Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 millióért lefeküdnél...

10 millióért lefeküdnél valakivel? Elsősorban férjezett nők véleményére vagyok kíváncsi és férjekére.

Figyelt kérdés
(fiktív, Barátok Közt)
2010. máj. 11. 22:11
 41/91 anonim ***** válasza:
86%
nem
2010. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi álszent embereket te jóó ééég!

Ha 10 milliót kipakolnának eléd az asztalra, miközbe te havonta 80ezret keresel 10 órába ugy hogy dirigál neked valaki és reggel 6 órakor kelnél mindennap, na akkor megnézném hogy állna a szád!

Mert ezek után az a 30 perc-1órás szolgáltatás amit nyujtanom kellene nekem semmi lenne! Vannak olyan emberek akik tudják miről beszélek!

2010. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
68%
simán.jól jönne most az a pénz.
2010. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
63%

Nem semmi, szolid háziasszony álca mögött mennyi látens ..... válaszol. Nem (csak) az a baj, hogy Ti megtennétek, hanem, hogy még hőbörögtök: a többiek álszentek, Ők is megtennék..!

Hát nem, aki nemet írt, az úgy is gondolja, miért nehéz ezt tudomásul venni? De ha ennyire elfogadható dolog szerintetek a prostitúció, akkor miért nem láttok neki rögtön? Apránként, de előbb-utóbb csak összejön az a tízmillió... :)

2010. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: :D

én nem tenném meg, ott lenne vége a házasságomnak meg az önbecsülésemnek is.

2010. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
71%

ma 10:53


Tudod mit igazad van!

Te csak dolgozzál az államnak én meg dolgozok külföldön legálisan prostiként és annyit keresek amennyit te soha nem fogsz! Az hogy én mit csinálok senkinek semmi köze! Ez abszolut az én magánügyem és senkinek semmi joga nincs megitélni a másikat! Tudod vannak olyan emberk akiknek a szülök nem tud lakást, autót, egyetemet, jó munkahelyet biztositani, esetleg nem olyan körökbe mozog, hogy valaha is a minimálbérért többet keressen! Igy már eleve nem indul olyan esélyel a nagybetűs élet elé mint más!

Valaki jövöt szeretne teremteni magának, és a leendő családjának, ki igy ki ugy!

Ja és lehet épp a barátod vagy az édesapád már nem igy gondolkodik az ősi mesterséget űzökről... na erről ennyit

2010. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
84%
10.33-aska! Ne mondj rólam legyél szíves imeretlenül véleményt!!!! Hogy jössz ehhez? Nekem többet ér a házasságom, képzeld el.... Én ismerem a férjemet és magamat, tudom ki hogyan reagálna erre, te nem ismersz egyikünket sem, legalábbis így gondolom.... Magad nevében beszélj!
2010. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
84%

Ne gyűlölködj. Nyugodtan dolgozz prostiként, legyél rá büszke. Valószínűleg nem élsz jobban nálam, igaz nekem sem rakta a fenekem alá a pénzt senki, de én végigjártam a nehezebb utat, lediplomáztam, három nyelvvizsgám van -Te mit tudsz a szexen kívül?

Édesapám 18 évvel ezelőtt meghalt, a férjem soha nem piszkolná össze magát egy prostival. De elég mulatságos, hogy még Te érzed felsőbbrendűnek magad... Viszont köszönöm az őszinteséged, valami ilyesmi megnyilvánulásra számítottam.


Utolsó: Te minősítetted saját magadat, amikor lelkesen igent mondtál a prostitúcióra. Ha nem éreznéd Te is, hogy a társadalom többsége elítélne emiatt, akkor most nem lennél így felháborodva. Nyugodj meg szépen, senkit nem érdekel, mit teszel magaddal.

2010. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
83%

*utolsó gondolat*

bocsi, ez kimaradt, nehogy az utolsó hozzászóló vegye magára :)

2010. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
89%

Én nemhiszem,és őszintén irom. Nem vagyok benne biztos,de ezt sosem tudnám kiverni a fejemből és szerintem a kapcsolatom is rámenne:( Egyszerűen nem én vagyok,nem itélem el aki megtenné de én sajnos mindenen sokáig rágodok,és szörnyen érzeném magam utána. Ráadásul bármit venék a pénzből mindig ezt juttatná eszembe.

Inkább kitöltök egy lottót:D

2010. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!