Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha így büntetem meg anyámat?

Jó ha így büntetem meg anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szerencsétlen történetem, elég vacakul érzem magam miatta. Hiába is próbálnám röviden leírni, itt egy régebbi kérdés, ebben le van írva a sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nagyon szégyenlem, hogy most ez történik velem, és ennyire beleszól anyám az életembe, de annyira el vagyok keseredve, és annyira szeretem ezt a fiút, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. Amiért anyám beleszól az életembe és abba hogy kit válasszak, soha többé nem lesz egyetlen egy pasim sem. Nem fogok társasági életet élni,(ugyanis mindig mondja hogy menjek bulizni, legyenek barátnőim, pasizzak lehetőleg egy fullos pasit képzelt el nekem) nem fogok pasizni, semmit nem fogok csinálni, csak dolgozni járok. Nem érdekel. Hagy lássa anyám, mit csinált belőlem!!! Tesóm is mondta hogy ő sem fog idehozni egy pasit se, nem fog anyámnak senkit bemutatni, mert igaz az ő akkori pasija gazdag volt meg minden, csak anyám szerint csúnya szóval abba is belekötött. Olyan életem lesz, mint egy 70 évesnek, tudom fiatal vagyok még, de mivel anyám mindent tönkretesz, semmi kedvem az élethez. Állandóan csak bőgök, hogy mások miért lehetnek boldogok, és én miért nem? Tudom, bután hangzik amiket most írtam, de akkor is így gondolom, mindentől elment a kedvem. Öngyilkos azért nem lennék, mert gondolok azokra akik szeretnek és nem akarok nekik fájdalmat okozni.


2010. máj. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
Nem, iwiwen nem írtam meg senkinek hogy anyámat büntetni akarom, csak elmeséltem hogy mondtam el és hogy milyen balhét csapott. Ezt még csak itt írom.
2010. máj. 8. 11:59
 52/82 anonim ***** válasza:
100%

Amit most kitaláltál, az szörnyen gyerekes. Ne legyél a saját magad ellensége.

Amúgy mit tervezel, 50 éves korodig anyáddal laksz? 21 évesen én már egy albérletet tartottam fenn, egyedül. Ideje lenne felnőni egy kicsit.

Elköltözöl és kész. Nem mondod meg, hogy hova, nem mondod meg, hogy mikor, csak mész és kész. A barátodnak meg szólsz előre, hogy az idióta anyád balhézni akar a családjánál, ezért be se engedjék, mert nem normális.

Ennyi. Szedd már össze magad egy kicsit.

23/L

2010. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
49%
Gondold el, mennyi jó dolgot tehettél volna az emberiséggel, egy hét alatt, a helyett, hogy a szobádban ülsz, dühöngsz, és éhezel!Most már fogjál valami értelmes dologhoz!
2010. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 A kérdező kommentje:
Na mondd, mi az a sok jó dolog amit tehettem volna az emberiséggel?
2010. máj. 8. 12:02
 55/82 anonim ***** válasza:
49%
Mert félt? Azért akarod megbüntetni? Ha bünteted is, akkor is félteni fog.
2010. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
49%
Azt hiszem, tényleg jobb ha otthon maradsz, úgy az elkövetkező 30 évben, és nem másokat fárasztasz... reménytelen eset vagy, sajnos. Kicsit már megértem anyádat.
2010. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
100%

Na ne mar! en megertem h be van fordulva. Amikor anyam valasztas ele allitott ha a pasim vagy o, akkor az nem kicsit volt kegyetlen!! Annak ellenere h anyam ugy viselkedett velem, ahogy mar leirtam (en vagyok a 25 eves akit hasonloan terrorizaltak), en szeretem, mert o adott nekem eletet es nagyon sokat koszonhetek neki. Nem szabad elvagnod magad tole, csak meg kell ertenie h nem vagy mar gyerek, es ezert koltozz el! Igen, a rendorseg nem fogja kiadni a holletedet, ha elmondod, h nem akarod. A gyereke vagy, igen, es ha 15 eves lennel es kerestetne, akkor rendben. De TE mar 3 eve felnott vagy!!! Haho ebreszto, senkitol nem kell engedelyt kerned, ha dolgozol kell h legyen penzed, indulj keress egy alberletet es onnantol a magad ura vagy!! Latod sok valaszado 21 evesen mar anya volt es egyedul tartotta fennt magat es talan a gyereket is. A Te eseted nem olyan veszes, siman ki lehet belole labalni, anyad meg nem fogja kinyirni magat ettol ne felj, jobban szereti o az eletet ennel. Ezzel csak zsarol... de ha komolyan gondolna akkor nem mondana ki. Nem lesz semmi, csak huzz el! Igen, nehez lesz eloszor kirepulni a biztonsagot (es terrort) jelento csaladi feszekbol de lebegjen a szemed elott h szabad leszel :).

A baratok meg hat igen, ilyenek... mindenkinek sajat maga a legfontosabb, ha a masikkal baj van, akkor a panaszkodast, ami neked megkonnyebbbulest ad, ok tehernek veszik, es legtobben nem tudnak vele mit kezdeni. Hagyd oket, segiteni ugysem tudnak, vedd kezedbe az iranyitast.

Nekem az evek soran 1 igaz baratom maradt meg.. a tobbi haver, akikkel el lehet jarni bulizni, de szamitani rajuk... nem igazan..

Ne szomorkodj csak szedd mar ossze magad es huuuuzzzzz el!!!

2010. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
52%
bakker! TÖRJ KI! nem érted? ha nem harcolsz anyád ellen te halott ember vagy! elvégre nem te akartál kijönni a seggéből hanem ő rángatott ki. hát vállalja is érted a felelősséget! attól hogy ő szedett ki a hátsófeléből téged még te nem egy alárendelt lény vagy hanem a gyereke aki nem valamiféle játékbaba. ha meg ezt nem fogja fel költözz el menj a fészkes fenébe mert így csak magadnak ásol vermet! és ha gondolod mutasd meg anyádnak a kérdést had lássa hogy mennyire nagy hülyét csinált magából!
2010. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:
Nem akarok én senkit sem fárasztani! Nekem fárasztó az hogy ,,költözz el". NEM TUDOK. Ez lett az én sorsom, ezért tettem fel a kérdést, hogy bosszuljam meg anyámnak. És meg is bosszulom. Azért fogok élni hogy az ő fejét lássam ahogy a képébe vágom hogy nem megyek sehova és tudom hogy jön a nyár ellehetnék mint hal a vízbe, szerettem én mászkálni, haverokkal nyaralgatni, bulizni, csavarogni de nemhogy ezekhez sincs kedvem, magához az élethez sincs. Tudom, gyerekes vagyok, szánalmas, biztosan előző életemben volt valami bűnöm amiért most így jártam.
2010. máj. 8. 12:17
 60/82 anonim ***** válasza:
Na ne gyere elozo eleti bunokkel ez mar tenyleg onsajnaltatas!!! Akkor mondjad meg legyszi: Miert faraszto neked az, h mindenki de mindenki azt irja, h koltozz el?? Miert nem tudsz elkoltozni???? Nem lehet, h inkabb felsz, es nem akarsz???
2010. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!