Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha így büntetem meg anyámat?

Jó ha így büntetem meg anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szerencsétlen történetem, elég vacakul érzem magam miatta. Hiába is próbálnám röviden leírni, itt egy régebbi kérdés, ebben le van írva a sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nagyon szégyenlem, hogy most ez történik velem, és ennyire beleszól anyám az életembe, de annyira el vagyok keseredve, és annyira szeretem ezt a fiút, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. Amiért anyám beleszól az életembe és abba hogy kit válasszak, soha többé nem lesz egyetlen egy pasim sem. Nem fogok társasági életet élni,(ugyanis mindig mondja hogy menjek bulizni, legyenek barátnőim, pasizzak lehetőleg egy fullos pasit képzelt el nekem) nem fogok pasizni, semmit nem fogok csinálni, csak dolgozni járok. Nem érdekel. Hagy lássa anyám, mit csinált belőlem!!! Tesóm is mondta hogy ő sem fog idehozni egy pasit se, nem fog anyámnak senkit bemutatni, mert igaz az ő akkori pasija gazdag volt meg minden, csak anyám szerint csúnya szóval abba is belekötött. Olyan életem lesz, mint egy 70 évesnek, tudom fiatal vagyok még, de mivel anyám mindent tönkretesz, semmi kedvem az élethez. Állandóan csak bőgök, hogy mások miért lehetnek boldogok, és én miért nem? Tudom, bután hangzik amiket most írtam, de akkor is így gondolom, mindentől elment a kedvem. Öngyilkos azért nem lennék, mert gondolok azokra akik szeretnek és nem akarok nekik fájdalmat okozni.


2010. máj. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
67%
Sz*rd le anyádat, és éld az életed.
2010. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem költözöl el?
2010. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Leírtam. Azért nem költözök mert akkor elmegy a barátomákhoz és nagy balhét csinál, az meg nekem nem hiányzik hogy leégesse őket és engem is. Ez egy állat. :(
2010. máj. 8. 10:35
 4/82 anonim ***** válasza:
100%

nem értem hogy 21 évesen miért foglalkozol még ennyire anyukád véleményével?


a te életed. neked kell boldognak lenned elsősorban.

2010. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadat tudod megbüntetni! N e büntesd magadat! Legyél boldog! éld az életedet! Mama ide vagy oda! Anyádnak köszönheted az életedet, az esélyt, hogy egyszer boldog légy. Ha ennél nem tud többet adni, már akkor is adott valamit. Ne akarj senkit megbüntetni, mert az mind visszahull rád! Alakítsd az életed, ahogy a körülményeid engedik. Mindig lesznek nehézségek, de saját magadra mindig számíthatsz. Amíg büntetgetsz, nem tudsz túllépni a problémán, és nem tudsz felnőni.
2010. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:
Értem én hogy mit mondotok, mindenki ezt mondja a környezetemben de ez egy szemét állat azt mondta inkább ne éljek de akkor sem hagyja hogy együtt legyünk. Ezzel mident elmondtam szerintem.
2010. máj. 8. 10:37
 7/82 anonim ***** válasza:
100%
Szállj le anyádról, kezd önálló életet. Elég idős vagy hozzá! Akár költözz el, ha másképp nem megy. Majd a mama is megszokja az új állapotot.
2010. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
100%
Miért törődsz vele? Elhiszem hogy fáj, de ha már büntetni akarsz, akkor miért nem lépsz le? anyád elgondolkodna, te meg élhetnéd az életedet. Ha nem akarod, nem hívod meg magadhoz. Nem a barátodhoz kell költözni, mert vele ugyan ez lesz. Önálló életet kell kezdened, te magadnak. Anyut felköszöntöd anyáknapján meg karácsonykor, aztán ennyi. Később majd javul a kapcsolatotok, most tarts anyuval egy kis szünetet, egy kis távolságot! Majd elfoglalja magát, talál valakit magának.
2010. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
79%
Valamiért csak mondja..különben már rég a barátoddal lennél, nem? Nem lehet, hogy valahol érzed, hogy igaza van? Végül is nem tart vissza kötéllel!
2010. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
De úgy látom hiába írom hogy milyen... zsarol, fenyegetőzik, képes lenne megölni!
2010. máj. 8. 10:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!