Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha így büntetem meg anyámat?

Jó ha így büntetem meg anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szerencsétlen történetem, elég vacakul érzem magam miatta. Hiába is próbálnám röviden leírni, itt egy régebbi kérdés, ebben le van írva a sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nagyon szégyenlem, hogy most ez történik velem, és ennyire beleszól anyám az életembe, de annyira el vagyok keseredve, és annyira szeretem ezt a fiút, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. Amiért anyám beleszól az életembe és abba hogy kit válasszak, soha többé nem lesz egyetlen egy pasim sem. Nem fogok társasági életet élni,(ugyanis mindig mondja hogy menjek bulizni, legyenek barátnőim, pasizzak lehetőleg egy fullos pasit képzelt el nekem) nem fogok pasizni, semmit nem fogok csinálni, csak dolgozni járok. Nem érdekel. Hagy lássa anyám, mit csinált belőlem!!! Tesóm is mondta hogy ő sem fog idehozni egy pasit se, nem fog anyámnak senkit bemutatni, mert igaz az ő akkori pasija gazdag volt meg minden, csak anyám szerint csúnya szóval abba is belekötött. Olyan életem lesz, mint egy 70 évesnek, tudom fiatal vagyok még, de mivel anyám mindent tönkretesz, semmi kedvem az élethez. Állandóan csak bőgök, hogy mások miért lehetnek boldogok, és én miért nem? Tudom, bután hangzik amiket most írtam, de akkor is így gondolom, mindentől elment a kedvem. Öngyilkos azért nem lennék, mert gondolok azokra akik szeretnek és nem akarok nekik fájdalmat okozni.


2010. máj. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
100%

fogod magad,elköltözöl

és akkor mi van ha odamegy a barátodhoz vagy az ő szüleihez? nem téged éget,hanem saját magát,majd megunja ha látja hogy nem foglalkozol vele...


amit leirtál,azzal csak magadat bünteted, meg a pasid is meg fogja unni hogy ennyire nem teszel semmit...

2010. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
100%

Költözz az ország másik végébe, vagy külföldre, és ne hagyd meg a címedet!

Meg lesz ő, majd talál támaszt. Ne félj! a te életed is fontos.Anyukád fel fogja találni magát nélküled. Majd pár év múlva közeledtek újra.

2010. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
66%

Ha mindenáron anyuval akarsz valamit, feljelentheted élet ellenes fenyegetésért. Legyen bizonyíték!Egy ismerősöm ilyet tett (telefonon írta, h dögöj+) és 270 nap elzárást kapott érte. Igaz, megváltotta pénzben.

De én inkább magammal foglalkoznék a helyedben. Biztos ilyen a természete, de csak ő adta a Te életedet, és fel is nevelt. Most már repülj ki végre!

2010. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
100%
Mások azért boldogok, mert a szerelmükkel foglalkoznak, vagy magukkal, nem az anyjuk szoknyáján ülnek.
2010. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
100%

Pakold össze a cuccod, és költözz a barátodhoz.

Ha anyukád átmegy balhézni, semmiképp se költözz vissza, legyél erős, előbb-utóbb csak megúnja hogy oda járkál :)

2010. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 A kérdező kommentje:
Írtam már hogy mire lenne képes ha elköltöznék és a barátomat választanám. Én nem is arra írtam a kérdést hogy mit csináljak, hanem hogy jó-e ha így büntetem meg? Igaz, magamat is büntetem vele, de hagy lássa hogy milyen életem lett miatta! Amúgy meg tényleg nincs kedvem mászkálni, bulizni, barátnőzni... ha nincs mellettem a szerelmem minden rossz.
2010. máj. 8. 10:52
 17/82 anonim ***** válasza:
100%

Két korábbi kérdésedet elolvasva úgy látom, mégis szakítottál ezzel a cigány fiúval.

Ha jól visszanézed a véleményeket, SOHA nem azzal az egyetlen fúval /aki cigány/ szokott lenni a baj, jönnek elő a fenntartások, hanem mindig a fajtájával. Azzal a jelenséggel szemben vannak averziók, hogy mi van akkor, ha a szakítás után eljön a bosszúállás ideje? Kik lesznek a segítői, vagy melyik családtagja próbálja mnegtorolni a fájdalmakat. Két eltérő kultúrájú ember kapcsolata ritkán lesz tartós és boldog, ezért ne bándd a döntésedet.

De visszatérve a mostani bajaidra én is csak azt mondhatom, el kell hagynod ezt az ellenséges közeget, amiben anyád uralkodik és zsarnokoskodik feletted /felettetek/. Másképp ez nem fog megoldódni. 21 évesen nem élhetsz agg életet. Válaszd a saját utadat és küzdj elsősorban önmagadért!

2010. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
100%

szerintem:

1:szed össze magad

2: pasiz be

3:tikold el

4: költözzetek el

am meg szerintem ha olyan az anyukád mint mondod nem szavarja amit eddig csinálsz.

2010. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
100%
akkor szenvedj,ha nem látod be hogy el kellene költöznöd...
2010. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 A kérdező kommentje:
Nem szakítottam vele, de nem tudunk találkozni anyám miatt. Telefonon tartjuk a kapcsolatot. És hiába jössz most nekem a másféle kultúrával stb. Ha valaki szerelmes ez érdekli a legkevésbé. És ez nemcsak egy múló fellángolás. 3 éve szeretjük egymást.
2010. máj. 8. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!