Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak? (Kérdésed túl...

Mire számítsak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, egy másik kategóriában feltettem már a kérdésemet de nem érkezett rá válasz és fontos lenne! :( Holnap szeretnék elutazni a nagyimhoz, de ma vettem észre, hogy lejárt a személyim szeptemberben ... Illetve szilveszterkor is szeretnék elmenni szórakozni... Ha véletlen találkozok rendőrökkel az utazás során vagy szilveszterkor milyen büntetésre számíthatok? Foglalkoznak egyáltalán vele? A másik kérdésem, hogy a 2 ünnep között van lehetőségem megcsináltatni az okmányirodában?


Köszönöm ha valaki válaszol!!


2010. dec. 27. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg okmányirodán kérj ideidglenes személyit...
2010. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget aranyosak vagytok! :) Szerdán elintézem, akkor lesz legközelebb nyitva. :)
2010. dec. 27. 13:58
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is két hete vettem észre, hogy lejárt:S Jó, hogy eszembe juttattad, hogy még oda is kell mennem..xD

Engem még soha nem igazoltatott rendőr, szóval annyira nem parázok miatta, de meg kell csináltatni.

Úgy tudom 1500-ért ki kell váltanod kötelezően egy ideiglenes személyit az okmányirodában, úgyhogy ha felétek két ünnep között is van ügyfélfogadás, akkor szilveszterkor már nyugodt szívvel vigadozhatsz ahol csak akarsz!:)

2010. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem a lakcím igazolóm volt lejárva és mikor mentem munkanélkülibe akkor vették észre. Semmi büntetés nem volt, csak szóltak, hogy csináltassam meg.

8 éve van kb. személyim, soha nem állítottak meg. Ne legyen gyanús kinézeted és akkor tuti, hogy nem lesz baj! Azonkívül, ha mész buliba, kerüld a gyanús helyeket.

Próbálj meg azért elmenni, mert kapsz egy papírt, ami ideiglenes, kb. 2-3 hét, mire a rendeset megkapod. (nekem annyi volt, budapesti vagyok)

2010. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem tudom mennyire van gyanús kinézetem... :D Engem se állítottak meg soha, de amilyen szerencsés vagyok most tuti sor kerül rá. :)
2010. dec. 27. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!