Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 millióért lefeküdnél...

10 millióért lefeküdnél valakivel? Elsősorban férjezett nők véleményére vagyok kíváncsi és férjekére.

Figyelt kérdés
(fiktív, Barátok Közt)
2010. máj. 11. 22:11
 21/91 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg az nem prosti ,aki ezt egyszer megteszi, és a cél a családi szekér kihúzása a kakiból. Aki már többször is megteszi, neadjisten abból is él, na számomra az a prosti.


Egyébként nem, nem tenném meg, hálistennek nem vagyunk rossz helyzetben. Ha abban lennénk, és jönne egy ilyen ajánlat? A fene se tudja. Talán ha a gyerekem életmentő műtétjére kéne, akkor viszont gondolkodás nélkül megtenném.. (lehet, hogy már én is prosti vagyok)?

2010. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
83%

én 10 milliárdért minden további nélkül és utána be is vallanám a páromnak, aki mellettem maradna ennek ellenére is. vagy már csak a pénz miatt is. szép fájdalomdíj lenne!

10.000.000. nekem kutyafassa.

2010. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom....ha a férjemmel esne meg,hogy ő kapna ilyen ajánlatot...Én Őt nem engedném,azt tudom.Minden nap megkérdezném,hogy milyen volt,gondol-e rá,eszébe jut-e,álmodik-e vele stb,előbb utóbb az őrületbe kergetném,és válás lenne a vége...és nem érné meg,az biztos!!!
2010. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak egyetlen-egyszer mártod kakiba a kezed, attól még kakis leszel... Utána milyen érzéssel bújna veled ágyba a férjed..? Ennyire nem kellhet a pénz! Kihúzza a családot a bajból, na ja, az egész család tudná, hogy anyuci milyen "önfeláldozó"...
2010. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
84%
prosti....hat akkor az kicsoda aki ingyen keféééééééééééél.en bizony le.minden kinomat megoldana.ha csunya volna es oreg,vodrot huznak a fejere.n31
2010. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
62%
húznÉk, nem húznÁk. Lehet, hogy csak tanulni kellett volna, akkor nem szorulnál ilyen ócska álmokra, hogy majd jön egy milliomos, aki egyszeri szexért ennyit fizet...
2010. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
100%

22:30-as vagyok!

Azért adtam elméletileg gyakorlatias választ!

Ha nem lett volna ott "Fiktív", akkor "méltóságos asszony" vagy "méltóságos úr" kifejezésen kívül mindent megkaphattál volna (nem csak tőlem)!

Nem sértegetni akar(ta)lak, csak hát nekem életem a humor!

2010. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
89%
Nem olyan sok pénz, ha egyébként sem halnánk éhen.
2010. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
92%
persze, hogy megtennek, ha ott lenne a penz elottuk, csak az agyukat jatsszak, meg igy ismeretlenul is:-)
2010. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
83%

"persze, hogy megtennek, ha ott lenne a penz elottuk, csak az agyukat jatsszak, meg igy ismeretlenul is:-)"


Ne magadból indulj ki. Pénzközpontú világban élünk, de pár embernek még vannak olyan értékei, amik nem eladók. Még ha neked ez fura is :P

2010. máj. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!