Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 millióért lefeküdnél...

10 millióért lefeküdnél valakivel? Elsősorban férjezett nők véleményére vagyok kíváncsi és férjekére.

Figyelt kérdés
(fiktív, Barátok Közt)
2010. máj. 11. 22:11
 31/91 anonim ***** válasza:
85%
Én egy esetben tenném meg, ahogy már írta is valaki, ha mondjuk a gyerekem életét menteném meg vele. Akkor igen, de egyébként soha.
2010. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk valószínűleg utána nem lenne olyan a kapcsolatunk. Egyikünknek sem fér bele a megcsalás, még akkor sem, ha pénzért és érzelemmentesen és egyszeri alkalommal történik meg. Nekem a házasságom többet ér attól, hogy kockára tegyem. 35/N 33/F
2010. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
74%
10 millió kevés lenne. 10 milliárdért igen, de csak gumival.
2010. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
87%
Én lefeküdnék, azt hiszem. A férjemet nem feltétlenül avatnám be ebbe a dologba. Annak idején volt egy film, úgy kb. 16-18 évvel ezelőtt láttam, az volt a címe, hogy "egy tisztességtelen ajánlat". Ugyanez volt a szitu, egy fiatal házaspár nőtagjának tett egy idősődő férfi egy egymillioó dolláros ajánlatot, egyetlen éjszakáért cserébe. A film után, amit a barátainkkal néztük meg, egész éjszaka vitatkoztunk, sőt, úgy összevesztünk, mint az állat, hogy ki mit tenne. Ők olyannyira belelendültek a balhézásba, hogy ennek az átvitatkozott éjszakának a hatására szakítottak.
2010. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
57%
Én ingyen is:)
2010. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem lennék férjnél vagy nem lenne éppen komoly kapcsolatom, igen.
2010. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
72%
azért arra kivánsi lennék, ha kiterítenék a szemetek elé a pénzt, hányan gondolnátok, hogy eladjátok a szerelemeteket....:-)))lehetne lequrvázni, prostizni, vagy ami tetszik, nem érdekelne, én belemennék, megoldódna végre minden gondunk.
2010. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt a BK-s jelenetet egyértelműen a Tisztességtelen ajánlat c. filmből lopták:D
2010. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
71%

10 millió? Az egész családdal jót tennék. Aférjem hálás lenne, bár előtte nem tudhatná. Mert ha engedi, akkor szinte ő küld oda, ezt nem vehetné a lelkére. Hogy feküdne le elem utána?

Hányan mentetek itt szüzen férjhez?

Nem mindeg yazután a másik 20 ingyebnes után, egy ide vagy oda?

Mind a három gyereknek vennénk egy kis garzonlakást, hitellel, kiadnánk, abérlő kifizetné a törlesztést. Szerintem még tortát is kapnék, vagy új cipőt. És emelkednék a szemükben, hogy milyen vagány csaj vagyok. Ne hülyéskedj! Rendszert azért nem csinálnák belőle.

2010. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
100%
A családért? Bármit!
2010. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!