Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak? (Kérdésed túl...

Mire számítsak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, egy másik kategóriában feltettem már a kérdésemet de nem érkezett rá válasz és fontos lenne! :( Holnap szeretnék elutazni a nagyimhoz, de ma vettem észre, hogy lejárt a személyim szeptemberben ... Illetve szilveszterkor is szeretnék elmenni szórakozni... Ha véletlen találkozok rendőrökkel az utazás során vagy szilveszterkor milyen büntetésre számíthatok? Foglalkoznak egyáltalán vele? A másik kérdésem, hogy a 2 ünnep között van lehetőségem megcsináltatni az okmányirodában?


Köszönöm ha valaki válaszol!!


2010. dec. 27. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Szard le, semmi szükség a személyire. Én 2 évig mászkáltam lejárt személyivel, csak egyszer kérték a bankban és ott derült ki. Ha lesz időd csináltasd meg.
2010. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz. De ha van másik fényképes igazolványod, jogsi, diak, az legyen nálad.
2010. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jogsim sajnos nincs, csak diákigazolványom...
2010. dec. 27. 13:18
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha van jogsid, ami új formátumú, azzal is igazolhatod magad. Elvileg két ünnep között is üzemel az okmányiroda.
2010. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd csinálj úgy, mintha akkor és ott vennéd észre... De simán elszaladhatsz egy Okmányirodába a héten, és akkor minden rendben lesz. Előbb-utóbb úgyse úszod meg...
2010. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Természetesen szerdán elmegyek megcsináltatni. Csak itthon a szüleim azt mondták, hogy a 2 ünnep között nem fognak ezzel foglalkozni az okmányirodában..
2010. dec. 27. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira nem szabad leszarni! Én egyszer álltam a villamos megállóban, mikor egy jól öltözött úriemberhez szúrópróba-szerűen odament egy sün, és kérte a személyijét általános ellenőrzés (vagy milyen) címszó alatt. A hapsika oda is adta, de nem tudta, hogy lejárt már neki, a rendőr meg ott helyben 5000-re megbüntette! Én is csak néztem, mint Rozi, mert nem tudtam, hogy emiatt is büntetnek.

Amúgy viszont ha van jogsid (új típusú kártyás), akkor mászkálj azzal, azt állítólag személyiként is elfogadják.

2010. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Útleveled van? Szerintem az is jó addig amíg meg nem csináltatod a személyit.
2010. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az sincs :/... Hihetetlen :) Inkább maradok itthon a seggemen akkor járok a legjobban.
2010. dec. 27. 13:44
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Ne hogy már emiatt a kis semmiség miatt ne látogasd meg a nagyidat,meg ne menj el szilveszterkor bulizni egy jót...Én is jártam lejárt iagzolvánnyal hónapokig,sőt van,hogy hamis bérlettel járok buszon,vonaton...Csak jól kell tudni hazudni,színleleni,engem mindig elengednek az ellenőrök is...
2010. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!