Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy olyanhoz...

Fogadjam el, hogy olyanhoz megyek hozzá, akiben nem vagyok biztos, csak hogy ne hozzak szégyent a szüleimre? Buntudatom is van.

Figyelt kérdés

A szuleim eleg regimodiak, de ezzel nincs baj, a volegenyemet en valasztottam, es el van rendezve, hogy diploma utan (ami nyaron lesz) osszehazasodunk. Ido kozben rajottem, nem erzem magam kenyelmesen ezzel a fiuval. (Nem reszleteznem...)


Mar probaltam felhozni a temat a szuleimnel, de hallani se akarnak rola. Es a volegenyem csaladja nagyon gazdag, es a szuleinknek ez kolcsonosen jo uzleti lehetoseg lenne. Engem a penz nem erdekel, de ha kifordulok ebbol a megegyezesbol, lehet a szuleimmel rossz lenne a viszonyunk (illetve biztos, de idovel javulhat), plusz nem szeretnem oket kellemetlen helyzetbe hozni.


Buntudatom meg 2 dolog miatt van:

Egyik hogy elmentem baratnommel szinhazba, aminek 23.15kor lett volna vege, igy szuleim tudtak ejfelre hazaerek. De mi szunetben eljottunk, es beultunk valahova es letoltottuk a tindert es nezegettunk fiukat (baratnomnek). Sosem hazudtam meg szuleimnek, ezert ez eleg rossz erzes volt...


A masik, hogy beszelek valakivel, akinek az egyszeruseg kedveert azt mondtam van ferjem, azert hogy fel se meruljon benne hogy flortolhet velem, es sajnos lehet megkedveltem. (bar ez azert is lehet, mert o az elso ellenkezo nemu akivel az elmult masfel evben beszeltem a volegenyemen, es rokonaimon kivul)


2017. febr. 15. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

"Kozben egy ottani ismerosommel beszeltem, akinek gyemantkereskedese es ekszeruzlete is van, es az se lenne rossz otlet ha itt nyitna egy uzletet (zarvanyosabb,magyarok szamara megfizethetobb gyemantekszerekkel), persze nem tudom magyar femjel nelkul lehet-e arulni, vagy hogy egyaltalan ez megoldhato-e, majd utananezek. "


Ok, de mi közöd neked az ismerősöd gyémántüzletéhez? :DDDD

Ami még csak feltételes, egy ötlet? :D

2017. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
54%

"Az, hogy kivul kerulok intim kozelsegbe, meg plane nem tartozik egy publikus oldalra."


Tehát akkor leszbikus vagy? Nem zörög az a haraszt, ha nem fújják :D Hogy kivel? Nem kérdezte senki a nevét, egyébként pedig az ugye ide tartozik, amit a kérdésben írtál, akkor nem tudom ez miért lenne olyan titkos? :)


Úgy érzem neked még sokat kell tanulni, és tele vagy ellentmondásokkal. Ábrándozol mindenféle üzletről, közben fingod sincs, hogy hogyan kell dolgozni, eladsz ezt-azt, EZZEL NEM TARTOD FENN MAGADAT!

Ez maximum kiegészítésre lenne jó egy biztos kereset mellé, másra nem!

2017. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Intim kozelsegbe azzal fogok kerulni, aki a ferjem lesz, es nem vonzodom mas nokhoz, es soha nem is gondoltam ilyesmikre. Nem tudom hany eves vagy, 20onevesen biztos Te is aludtal a barataidnal, igy lehet nem ebbol kene melyrehato kovetkezteteseket levonni.


Tudod mennyiert adtam el az ekszert? Nem emlitettem, es nem is szandekoztam, valoszinu tobb honapra eleg lesz.

2017. febr. 21. 00:08
 64/68 A kérdező kommentje:

Nem abrandozok semmirol, az ekszeruzlet egy otlet volt, miert ne nezhetnek utana?


Gondolom neked tobb mindenrol van fingod, a szohasznalatoddal elve, de jomodorrol es hasonlokrol nem hiszem, mibol en arra kovetkeztetek (mit csak azert teszek mert Te is tetted), hogy ha mar nem tanulsz, hanem dolgozol, es nem valami magas/megbecsult pozicioban.

2017. febr. 21. 00:14
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne helyeted szüleidnek fizetni,rezsit,és az auto fix költségeit,önálo ember vagy fizesd te ezeket.felnőt,önállo élethez az is hozá tartozik hogy ezeket egyedül fizetik az emberek ,ha nem telik rá akkor nem kell auto,ha rezsire nem futja akkor keres albérlöt magad mellé illetve elmehetsz dolgozni is.
2017. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
63%

"Gondolom neked tobb mindenrol van fingod, a szohasznalatoddal elve, de jomodorrol es hasonlokrol nem hiszem, mibol en arra kovetkeztetek (mit csak azert teszek mert Te is tetted), hogy ha mar nem tanulsz, hanem dolgozol, es nem valami magas/megbecsult pozicioban."


Ez mi??? Olvasd már el magad, hogy milyen értelmetlen és még egy rendes mondatod sem tudsz kinyögni!

Egyébként pedig miért gondolod és persze hogy jön ide, hogy ki milyen pozícióban van, vagy, hogy mit dolgozik? Nem kicsit összekeversz mindent mindennel, ráadásul olyan gyök kettes IQ-d van, hogy összevonod a kritikát azzal, hogy ki van "fent" és "lent", ki milyen pozícióban van. Javaslom, hogy kezeltesd magadat!


Főképp azért, mert egy kis csipsz*r itt pampog és ugrál, miközben azt se tudja hogy tartsa el magát! De ő rohadt büszke arra, hogy csencsel!

Persze ennek IGÉNYEI vannak, amiről azt hiszi, hogy ingyen és bérmentve NEKI JÁR, hát jár a nagy túróst, tudjuk kérdező, hogy mi jár neked!

2017. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
55%
Dolgozni legalább dolgozol?... Csak mert azok az ékszerek is elfogynak egyszer.
2017. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
73%
Előző nullát kaptál a ritka primitív ostoba kérdezőtől, de ezek után ezen ne is csodálkozzunk. Buta, ostoba, és még ez jön itt nagy mellénnyel. Tipikus senkiházi hozzáállás.
2017. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!