Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam el, hogy olyanhoz...

Fogadjam el, hogy olyanhoz megyek hozzá, akiben nem vagyok biztos, csak hogy ne hozzak szégyent a szüleimre? Buntudatom is van.

Figyelt kérdés

A szuleim eleg regimodiak, de ezzel nincs baj, a volegenyemet en valasztottam, es el van rendezve, hogy diploma utan (ami nyaron lesz) osszehazasodunk. Ido kozben rajottem, nem erzem magam kenyelmesen ezzel a fiuval. (Nem reszleteznem...)


Mar probaltam felhozni a temat a szuleimnel, de hallani se akarnak rola. Es a volegenyem csaladja nagyon gazdag, es a szuleinknek ez kolcsonosen jo uzleti lehetoseg lenne. Engem a penz nem erdekel, de ha kifordulok ebbol a megegyezesbol, lehet a szuleimmel rossz lenne a viszonyunk (illetve biztos, de idovel javulhat), plusz nem szeretnem oket kellemetlen helyzetbe hozni.


Buntudatom meg 2 dolog miatt van:

Egyik hogy elmentem baratnommel szinhazba, aminek 23.15kor lett volna vege, igy szuleim tudtak ejfelre hazaerek. De mi szunetben eljottunk, es beultunk valahova es letoltottuk a tindert es nezegettunk fiukat (baratnomnek). Sosem hazudtam meg szuleimnek, ezert ez eleg rossz erzes volt...


A masik, hogy beszelek valakivel, akinek az egyszeruseg kedveert azt mondtam van ferjem, azert hogy fel se meruljon benne hogy flortolhet velem, es sajnos lehet megkedveltem. (bar ez azert is lehet, mert o az elso ellenkezo nemu akivel az elmult masfel evben beszeltem a volegenyemen, es rokonaimon kivul)


2017. febr. 15. 23:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 Carragher_x ***** válasza:
48%
A butaságod ne hangoztasd:) A luxus latin szó, fényűzést, pompát jelent és jellemzően olyan termékekre használjuk anyagilag komoly erőforrásokat igényelnek. Semmi köze a létszükséglethez. Na sipirc vissza leckét írni!:)
2017. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
91%
Anyagilag komoly erőforrás egy lakás vagy ház is, de nem nevezném luxusnak.
2017. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 Carragher_x ***** válasza:
23%
A komoly erőforrás szubjektív, mindazonáltal egy csomó embernek igencsak luxus egy olyan ingatlan, aminek az értékét 10-20 év alatt keresi meg:)
2017. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
De egy lakást nem nevezhetsz luxusnak, hiszen alapvető szükséglet.
2017. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 Carragher_x ***** válasza:
31%
Lakni az, nem pedig tulajdonjogot szerezni ott, ahol laksz.
2017. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

42: nem azt mondtam, hogy fizessek a benzint, hanem az auto koltsegeire gondoltam, amik fixek mint ahogy irtam (kotelezo, biztositas pl.). Mivel egy tarsashazrol van szo, ezert az ottani koltsegek (rezsi) is majdnem fixek, amiket ha ott van valaki, ha nincs, ki kell fizetni. Persze tudnam en is fizetni, de azt az 50ezret inkabb felreraknam. Es kedves, nem masszazspenzt kertem, hanem azt szamoltam mennyibol jonnek ki.


Egyebkent 23 eves vagyok, vallasosak vagyunk, es nem a rozsadomon elunk, bar ennek nem hiszem hogy lenne relevanciaja:)


A masszazs kozel sem luxus, az egyik kommentelo eltalalta, pont heti 5 ezer.

A szorakozasom kb heti 1-1 szinhaz, mozi, kiallitas/muzeum, ahova az esetek tobbsegeben ajandekjeggyel megyek.


Ezeken kivul csak etteremre, kethavonta par napos utazasra, es neha ruhakra koltok.


A legutobbi kommentem ota "atkoltoztem" a lakasomba, es az emlitett baratnom is velem tartott. Sajnos tegnap este botranyosan viselkedett (sztriptizbarba ment 2 idegen kulfoldivel, ahonnan kihajitottak, majd a tulaj munkat ajanlott neki mert prostinak nezte), igy eppen megkerdojelezem, hogy jo otlet-e baratnovel lakni (mar regota szerettem volna tudni milyen baratnokkel lakni).


A beveteli forrasomat is megoldottam, igy az mar nem problema.


A volegenyes teman meg gondolkodom, ugy erzem egyelore ez most eleg valtozas nekem.

2017. febr. 20. 21:41
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

"A beveteli forrasomat is megoldottam, igy az mar nem problema. "


Megkérdezhetem hogyan, mivel oldottad meg? Mennyi a bevételed?


"A legutobbi kommentem ota "atkoltoztem" a lakasomba, es az emlitett baratnom is velem tartott. Sajnos tegnap este botranyosan viselkedett (sztriptizbarba ment 2 idegen kulfoldivel, ahonnan kihajitottak, majd a tulaj munkat ajanlott neki mert prostinak nezte),"


Na, de ezt eddig is tudtad, hogy milyen a barátnőd nem? Nem érte hogy érhetett meglepetésként, hogy egy prosti kinézetű botrányos csaj a barátnőd. És viselkedni sem tud, még egy sokat látott maffiózó is annak nézte.


"(mar regota szerettem volna tudni milyen baratnokkel lakni). "


Minek érdekel ez téged, hogy milyen barátnőkkel lakni? Nem vagy te leszbikus? Nincs ilyen hajlamod? Hogy létezik, hogy nem egy férfi jutott eszedbe, hogy intim közelségben legyen veled?

2017. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy kedves utolso, az hogy egy baratnojevel lakik egy fiatal no, nem jelenti hogy lezbi. Egyebkent meg fogalmam sem volt rola hogy ez lesz, a tegnap esti volt elete elso randija, es igy alakult.


Az anyagiaim rendezese nem hiszem hogy Rad tartozna, de azert elarulom ha mar igy kerdezted, hatha masnak is jol jon... Kozel keleten potom aron vasarolt 22-24 karatos ekszereimet el tudom itthon adni jobb aron, mint vettem. Egy nyakeket mar eladtam, gondolom ha elfogy az ara, majd a tobbi kozul is tudok eladni nyereseggel, igy a felrerakott penzemhez nem kell nyulnom.

Kozben egy ottani ismerosommel beszeltem, akinek gyemantkereskedese es ekszeruzlete is van, es az se lenne rossz otlet ha itt nyitna egy uzletet (zarvanyosabb,magyarok szamara megfizethetobb gyemantekszerekkel), persze nem tudom magyar femjel nelkul lehet-e arulni, vagy hogy egyaltalan ez megoldhato-e, majd utananezek.


Az, hogy kivul kerulok intim kozelsegbe, meg plane nem tartozik egy publikus oldalra.

2017. febr. 20. 22:49
 59/68 anonim ***** válasza:
72%
Élete első randevúja egy streaptese bárban volt, és ahonnan kihajították ráadásul... Na neee.....
2017. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%

Öööö... milyen félrerakott pénzedhez?


"igy a felrerakott penzemhez nem kell nyulnom. "


Én pedig már azt hittem komolyabb havi rendszerességű bevételed van... Te tényleg azt gondolod, hogy ebből most már fent tudod tartani magad? Az év 365 napján?

2017. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!