Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 6,5 év után sem jegyzett...

Ha 6,5 év után sem jegyzett még el, már ne is számítsak rá?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Barátnőmet 7 év után jegyezte el a párja, azóta férj és feleség :)

Beszélgettetek már a házasságot illetően, mi az elképzelése? Házasságpárti v sem?

2012. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bátyámék 7-8 éve jártak. Most össze költöztek és házasok. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.:) Lehet ő is olyan mint bátyám. Nehezen szánja rá magát/Fél egy akkora lépéstől. De ezt nem is csodálom.
2012. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Párod hogyan vélekedik erről a kérdésről? 6 év alatt nyilván beszélgettetek eleget a témáról, hogy tudd az álláspontját. De akkor miért itt kérdezed? Nem nagyon értem. Bár lehet nem mindenkinél alap a kommunikáció egy kapcsolatban. Akkor pedig javaslom kezdjétek el!!!


24N

2012. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Szia!Mi 10 éve élünk együtt a párommal,egyikünk sem házasságellenes.Egyetlenegy oka van,hogy ez a mai napig nem történt meg,az pedig az anyagiak... :/ . Eddig mindig megvolt a helye a pénznek,főleg miután van egy 7 éves gyerekünk is (aki sokkal nagyobb összekötő erő bárminél :) ),de előbb-utóbb biztos megtörténik nálunk is.Én nem aggódom... nem a gyűrű bizonyitja,mennyire szeret ! Szerintem ne agonizálj rajta miért nem kér meg, biztos megkér majd,amikor nem is számitanál rá ;) .
2012. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 7,5 év után házasodtunk össze.
2012. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

14:42-esnek


Kicsit off, de a gyerek egyáltalán nem a legnagyobb összetartó erő a mai világban. Régen az volt, de ma már simán elválnak a szülők, hiába ott a gyerek.

Szerintem a legnagyobb összetartó erő a szerelem-szeretet és a jó szex. A gyerek nem összetartó erő szokot lenni ma már, hanem inkább kényszer, ami miatt az egyik fél, általában az anya nem mer kilépni a kapcsolatból. Mert nem tudná egyedül eltartani a gyereket, vagy nem akarja, h apa nélkül nőjön fel.

2012. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 év után kérte meg kezem, kb még két év az esküvő...
2012. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!