Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszok a szüleimre, jogos?

Haragszok a szüleimre, jogos?

Figyelt kérdés

Fél éve élünk együtt.A szüleimnek nem tetszett az,hogy 19 évesen hozzá költöztem.Szeretem őt ,én is dolgozok már.

Na szóval,amióta oda költöztem állandóan piszkálnak mindenért,én vagyok a rossz mindenben.Mindenért pukkadnak,haragszanak.

Ma voltunk ott náluk a párommal és akkor is ellenkeztek velem.A párom meg rájuk támadt,hogy na most itt be lehet fejezni mert soha többé nem jövünk.Apám meg visszakontrázott,hogy "na mégis,hogy merészeled te? 21 évesen itt játszod a jampi gyereket? Dugod éjszakánként a lányomat?"

Ilyen idióta szülőket,komolyan mondom.

Pedig nekem sose mondták,hogy utálnák őt vagy valami.

Vagy az zavarja őket,hogy boldog vagyok vele?

Most nagyon kivagyok rajtuk,hogy tehetik ezt?

Most ezek után biztos,hogy nem fogok/fogunk menni,míg addig míg legalább egy bocsánatkérést nem kapunk.

Úgy kezelnek mint egy kis óvodást..elegem van már...

19/n


2013. márc. 4. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy mikkel piszkálnak, mert azt nem írtad le, de párodnak abszolút semmi joga nekitámadni apukádnak.
2013. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit ti otthon műveltetek, az sem semmi.

A párod hogy mondhat olyant, hogy a lányuk soha többet nem jön hozzájuk? Ha a lányuk mondta volna, azt is elítélném, de így ezerszeresen.

2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérni neked kellene meg a parodnak, nem a szüleidnek....
2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy tahó volt a párod. Semmi joga kiosztani az apádat. Nektek kéne bocsánatot kérni. Aztán meg leülni és megbeszélni, hogy miért nem tetszik nekik, hogy együtt éltek.
2013. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha a szüleid sok mindenben segítenek most is benneteket (pl. anyagilag támogatnak) akkor elvárhatják hogy bizonyos dolgokban az elvárásaik szerint viselkedjetek. Ha viszont tőlük függetlenül vagytok kénytelenek boldogulni, akkor nem illik azt észt osztaniuk sem.
2013. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem,nem segítenek anyagilag.

A párom csak azért mondta neki ezt mert már hetek óta ez megy.....

Sajnálom,ha ez jött le,hogy nekünk kellene bocsánatot kérni.

Én nem úgy gondolom...

2013. márc. 4. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Én is úgy érzem, hogy egy dolog, hogy TE kiosztod a szüleidet, de a párodnak nincs joga hozza.


Én pl. soha egy rossz szót nem szóltam (szólnék) bárhogy is viselkednek a párom szülei. Az Ő szüleivel Ő kell lerendezze. Én meg tisztelem annyira őket, hogy semmi esetre sem szöknék nekik...


Sajnos, Kérdező én is úgy látom, hogy a párod nem szabadna fenyegetőzzön. Mégiscsak a szüleid, felneveltek, úgy ahogy, de nekik köszönhetsz sok mindent...Ez persze nem mentség a viselkedésükre, de mint már mondtam: ezt Neked kell lerendezned és NEM a párodnak.


22-L

2013. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Szia. Én is besértődnék egy cseppet, de ha végignézed szüleid szemszögéből kicsit másabb lesz a kép. alig nőttél fel ki is repültél a fészekből. Kicsit paráznak. Bele telik egy kis időbe amíg hozzászoknak.
2013. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Attól, hogy új a helyzet nem kell bunkóskodni a lányukkal, akit állítólag szeretnek. Mellesleg mindennek van oka. De pontozzatok le nyugodtan.
2013. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!