Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha így büntetem meg anyámat?

Jó ha így büntetem meg anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szerencsétlen történetem, elég vacakul érzem magam miatta. Hiába is próbálnám röviden leírni, itt egy régebbi kérdés, ebben le van írva a sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nagyon szégyenlem, hogy most ez történik velem, és ennyire beleszól anyám az életembe, de annyira el vagyok keseredve, és annyira szeretem ezt a fiút, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. Amiért anyám beleszól az életembe és abba hogy kit válasszak, soha többé nem lesz egyetlen egy pasim sem. Nem fogok társasági életet élni,(ugyanis mindig mondja hogy menjek bulizni, legyenek barátnőim, pasizzak lehetőleg egy fullos pasit képzelt el nekem) nem fogok pasizni, semmit nem fogok csinálni, csak dolgozni járok. Nem érdekel. Hagy lássa anyám, mit csinált belőlem!!! Tesóm is mondta hogy ő sem fog idehozni egy pasit se, nem fog anyámnak senkit bemutatni, mert igaz az ő akkori pasija gazdag volt meg minden, csak anyám szerint csúnya szóval abba is belekötött. Olyan életem lesz, mint egy 70 évesnek, tudom fiatal vagyok még, de mivel anyám mindent tönkretesz, semmi kedvem az élethez. Állandóan csak bőgök, hogy mások miért lehetnek boldogok, és én miért nem? Tudom, bután hangzik amiket most írtam, de akkor is így gondolom, mindentől elment a kedvem. Öngyilkos azért nem lennék, mert gondolok azokra akik szeretnek és nem akarok nekik fájdalmat okozni.


2010. máj. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
100%

bocs lemaradt:

a föld másik felébem, (csak nem megy utánatok)

ja és én nem emlteném hogy elköltözöm

2010. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem érsz el evvel semmit.Anyád csak boldog lesz h sikerült elmarnia fiút mellöled!Én is pakolnék.Na avval büntethetnéd!És ha odamegy balhézni akkor mi van?Saját magát égeti!A párod szülei elfogadtak?Szeretnek téged?Mert ha igen akkor kiállnak melletted.Egyszerüen nem kell vele szóba állni.A mostani viselkedésed viszont 1 duzzogó tiniére hasonlít!Ebből anyád azt fogja leszürni h gyerek vagy és majd kihevered!
2010. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
81%

Meg fogod bánni a fiút. Anyád csak meg akar óvni. Annyira más a kultúrája a két népnek, ha elmégy a fiúval, anyád elveszít.Azért magasztalod a szerelmet, mert anyád meg túl racionális. De a szívnek és az észnek együtt kell dolgoznia. Az nagyon szerencsétlen, ha csak a véred irányít.

Amúgy meg kezd új életet! Ne eg ycigány családban, mert onnan még nehezebb szabadulni. Pont ezért vonzotttad be ezt a fiút, mert nem tudod kezelni a függéstz! Kezd önálló életet anyád és a legény nélkül! Ha már az biztosan megy, működik, akkor újra pár után nézel. akár ezt előveszed. Addig ne költözz össze vele, míg nem állsz meg a saját lábadon! Mert ha anyáddal nem jössz ki, az ő tesóval, anyjával, nagyanyjával, nagynénjével és sógorával tényleg nem fogsz. Nehogy egy-két poronty után jöjj erre rá!

A szerelem semmi. Egy érzés. Csak egy múló érzés. Ne a szerelem alapján tervezd az életedet!

2010. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, amit leírtál. De szerintem 1-2 hétnél tovább nem fog menni!
2010. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
100%

Végigböngésztem az összes történetedet, és nem akarlak megbántani, de ha nem írod le,hogy 21 éves vagy, akkor simán azt mondom, hogy 15 éves kort se ütöd.

Amit csinálsz az egyszerűen gyerekes. Teljesen az jön le az egészből, hogy igazából magad se tudod eldönteni, hogy mit akarsz.

Az, hogy büntetni akarod az anyádat, hát erre meg már tényleg nem tudok mit mondani. 10 évesen még én is bosszúálló angyalka voltam, na de 21 évesen.

Inkább arra kellene koncentrálnod, hogy oldd meg a helyzetet, nem arra hogyan büntesd meg.

2010. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:
De nem bírom sehogy sem megoldani teljesen sarokba vagyok szorítva. Egyfolytában csak bőgök, kerek 1 napja nem ettem érzem már az éhséget de nem akarom hogy lássa hogy egyek mert 2 napja se vacsoráztam és akkor azt mondta nem baj legalább több marad.
2010. máj. 8. 11:17
 27/82 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom miért írod ki a kérdést, ha nem hallgatod meg a válaszokat. Vagy csak sajnáltatni akarod magad????? Azért elismétlem én is mintegy összefoglalólag, amit előttem már elég sokan leírtak:

- 21 éves felnőtt vagy, az életed most már tényleg úgy éled ahogy akarod, gondolom van munkahelyed, a barátodnak is, tehát itt sincs akadály

- összepakolsz, és elköltöztök együtt albérletbe, megbeszélned ezt a barátodon kívül az égvilágon senkivel nem kell.

- a címed nem adod meg.


És kb. ennyi, anyád azt csinál amit akar. De ha erre nem vagy hajlandó, csak itt mártírkodsz, akkor ne sajnáltasd magad, mert ki nem állhatom azokat az embereket, akik megtehetnének valamit, a problémájuk nem megoldhatatlan, mégsem változtatnak. Amit leírtam - és már mások is előttem - ez a normál élet rendje. Mindenki ezt teszi 21 évesen, sokan már hamarabb. Arról te nem tehetsz hogy egy degenerált anyád van, arról viszont igen, hogy felnőttként is hagyod hogy tönkretegye az életed, szóval vagy lépj, és várjuk a jó híreket, vagy sajnáld magad, de hagyj minket békén. Bocs az erősebb hangnemért, de az eseted kicsit olyan mint a hisztis nőé, akit csak egy jó nagy pofonnal lehet észhez téríteni. De szeretettel írtam amit írtam.

2010. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
100%
Anyád semmit nem tudna tenni ha elmész otthonról épp mikor nincs otthon,pl. az ország másik felébe....hol keresne h megöljön??nem értelek,szedd már össze magad és lépj az önsajnálat helyett!!
2010. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
100%

Menjél, egyél! Most kit büntetsz ha éhezel, nem magadat? Mit érdekel anyád, csak nem fogsz éhezni akárki kedvéért? Ennek semmi értelme!

Ha próbálnál vele szeretetteljes kapcsolatot kialakítani, könnyebben jutnátok közös nevezőre. A te életedet már te magad irányítod, nem vagy már gyermek.

Te Anyaszomorító :)

Éljél! 90 évesen még jól jönne az a két hét(vagy év) mit most értelmetlenségekre pazarolsz. Az élethez bátorság kell!

2010. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
100%
tesóddal költözzetek el jó messzire...
2010. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!