokat hogy kifigyeljenek személyeket. Sajna most nem jut eszembe a címe. Nos abba volt hogy a babisyter, rohadtul megverte a gyereket evés közbe mert nyafizott. Egy másik nyomozós elbeszélős filmbe meg elmondták, hogy az anya úgy megrázta a féléves gyerekét, hogy a gyerek homlok lebenye oda csapódott a koponyájához és belehalt. Mondhatnám azt is hogy lehetne kitalált a dolog. Nem az. Sajnos.
2010. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
81%
Szörnyű.......
2010. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésre:no comment.....:((((

Utolsónak: ezt a "megrázást" shaken baby sindromának nevezik.

Évente rengeteg újszülött,csecsemő,kisgyermek hal meg szerte a világban ennek következményeként.


SOHA SEMMILYEN ESETBEN NEM SZABAD HIRTELEN MEGRÁZNI EGY KISBABÁT,KISGYEREKET!!!!


Marcuska

egy édesanya

2010. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
81%
omg durva:O
2010. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%
Az eset valós, utánanéztem. A nő babysitter észak-floridai az eset. Azért verte meg a gyereket, mert a szülőkre volt mérges, amiért szóvá tették, hogy a másik gyereküknek monoklija van. A babysitter nem tudott magyarázatot adni. A szülők ezért tettek kamerát a lakásba, amiről azt mondta a babysitter a rendőröknek, hogy tudott róla. Most előzetesben van 75.000 $ az óvadék. Egyébként Amerikában gyakorta előfordul az ilyesmi, a legtöbb szülő ezért kamerázza be a lakást. Ahogy pedig előttem írták, az SBS (Shaken Baby Sindrome) a legtöbb esetben halállal végződik, de Mo-n erről nem sok szó esik. Az undoromat már egy előző kommentben kifejeztem.
2010. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon durva!:'(
2010. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
76%
Úristen.... :'( :( Szegény baba...
2010. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!