Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a brutális...

Mit szóltok ehhez a brutális videohoz?

Figyelt kérdés

be linkeltem ott láthatjátok...nem normális ,nem is ember ez.:S

[link]


2010. máj. 17. 22:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
75%

"A nő babysitter észak-floridai az eset. Azért verte meg a gyereket, mert a szülőkre volt mérges, amiért szóvá tették, hogy a másik gyereküknek monoklija van. A babysitter nem tudott magyarázatot adni. A szülők ezért tettek kamerát a lakásba"


Ha valakinél felmerül, hogy esetleg bántalmazza a gyereket, akkor az illető nem elbocsátja, hanem bekamerázza a lakást, és végignézi, ahogyan verik a gyerekét? Érdekes... Vagy a pénz kellett?

2010. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldtem volna, csak azért írtam le, hogy mi volt a story, mert többen állították, hogy biztos nem igazi a video.
2010. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
76%

a válaszokat nem olvastam végig,de szerintem borzalmas,hogy képes egy ember ilyet tenni egy ilyen pici gyerekkel. Nagyon durva, nem találok szavakat rá...

Azt sem értem,hogy ha beteg a nő,miért hagyták vele a babát a szülők???

Remélem becsukják hosszú hosszú időre, ilyet nem lehet tenni, beleborzongok,ha csak rá gondolok...

2010. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
83%

A gyermekbántalmazás Magyarországon is mindennapos eset. Tudjátok hány szülő műveli ezt a saját gyerekével? Olyanok, akikről nem is gondolnátok, mert amúgy teljesen normálisnak tűnnek (miközben belül dühöngő őrültek, de ezt csak a gyerek látja, mert mindenki más előtt megjátszák magukat)? De olyanok is vannak, akik büszkén és hangosan mesélik a villamoson, hogy hogy verik a gyereküket. Egyszer hallottam két zsíros hajú, rikító szemfestékes, negyvenes proli nőt beszélgetni erről a kettes villamoson. Egymásnak adták a tanácsot, hogy hogy kell verni a gyereket, és biztatták egymást. Én is úgy nőttem fel, hogy a bántalmazás mindennapos volt. Most mégis mindenki megszól, mert nem tartom a kapcsolatot a "szüleimmel". Fölösleges itt szemforgatva hüledezni. Ha az átlagember a saját családjában, környezetében tapasztal ilyet, az esetek 99%-ban nem segít a gyereken, hanem szemlesütve elfordítja a fejét, és úgy tesz, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Magyarországon a gyermekbántalmazás elfogadott, sőt támogatott dolog, ezt számtalan szociológiai kutatás alátámasztja, de elég, ha csak körbenéztek a saját környezetetekben.


29/n

2010. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
51%
10.49 vagyok újra. Ja, és ha Magyarországon az összes gyerekverőt börtönbe küldenék, szerintem az emberek fele börtönben lenne, a másik fele meg börtönőrként dolgozna.
2010. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
durva! azt amúgy semmi esetre sem értem hogy ezek után a gyerek miért csak megszeppenve ül?
2010. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
67%

Azt sem értem,hogy ha beteg a nő,miért hagyták vele a babát a szülők???



Nem volt beteg az eredeti cikkben az van, hogy a gyerek szüleire volt mérges.

2010. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
100%
Mitől ilyen nyugodt a gyerek?
2010. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
77%

kedves 29/n igen Magyarországon is van bántalmazás és szörnyű hogy olykor az emberek mit csinálnak a gyerekkel DE nem is olyan rég (még a híradóba is volt) olvastam hogy egy 10 éves gyerek VERTE a tanárt aki a POLGÁRMESTER volt egybe.

és ha a tanár még ha csak egy ejnye bejnyét mondott volna neki vagy hogy állj a sarokba akkor a TANÁR A BŰNÖS! ezért ezen is gondolkodni kéne. a gyerekek legtöbbje kiprovokálja a verést. bár igaz én a korombeli 10-16 évesekről írok nem pedig az alig 1 éves babákról.


amúgy igen ez durva! egy BABÁT nem szabadna bántani így! maximum egy kézre csapás de SEMMI TÖBB.

2010. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 02:12-es! Neked van gyermeked?? Csak gondolj bele,hogy ha a Te babáddal csinálná ezt valaki,akkor is így vélekednél,hogy úgysem fog rá emlékezni??? Lehet,hogy tényleg "csak" egy zoknival veri,de ez akkor is vérlázító! Teljesen mindegy,hogy mivel üti,a lényegen nem változtat!! Lehetsz Te animátor,de ha a Te gyerekedet bántaná valaki,nem hiszem,hogy így reagálnál rá! Éppen ezért,gondolom nincs gyermeked!!!
2010. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!