Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 millióért lefeküdnél...

10 millióért lefeküdnél valakivel? Elsősorban férjezett nők véleményére vagyok kíváncsi és férjekére.

Figyelt kérdés
(fiktív, Barátok Közt)
2010. máj. 11. 22:11
 81/91 anonim ***** válasza:
54%
18.35-ös: evidens, hogy az ismerődeid is a prostitúció pártján vannak, mint te?
2010. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
84%
NEM! nem vagyok eladó...még milliárdokért sem. amúgy meg a férjem sem engedné...soha... 25/L
2010. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos a mai világban a szükség törvényt bont!

Tisztesség ide vagy oda,ha kell a lóvé,akkor mindegy honnét van csak sok legyen!:)))))

De mivel senki sem ad 10milliót,ezért szegényen,de becsületesen élünk tovább!:)))

2010. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 A kérdező kommentje:

Becsületesen éhen halni és elveszíteni a fejünk fölül a tetőt?

Vagy szégyenben enni adni a gyereknek?


Hát inkább a második.

2010. máj. 13. 18:20
 85/91 anonim ***** válasza:
53%
Végül is a törvény van értünk, nem mi a törvényért.
2010. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
52%
Pénzért mindenre hajlandó vagyok, csak dolgozni nem ;)
2010. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
51%
heeely ez csak egy kerdes.nem kell komolyan venni.irta v ki utanam h ha jo iskolaja volna nem kellene ijeneken gondolkodni.teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ide figyelj valaki az agyaval valaki a pinnajaval keresi a penzt.ez is foglalkozas eppen ugy mind atobbi odatartod megfizetnek erte es keeesz nem kell dolgozni sem.hiaba tanulsz ha munka nane.en dolgoztam erotikus barban pincernokent,fiatal csajok akik fosulira jartak ebbol fizettek,vagy ismertem noverkeket is akik evvel kerestek a kenyeruket.ferjek hordtak asszonyaikat munkaba,es kerdeztem soktol hogy tudtok othon sexelni,ezek utan.azt valaszoltak,a gyermekukert teszik hogy legyen mibol megelni mert amit kerestek edeskeves.
2010. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
20%

Ennyiért a patás ördöggel is...

Ez nagyon sok pénz, aki azt mondja, hogy nem tenné meg, az hazudik.

2010. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
68%
Na, még egy pénzéhes xxxxx, aki vádaskodással indít... Nehéz megérteni, hogy aki azt mondja, hogy nem, az úgy is gondolja? Azért, mert te mindenre kapható vagy, ne gondold, hogy mindenki olyan. De írta már itt valaki; ha ennyire kell tízmila, akkor állj ki a sarokra még ma este, hátha szerencséd lesz. Férjednek meg gratulálok, jól választott.
2010. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
26%
Ha-ha.. sarkon nem adnak 10 millát....
2010. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!