Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha így büntetem meg anyámat?

Jó ha így büntetem meg anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szerencsétlen történetem, elég vacakul érzem magam miatta. Hiába is próbálnám röviden leírni, itt egy régebbi kérdés, ebben le van írva a sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nagyon szégyenlem, hogy most ez történik velem, és ennyire beleszól anyám az életembe, de annyira el vagyok keseredve, és annyira szeretem ezt a fiút, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. Amiért anyám beleszól az életembe és abba hogy kit válasszak, soha többé nem lesz egyetlen egy pasim sem. Nem fogok társasági életet élni,(ugyanis mindig mondja hogy menjek bulizni, legyenek barátnőim, pasizzak lehetőleg egy fullos pasit képzelt el nekem) nem fogok pasizni, semmit nem fogok csinálni, csak dolgozni járok. Nem érdekel. Hagy lássa anyám, mit csinált belőlem!!! Tesóm is mondta hogy ő sem fog idehozni egy pasit se, nem fog anyámnak senkit bemutatni, mert igaz az ő akkori pasija gazdag volt meg minden, csak anyám szerint csúnya szóval abba is belekötött. Olyan életem lesz, mint egy 70 évesnek, tudom fiatal vagyok még, de mivel anyám mindent tönkretesz, semmi kedvem az élethez. Állandóan csak bőgök, hogy mások miért lehetnek boldogok, és én miért nem? Tudom, bután hangzik amiket most írtam, de akkor is így gondolom, mindentől elment a kedvem. Öngyilkos azért nem lennék, mert gondolok azokra akik szeretnek és nem akarok nekik fájdalmat okozni.


2010. máj. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az az életcélod, hogy elszúrd a hátralévő életed, akkor hajrá. Segíteni csak azon lehet, aki hagyja. Elmenni nem akarsz, mert gondolom azért a kényelmedet nem adnád fel, anyádat meg nem bírod, hát akkor játszál csak háborúsdit vele, ha téged ez tesz boldoggá. Majd 40 évesen talán rájössz, hogy mennyire elpocsékolt életet éltél, és hogy ezeket az éveket nem hozza vissza semmi. Ha 21 évesen ennyire életképtelen vagy (még ha tudod is az okát), akkor rajtad a kutya nem fog segíteni. Te azzal sem vagy tisztában, hogy mit akarsz az élettől, akkor igazából minek traktálsz másokat a problémáddal? Mert akármit válaszolunk, ami megoldás lenne, neked az nem jó. Akkor így mi értelme van?

Oké, hogy az anyád nem normális, és szemétkedik veled, de ha már erre rájöttél, akkor ideje lenne erőt venni magadon, és végre megpróbálni felnőttként élni.

2010. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz segíteni de szerintem ha balhézik mond meg neki hogy nem érdekel. Próbáld elmondani hogy szereted őt is és a pasidat is és 21 évesen már nem szabhatja meg hogy lehet e barátod vagy sem. Szerintem ha normális fiú akkor igazán elfogadhatná és nem régi korban élünk ahol a szülők megmondják hogy egy fullos pasival kell összeeházasodnod és kész. Remélem valamit segítettem.
2010. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen engem se tanitottak főzni,magamtol tanultamm meg...te valoban önállotlan vagy ,külön lakni képtelen is lennél,mert hozzászoktál h irányitnak....
2010. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
Én már abban sem vagyok biztos,hogy anyád miatt alakult ki ez a helyzet.Szerintem nem ő az aki nem képes megérteni amit mondanak neki.
2010. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
Kár volt ennyi energiát pazarolnunk rá, mert látjátok, hogy nem azt a választ kapja amit hallani szeretne, magyarul, hogy szegény dráááága, de szörnyű, és hogy sajnálunk, és szenvedj csak... el is tűnt az "éterben". Én most már kíváncsi lennék a másik oldalra is, mert nagyon sántít a történet.
2010. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:
Pont most jöttem fel. Miért sántít a történet? Leírtam mindent. Amúgy, nem, nem kell hogy sajnáljon bárki is.
2010. máj. 9. 11:50
 77/82 A kérdező kommentje:
Tegnap este már ettem kicsit, mert akkor is elkezdte a fenyegetőzést, hogy ha nem eszem elmegy a barátomhoz. Én nem bírok így élni mi a fa.szért kell ÁLLANDÓAN megállás nélkül bántania, hogy lehet ilyen egy anya? De én már nem is írok semmit, mert még én leszek a hibás. bocs.
2010. máj. 9. 11:52
 78/82 anonim ***** válasza:

nem tudsz elköltözni? csak nem akarsz, mert jó ez így neked, úgy látszik.

akkor mért írsz ide? ez tiszta sor. vagy jólérzed magad otthon és akkor maradj, vagy nem és költözz el. mindenki ezt írja te meg itt bőgsz mint egy 5 éves.

2010. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
és akkor mi van,ha elmegy a barátodhoz?
2010. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy igaziból 16 éves vagy?

Mert ha nem az igazat kérdezed, akkor persze, hogy hamis válaszokat kapsz!

2010. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!