Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 millióért lefeküdnél...

10 millióért lefeküdnél valakivel? Elsősorban férjezett nők véleményére vagyok kíváncsi és férjekére.

Figyelt kérdés
(fiktív, Barátok Közt)
2010. máj. 11. 22:11
 11/91 anonim ***** válasza:
74%

én még egyért is, de alább nem adnám, úgy intézném h a párom ne tudja meg


a férjem tuti nem engedné, h mással ágyba bújjak, a világ összes pénzéért sem (most kérdeztem)

2010. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
67%
Nem tenném meg. Pedig 15 éves házasok vagyunk már... Deee esetleg, ha mondjuk pont az a pasi ajánlaná fel, aki mondjuk nekem is veszettül tetszik??? Akkor nem tudom... Lehet hogy meginognék :)
2010. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
100%

-Lefeküdne velem 10 000 000ft-ért?

-Persze..!

-És 1000ft-ért?

-Nem, minek néz maga engem!!!

-Hát, hogy minek nézem, azt már tisztáztuk, most már csak az áron vitatkozunk...


Amúgy N-E-M!!!!!

2010. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
84%
A jelen anyagi helyzetben igen, de a férjem megölne mindkettőnket ha megtudná, az tuti!!!
2010. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem qvára nem qva-ság,ha mondjuk mint irtam is 10 millio euroért,mondjuk egy vén f-szal lezavarni 10 percet,és tudom,hogy utánna a gyerekem élete is és a férjemé is,stabil lenne.Biztosak lehettek benne,nem az élvezet miatt csinálnám,hanem a családom jövöje és joléte érdekében.
2010. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
100%
Én hirtelen köpni nyelni nem tudnék ha ilyesmire kerülne sor(de nem fog).Elgondolkodtam ezen én is és úgy érzem h eladnám a szerelmemet ha belemennék 1 ilyen szituba.Viszont ha azt nézem tényleg kirángatna minket a trutyiból.Ha a párom bele menne lehet azt érezném képes lenne eladni viszont ha a másik oldalról nézem nem nagy ár h a gyerekünknek biztosítani tudjuk a jövőjét szóval kettős érzések vannak bennem.Sztem senki nem qrva attól h úgy gondolja h megtenné.Sztem nem tenném meg ha most kérdeznék meg (habár nem tudhatom hisz nem vok ilyen szituba) viszont ha szingli lennék gondolkodás nélkül pedig nem vagyok könnyelmű vagy könnyű vérű.viszont ha szingli az ember nem veszít vele semmit és senkinek nem kell tudnia róla.Viszont ha titokban csinálnám meg és hirtelen sok pénzem lenne hogy adnám elő a férjemnek h honnan van az a pénz?Elöbb utóbb úgyis kiderülne.És akkor viszont jogosan érezné azt h elárultam illetve eladtam a kapcsolatunkat.Szóval nem tudom de nem hiszem.
2010. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:

10 millió forint nem euro


Én is feltettem a kérdést a férjemnek.És azt mondta, hogy ennyi pénzért bizony megengedné,, mert kirángatna a kakiból minket.

2010. máj. 11. 22:30
 18/91 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsáss,de nem latom értelmét a kérdésednek! Hány olyan embert ismersz Magyarországon, aki fizetne annyit?

Erre azt tudom mondani, hogy ennyiért elméletileg bárki lefeküdne, gyakorlatilag...

De magyarázat helyett itt van ez:


Móricka megkérdezte:

-Tanár úr! Mi a különbség az elméletileg és a gyakorlatilag között?

-Ezt egy példával tudom megmagyarázni. Otthon kérdezd meg a nővéredtől, ha adnék neki 1000 dollárt, lefeküdne velem? Majd kérdezd meg ugyanezt anyukádtól és a nagymamádtól is!

Úgy is tett.

A nővére:

-Fiatal a tanár úr, meg talán jobb jegyeket is adna... Igen!

Az anyja:

-Tudod, kellene a pénz... Igen!

A nagymama:

-Még ő fizetne érte? Mi az hogy! Igen!

Másnap Móricka elmondta, hogy mit válaszoltak.Akkor a tanár azt mondta:

-Látod? Elméletileg a család kereshetne 3000 dollárt. Gyakorlatilag meg a családban van három qrva!

2010. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tisztázzuk a prostitúció fogalmát: Aki pénzért szexuális szolgáltatást nyújt, prostituáltnak tekinthető... Ártól függetlenül. Még a végén mártírnak képzelitek magatokat... Lehet lehurrogni.
2010. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 A kérdező kommentje:
22,30 as, azért írtam,hogy fiktív kérdés
2010. máj. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!