Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 millióért lefeküdnél...

10 millióért lefeküdnél valakivel? Elsősorban férjezett nők véleményére vagyok kíváncsi és férjekére.

Figyelt kérdés
(fiktív, Barátok Közt)
2010. máj. 11. 22:11
 51/91 anonim ***** válasza:
100%

Én igen,de nem szivesen.Nagyon kellene egy kis pénz!De a férjem megölne vagy mehetnék a pénzzel együtt a gyerekeim nélkül.

Nekem a család végül is többet ér sok millió forintnál is!

2010. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
90%

Látom nagyon megoszlanak a vélemények. :)

Na, én ezt most megbeszéltem a párommal, és arra jutottunk, ha valamelyikünk ebbe a helyzetbe kerülne, megengednénk ezt egymásnak. Miért? Mert megoldaná a gondjainkat, nem lenne a lakáshitel, autóhitel, alakíthatnánk a házon annyit, amennyit kell. Ennyi pénzből nagyon sok minden leszakadna a nyakunkról. Persze, ha ezek a gondok nem lennének, akkor én sem mennék bele.

Viszont egymás tudta nélkül nem. Kissé fura lenne, hogy reggel hazaállítok: Nézd csak drágám itt van 10 milla...

2010. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
70%

ma 11:27


1. Nem gyülölködök!

2. Hidd el jobban keresk nálad ;)

3. Nem mindenkinek van lehetősége egyetemre járni ugy mint NEKED de ugy látszik nem olvastad vévig amit irtam, illetve évek óta állás nélküli egyetemistákról hallottál?

Tedd össze a kezed, hogy neked összejött a 100 nyelvvizsga meg a diploma meg a jó állás... de nem éltél meg olyan nehéz utakat mint én vagy egy pár ismerősöm ugy látszik neked az itélkezés meg a dirigálás az megy... Ja és tudd felvettek a jogi egyetemre és megvan az angol nyelvvizsgám ha ezt elhiszed el ha nem nem... ugyhogy a válaszom: De igen tudok mást is a szexen kivül!

2010. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
69%

Erről a következő vicc jut eszembe:

Egy férfi leszólít egy nőt:

- Hölgyem, 10 millió dollárért lefeküdne velem?

- Persze.

- És 1 dollárért?

- Mégis mit képzel, mi vagyok én???

- Hát azt már megbeszéltük maga micsoda, most már csak az árat vitatjuk meg.

2010. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
79%

Nem is értem ki az a hülye aki 10 Milliót, de akár 1 Milliót is adna egy szexuális együttlétért....


10-15 ezerért már mindent megkapsz egy utcalánytól... szóval miről beszélünk???

2010. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
64%
Egy luxusk... százezerbe kerül, úgy hallottam.
2010. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
64%

naná :D


Ajánlom mindenki figyelmébe ezt az egész jó kis sorozatot:

"Secret Diary of a Call Girl"

2010. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
86%

Arról beszélünk, hogy a magyar "hölgyek" egy része simán eladná magát, a férjük meg támogatná ebben. Ez annyira szomorú. Ha a férjem azt mondta volna, hogy persze, megengedi, én nem is tudom hogyan reagálnék. Ki adja el pénzért az asszonyt? Mi van ezekkel a férfiakkal? Ez nektek a szerelem? De az asszonyok is.. Szégyenkezve olvasom a hozzászólások egy részét. És a legszebb az egészben, hogy büszkék az "önfeláldozásukra". Ha annyira kell a pénz, menjünk tanulni, annyi tanfolyam/továbbképzés van, és máris lesz jobban fizető munka.


A hivatásos prostinak üzenem, hogy nem vagyok kíváncsi a (mondvacsinált) okaira. Ugye nem képzeled, hogy meg tudsz győzni az életed szépségéről. Ha nem lennél szánalmas, kinevetnélek...

2010. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
90%
Még ha elméleti síkon bele is mennék,nem tudom,hogy sikerülne-e a gyakorlatban....Szerintem menet közben(vagyis előtt:D:D) Kiszállnék,nem menne,ha nem a párom érint meg.A másik meg,hogy csak a gondod lenne utána vele,mert nem tudnád igazolni,hogy honnan van,így gyakorlatilag semmi nagyobbra nem költhetnéd,mert jönne APEH bácsi:P
2010. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem a férjem, ráadásul most várjuk a második gyermekünket. A válaszom egyértelműen nem!!!!!
2010. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!