Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 millióért lefeküdnél...

10 millióért lefeküdnél valakivel? Elsősorban férjezett nők véleményére vagyok kíváncsi és férjekére.

Figyelt kérdés
(fiktív, Barátok Közt)
2010. máj. 11. 22:11
 61/91 anonim ***** válasza:
65%

Ma 12:54 Engem nem érdekel, hogy kiváncsi vagy a véleményemre vagy sem, ugyanolyan jogom van leirni a véleményemet mint neked vagy bárki másnak! Az én életem igy én tudom szép-e, elégedett vagyok-e vele nem te ;)

Nincs jogod elitélni azokat a nőket akik belemennének, valószinüleg annyira szeretik a gyermekeiket, családjukat, hogy megtennék ezt a szebb, könnyebb jövöjük érdekében!

Itélkezni, megnézni másokat, leprostizni valakit nagyon könnyü... de tudod mit nem érdekel, mert ugyse tudod meg soha hogy ki vagyok és senki nem fogja rólam tudni kivel mit csinálok, mikor, hogyan , mi módon...akkormeg?

Te csak járjál virágkötö tanfolyamra de ne durrogj le mást!

2010. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
84%

1 TE címezted nekem a szavaidat

2 Pontosan azért emeltem szót, hogy a más véleményen levők ne ítélkezzenek

3 Inkább virágkötő tanfolyamra járnék, de nem prostituálódnék- viszont a jelenlegi végzettségemmel egyikre sincs szükségem

4 Ha nem szégyenled magad, akkor vállald fel a munkád! Ne itt bizonygasd, hogy neked ez mennyire jó, meséld el a szüleidnek, mi lett a lányukból! Én büszkén tudok mesélni édesanyámnak, a férjemnek, a barátaimnak... Hát Te??

2010. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem akarok vitatkozni Veled.


Valószínűleg azért botránkoztam meg ennyire, mert egy évig dél-Olaszországban éltem és szerettem azt a mentalitást. Az ottani nők, még a hajadonok is, elítélnék ezt a hozzáállást, a férjek pedig tettleg akadályoznák meg, hogy a feleségük ezt megtegye. Pedig nem jobb a gazdasági helyzetük, sőt! Se gyárak, se boltok sora, semmi! De mégis több méltóság van bennük, mint néhány honfitársnőmben és ez elszomorít. Mindazonáltal nincs jogom ítélkezni -nem is teszem.

2010. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
62%
*előző vagyok, csak a férjem belépőjével*
2010. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
61%

Igen én is büszke vagyok magamra, hogy mindent SAJÁT ERŐBŐL érek el!Azt hogy mi módon magánügy! Nincs lelkiismeretfurdalásom egyáltalán, mert van egy célom amit elakarok érni és ehhez pénz kell ;)

A szüleimnek pedig semmit a világon nem kellett a seggem alá tenniük! Mert nem vártam el tőlük soha! DE a családi dolgaim már megint más tészta!

Én itt abbahagyom a vitatkozást ebben a témában mert estig elbeszélgethetnénk róla és mindig ugyanoda lyukadnánk ki! Te csak a saját magad igazát hajtogatod én meg a falnak nem beszélek!

2010. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
88%

Persze, Lefeküdnék, és a pénzt a családra költeném. Mindenki örülne. Viszont: SOHA, de SOHA nem lennék szerelmes másba, ha férjem van. legalább is menekülnék ettől..és SEMMIKÉPPEN NEM feküdnék le SZERELEMBŐL a házasságom alatt mással. a CSaLÁDÉRT EGY KIS GIMNASZTIKA . MI AZ ? Egyszerű szolgáltatás. Nyilván nem érzésből..iLYEN ÁR MELLETT KIHAGYHATATLAN AJÁNLAT!A családdal tolnék ki, ha nem tenném, bár ők megértenék azt is.

Viszont olcsón soha, inkább a híd alá mennénk..mert akkor tisztességtelen lennék. Hogy be ne kavarjak az otthoni meghittségbe, szeretetbe.. Ha érted a különbséget.

2010. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
67%

10 milkáért simán ágyba bújnék bárkivel! :) A férjem véleményét sem kérném ki!!!

26/L


Azok akik itt szenteskednek, higgy ,étek el, a férjetek is megnézi, (örüljetek, ha CSAK nézi!) az örömlányokat, sőőőt...

Láttam én már karón varjút! ;)

2010. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
84%
14.28 ismered a férjem valahonnét?
2010. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
77%

Én tegnap este Bk után kérdeztem a párom, hogy engedné-e, hogy elfogadjam a 10 millió ft-t egy éjszakáért cserébe. Ő igent mondott.

Mindenképpen többször átbeszélném a párommal, és ha tényleg ez a pár millió kellene, hogy kijöhessünk a sz*r anyagi helyzetünkből, akkor igen. Ha nem volnék rászorulva, akkor nem.


Ha szingli lennék, akkor igen...hiszen nincs mit veszítenem vele. De még 10 millióért sem dobnám el a páromat.

2010. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
80%
le lehet pontozni,de igen.
2010. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!