Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mindenki utal?...

Álom-manó kérdése:

Mit tegyek? Mindenki utal? Kire szamitsak, ha nem a szüleimre?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon rossz a kedvem! Úgy érzem, hogy senkinek sincs rám szüksége! Főleg kb. 1 hónapja mióta össze vesztem az apámmal! Nem is az bánt, hogy nem vagyok vele jóba, inkább az, hogy úgy érzem nagyon megbánták, hogy megszülettem! Igaz nem vagy egy mintagyerek, mert elég sok hülyeséget elkövettem már, főleg az utóbbi 2 hónapban! Iszonyatosan azt érzem, hogy egyedül vagyok és, hogy senkivel nem tudom megbeszelni a problemaimat...
2013. dec. 23. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze?
2013. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
2013. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát látták rajtam, hogy valami bajom van, megkerdeztek h mi és én nem akartam elmondani, erre ők kihasznaltak azt h bíztam a csaladomba és nem jelentkeztem ki a facebookombol... és megnézték amit a barátaimmal beszélgettem, amiből persze nem derült ki mi a bajom... apám el kezdett velem kiabálni, h márpedig addig ott fogok ülni mellette ameddig nem mondom el mi a bajom...
2013. dec. 23. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy kire számíts, álommanócska? Hát ki másra, hacsak nem édes egy önmagadra? Az az egy mindig késznél van és soha nem hagy cserben. :) Megbeszélni a problémáidat vagy a naplóddal tudod, vagy egy pszichiáterrel, ha nincs barátnőd vagy haverod.


Fel a fejjel és boldog karácsonyt! :)

2013. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha elmondanád ezt a szüleidnek és kibékülnél édesapáddal máris jobban volnál.
2014. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!