Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha így büntetem meg anyámat?

Jó ha így büntetem meg anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szerencsétlen történetem, elég vacakul érzem magam miatta. Hiába is próbálnám röviden leírni, itt egy régebbi kérdés, ebben le van írva a sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nagyon szégyenlem, hogy most ez történik velem, és ennyire beleszól anyám az életembe, de annyira el vagyok keseredve, és annyira szeretem ezt a fiút, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. Amiért anyám beleszól az életembe és abba hogy kit válasszak, soha többé nem lesz egyetlen egy pasim sem. Nem fogok társasági életet élni,(ugyanis mindig mondja hogy menjek bulizni, legyenek barátnőim, pasizzak lehetőleg egy fullos pasit képzelt el nekem) nem fogok pasizni, semmit nem fogok csinálni, csak dolgozni járok. Nem érdekel. Hagy lássa anyám, mit csinált belőlem!!! Tesóm is mondta hogy ő sem fog idehozni egy pasit se, nem fog anyámnak senkit bemutatni, mert igaz az ő akkori pasija gazdag volt meg minden, csak anyám szerint csúnya szóval abba is belekötött. Olyan életem lesz, mint egy 70 évesnek, tudom fiatal vagyok még, de mivel anyám mindent tönkretesz, semmi kedvem az élethez. Állandóan csak bőgök, hogy mások miért lehetnek boldogok, és én miért nem? Tudom, bután hangzik amiket most írtam, de akkor is így gondolom, mindentől elment a kedvem. Öngyilkos azért nem lennék, mert gondolok azokra akik szeretnek és nem akarok nekik fájdalmat okozni.


2010. máj. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen gyerekem volt, országos szakfolyóiratban publikáltam, és eltartottam a családomat. A mellett nudlit is főztem, és behordtam a szenet.Te mire vársz? Köszönd meg a mamának, hoyg felnevelt, és állj a saját lábadra. Ne a fiúéra!
2010. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 A kérdező kommentje:

Ő vele nem lehet higgadtan beszélni. Ha az elején pár percig is normális, utána fel húzza magát és üvölt. Mondom nem normális. Egyébként, ha elköltöznék, nem tudnám titokban tartani hogy hol vagyok. Elmegy a rendőrségre hogy eltűntem, és seperc alatt kiderül hol vagyok. És jönne utánam.

Igen, rengeteg választ kaptam, amit nagyon köszönök is mindenkinek, és félre értés ne essék, nem akarom magam sajnáltatni sennkinek (elvégre mi itt idegenek vagyunk egymásnak.) Egyszerüen csak kétségbe vagyok esve, úgy érzem mindenki ellenem van, nincs egy megértő barátom se akinek kipanaszolhatnám magam, akik idáig kérdezgették na mi lett a vége a történetnek, megírtam nekik iwiwen vagy sms-ben és azóta szarnak rám. Szóval nem tudom, miért ilyenek velem. Pedig most lenne a legnagyobb szükségem egy normális emberre.

A szerelmem hiányától is nagyon szenvedek, kerek 1 hete nem ölelhettem már nagyon hiányzik... :(((((

2010. máj. 8. 11:40
 43/82 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezzel nem anyádat, hanem magadat bünteted :S
2010. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:

anyád egy elmebeteg :S

bocs az offért de ezt muszáj volt ...

2010. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
100%
bocs de én akármilyen csúnya dolog felképelném a mamát vagy minimum a képébeordítanék...
2010. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
100%
Ok kerestet a rendőrséggel...válts stilust,hogy senki rád ne ismerjen.És ha bekopognak a rendőrök??elmondod h köszönöd jol vagy,önszántadbol vagy itt és megmondod h anyád idegbeteg és ne adják ki neki a hollétedet.Ennyi.
2010. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja, ha együtt maradok a fiúval, kiveri a balhét és öngyilkos lesz"


- Tessék a megoldás.

2010. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:

Azért szrnak rád az iwiwn, mert fafejű vagy, és nem hallgatsz senkire. Így most mit mondjanak? álljanak be sajnálkozni 70 éves korodig? Neked kéne felhívni őket, elhívni bulizni, érdeklődni, hogy velük mi van.Nem élhetsz örökké ebből a te történetedből. Egyszer elmondtad, jól van.Lépjünk tovább!

A rendőrség, ha meg is keres, nem adja ki a címed, csak ha hozzájárulsz.De nem nyomoznak utánad, ha írsz egy levelet, hoyg önként elköltöztél, nem adod meg a további címedet. Szabad lakóhely változtatás van Magyarországon.Ha a szüleidnél laksz, az a te döntésed.

2010. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
Ezzel az óvodás módszerrel csak magadat bünteted meg. Meg is érdemled a sorsod, ha ennyir tutyimutyi vagy.
2010. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
Nem tarthatod meg mind a kettőt, értsd meg. Vagy anyád, vagy a csávó. Válassz!
2010. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!