Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy olyanhoz...

Fogadjam el, hogy olyanhoz megyek hozzá, akiben nem vagyok biztos, csak hogy ne hozzak szégyent a szüleimre? Buntudatom is van.

Figyelt kérdés

A szuleim eleg regimodiak, de ezzel nincs baj, a volegenyemet en valasztottam, es el van rendezve, hogy diploma utan (ami nyaron lesz) osszehazasodunk. Ido kozben rajottem, nem erzem magam kenyelmesen ezzel a fiuval. (Nem reszleteznem...)


Mar probaltam felhozni a temat a szuleimnel, de hallani se akarnak rola. Es a volegenyem csaladja nagyon gazdag, es a szuleinknek ez kolcsonosen jo uzleti lehetoseg lenne. Engem a penz nem erdekel, de ha kifordulok ebbol a megegyezesbol, lehet a szuleimmel rossz lenne a viszonyunk (illetve biztos, de idovel javulhat), plusz nem szeretnem oket kellemetlen helyzetbe hozni.


Buntudatom meg 2 dolog miatt van:

Egyik hogy elmentem baratnommel szinhazba, aminek 23.15kor lett volna vege, igy szuleim tudtak ejfelre hazaerek. De mi szunetben eljottunk, es beultunk valahova es letoltottuk a tindert es nezegettunk fiukat (baratnomnek). Sosem hazudtam meg szuleimnek, ezert ez eleg rossz erzes volt...


A masik, hogy beszelek valakivel, akinek az egyszeruseg kedveert azt mondtam van ferjem, azert hogy fel se meruljon benne hogy flortolhet velem, es sajnos lehet megkedveltem. (bar ez azert is lehet, mert o az elso ellenkezo nemu akivel az elmult masfel evben beszeltem a volegenyemen, es rokonaimon kivul)


2017. febr. 15. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 Carragher_x ***** válasza:
51%

""Semmi extra, csak heti egy masszazs"


Bammeg hol élsz te a Rózsadombon????? :DDDDDD


Burokban?"


Mondjuk egy masszázs az 5.000 körül kijön, azért az nem egy nagy vmi hetente.

2017. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy luxus dolog, semmi szüksége rá! Majd, ha 60 éves lesz azt mondom szükséges lehet, de addig csak luxus. És igenis burokban élt, mert még mindig elvárja azt, hogy anya-apa fizesse a rezsijét, meg az autójának a fenntartási költségeit is a benzinnel együtt!


Ez a szerencsétlen MINDENT elvár, és azt hiszi ez a természetes, közben meg sopánkodik, hogy nincs saját élete.., és hogy nem tartják felnőttnek saját döntésekkel.


Hogy lehetne így valakit komolyan venni??? Ha azt várja, hogy fizessék a rezsijét, autót vettek neki, benzinpénzt vár, és masszázs pénzt vár!


Ez egy kicsit pofátlanság nem????!


Valamit, valamiért! Jogosan gondolhatják úgy a szülei ezek után, hogy azt csinálhatnak vele amit akarnak! Most már kezdem ezt az egészet érteni, hogy miért is van!


EGY GYEREK, akinek nincs SE felelőssége, se döntési joga! Hát ezért... Mert még mindig egy nagyra nőtt pólyásbaba, akit cuclizni kell, sőt, el is várja azt!


Esze ágában sem volt önállósodni, és megkeresni akár csak egy kanyi vasat is!

2017. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
50%

Aki szerint heti egy masszázs luxus és itt osztja közben az észt, azért elgondolgkozhatna, hogy esetleg ő nem cseszett-e el valamit de nagyon...

Kérdező! Dönts úgy ahogy te jónak látod, mert a rossz döntés egy életen át elkísérhet.

2017. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
40%
A masszázs nem az ára miatt luxuscikk. Hanem, mert hacsak nincs egészségügyi oka, akkor nem nélkülözhetetlen. A kérdezőnél pedig egészségügyi problémáról csak nyak felett tudunk. Akkor masszíroztathatja magát a párjával is.
2017. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 Carragher_x ***** válasza:
62%
S a luxuscikk az mióta egyenlő a nem létfenntartási költéssel? Ne marháskodjunk már, egy páros mozi se nélkülözhetetlen, az is hasonló árfekvés, akkor az is luxus?:D:D:D Egy koncertjegy s hozzá 2-3 pohár akármi is dettó, akkor az is luxus?:D Vannak azért itt bajok a fejekben:)
2017. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
55%
Bizony, ha valaki saját lábára áll úgy, hogy a szülei nem támogatják, akkor az első hónapokban lehet luxus a mozi. De ebbe még nem halt bele senki. Bár a kérdező esetében, amikor minden állva van helyette, lehetne akkora tőkéje az embernek, hogy a kezdeti időszakban se kelljen ilyeneken filózni, de ez már nem az én dolgom.
2017. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%

Bizony maszázs is tud luxus lenni,ha magának kell megkeresnie a pénzt rá miközben ki kelene lakás rezsiét fizetni,telefon számlát net számlát kocsi törlesztöjét,sùlyadot,negyedéves kötelezöbiztositást,kaját venni enni,és ezek bizony fontosabb és kötelezö kiadások mint egy maszázs .

Ugy hogy kedves kérdező az itt felsorolt dolgokat neked kell állnod ha független akarsz lenni és nem akarod hogy megmondják mit csináljál és mikor.

2017. febr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
93%

na kérdező!!!

lesz lagzi?? áruld már el hány éves vagy légysziiiiiiii

2017. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
73%

Carragher te OLYAN OSTOBA VAGY, mint egy zsák tömény zsar! Komolyan!

Javaslom, hogy nézz bele egy kereskedelemmel foglalkozó tankönyvbe, és máris megtudod, hogy mit JELENT a luxus fogalma!

MINDEN olyan dolgot, ami NEM SZÜKSÉGES, és feltétlenül muszáj, kell!

Ami ezen felül van, az igenis mind-mind luxus!

Imádom amikor az ilyen Carragher-félék osztogatják a nem létező eszüket! És még röhög is marhája saját féleszűségén :D

2017. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
56%
Bocsánat annyiban pontosítanám, hogy közgazdaságtan, de ez a lényegen semmiben sem változtat. Szóval hót hüle vagy Carragh :)
2017. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!