Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha így büntetem meg anyámat?

Jó ha így büntetem meg anyámat?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szerencsétlen történetem, elég vacakul érzem magam miatta. Hiába is próbálnám röviden leírni, itt egy régebbi kérdés, ebben le van írva a sztori. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nagyon szégyenlem, hogy most ez történik velem, és ennyire beleszól anyám az életembe, de annyira el vagyok keseredve, és annyira szeretem ezt a fiút, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. Amiért anyám beleszól az életembe és abba hogy kit válasszak, soha többé nem lesz egyetlen egy pasim sem. Nem fogok társasági életet élni,(ugyanis mindig mondja hogy menjek bulizni, legyenek barátnőim, pasizzak lehetőleg egy fullos pasit képzelt el nekem) nem fogok pasizni, semmit nem fogok csinálni, csak dolgozni járok. Nem érdekel. Hagy lássa anyám, mit csinált belőlem!!! Tesóm is mondta hogy ő sem fog idehozni egy pasit se, nem fog anyámnak senkit bemutatni, mert igaz az ő akkori pasija gazdag volt meg minden, csak anyám szerint csúnya szóval abba is belekötött. Olyan életem lesz, mint egy 70 évesnek, tudom fiatal vagyok még, de mivel anyám mindent tönkretesz, semmi kedvem az élethez. Állandóan csak bőgök, hogy mások miért lehetnek boldogok, és én miért nem? Tudom, bután hangzik amiket most írtam, de akkor is így gondolom, mindentől elment a kedvem. Öngyilkos azért nem lennék, mert gondolok azokra akik szeretnek és nem akarok nekik fájdalmat okozni.


2010. máj. 8. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól laksz, gondolkodni is jobban tudsz majd! Éhesen ne dönts az életedről! Remélem te főztél, nem az anyuci!
2010. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:
Huhh. Nem tudom, hányszor kell még leírnom. Szobafogságba vagyok, a munkalyemen kívül nem mehetek el máshova. Azt mondja, ha együtt maradok a fiúval, kiveri a balhét és öngyilkos lesz (ezt eddig nem írtam le). Ezért írom, hogy teljesen sarokba vagyok szorítva és mielőtt még azt írnátok, hogy csak ilyesztgetésként mondja, nem. Anyám mindenre képes. És bocsi, hogy kiírtam a kérdést, szerintem azért van ez az oldal hogy kiírja az ember búját-baját, nem azért hogy azt kapja, haggyjam békén a válaszolókat. Mindenki nagyon könnyen tudja mondani hogy költözzek el, nyílván én is ezt mondanám másnak, de ezek mellett a körülmyének mellett nem tehetem meg. Itt már csak max. büntetni tudom amiért ezt tette velem, hogy tönretette az életemet. Mert igen, ő tette tömkre. Úgy voltam vele, még mielőtt elmondtam volna anyunak, hogy inkább én baltázzam el magamtól az életemet egy cigánnyal, mint hogy anyám miatt el se kezdjem megtapasztalni az életet, de sajnos nem jött össze mert komoly zsarolásnak vagyok kitéve. Ez van.
2010. máj. 8. 11:26
 33/82 anonim ***** válasza:
11:17-es vagyok, azért az ország túlsó felébe nem olyan egyszerű elköltözni, ahhoz pénz kell.... állást kell találni az új helyen stb.... persze hogy ez lenne a legideálisabb, de szerintem erre nincs megfelelő anyagi hátterük. Ha mindkettőjüknek van munkahelyük az adott helyen, akkor abban vagy egy szomszédos városban viszont könnyedén megoldható az albérlet. És megnézném én azt az anyát, aki - még ha meg is tudná az új címüket idővel - rá merne támadni, amikor már együtt él egy felnőtt férfival. Csak a szája nagy anyucinak. De jó eséllyel meg se fogja tudni a közeli címüket sem.
2010. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:

LAKJÁL JÓL!

Ennyit lehet mondani...

2010. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen nem tud senki sem szobafogságon lenni, csak aki önmagát kárhoztatja szobafogságra. Mivel csak egy gyermeket küldhet szülő szobafogságra. Egy felnőttet esetleg a bíróság vehetne házi őrizetbe. Rád zárta az ajtót a mama, vagy mi? Ha igen, akkor vidd őt ideggyógyászhoz. Ha nem, akkor járj kelj kedved szerint. Ha nagyon kiabál, használhatsz füldugót, vagy nem mégy haza maximum. Anyád életéért/haláláért nem vagy felelős. Te önmagadért vagy felelős.

Az a baj, hoyg úgy viselkedsz, mint egy 12 éves.

Ez a tanácsom.

2010. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
100%

En 25 vagyok es anyam velem is ezt csinalta, meg tavaly is! En elkoltoztem otthonrol masik orszagba, de ott sem hagyott beken, hivogatott, nem csak engem hanem a baratomat is, szam nelkul, es nem szolt bele. Sok volt a vitank emiatt es szakitottunk is, bar mas dolog miatt.

Ez fel eve volt.

Mivel anyam nekem is egy gazdag, jokepu befolyasos idosebb pasit akar, senki nem jo, szoval aterzem a helyzetedet. Hozzateszem en teljesen atlagos kinezetu lany vagyok, tul okos sem vagyok, nincs pl diplomam meg (remelem majd azert lesz).

Par honapja van egy baratom, aki nagyon helyes, nem szegeny, de nem is gazdag. Szeretem, es a vilag minden kincseert sem mutatnam be anyunak! Semmit nem mondok rola, hiaba faggatozik. Csak boldog vagyok vele, en valasztottam es nem fogja o eldonteni h kivel miert legyek, vagy miert ne.

Szerintem Te is koltozz kulon, es ha mashogy nem megy, titkold el. Anyad nem kepes ra, h megertse a boldogsagodat, tehat szinte kotelesseged eltitkolni. Vagy mondjad meg neki. csak ugy es akkor, h ne tudjon bantani. pl amikor az en anyam megtudta h honapokig eltitkoltam az akkori baratom (bevallottam neki, mikor elkoltoztem otthonrol es osszekoltoztem a baratommal), akkor megfenyegetett, h kiforgat az oroksegbol es soha tobbet nem akar hallani rolam es felejtsem el. Szep!

Szoval mivel Te mar eleve most is titkolod h egyutt vagytok, ketseges h mit fog reagalni, meg akkor is, ha elkoltozol..

De mindenkeppen kezdj sajat eletet mert nem jo, h beleszol es iranyitani akar, sose tudod, h valojaban mi a Te dontesed, es mi az, amit anyad kenyszerit rad!

Sok sikert a kezelesehez, bar ahoyg latom, kezelhetetlen.

Mellesleg biztos nagyon szeret, mert jot akar neked h jo eleted legyen es felt nagyon, ezert zsarul, de kicsit szarul csinalja szegeny! Talan majd egyszer rajon.

25/L

2010. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de az a te bűnöd is, hogy 21 éves vagy, ráadásul dolgozol, és most éppen szobafogságban csücsülsz.

Egyébként meg ha kiveri a balhét ki a francot érdekel?

Saját magát minősíti nem téged.

De egyébként tudod mit? Büntesd. Mondd meg a srácnak, hogy na Pityu én feladom, mert most életem hátralévő részét, már ameddig éhen nem halok, azzal fogom eltölteni, hogy szánalmas módon anyámat próbálom büntetni.

Ez aztán a megoldás. Nem értem mit vársz. Rengeteg választ kaptál, jobbnál jobb tanácsokkal, szemezgess. Ellenben te csak mondod a magadét. Más itt helyetted nem oldja meg a problémát.

Na de én most EBÉDELEK. Jó étvágyat neked:)

2010. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
100%
Téged anyád érdekel igazából, nem a szerelem vagy az önállóság. Büntetés helyett inkább ülj le vele egy több órás higgadt, megértő beszélgetésre!Ne mondd, hogy képtelen rá, mindenki képes, csak ügyesen vezesd a beszélgetést! Készülj fel!
2010. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
50%

Vedd ki a Mérgező szülők c. könyvet a könyvtárból, olvasd el, segít neked leválni a mamáról.

[link]

2010. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%

11.32., az utolso vagyok: Engem is fenyegetett ongyilkossaggal, sirt ordibalt kiabalt. A vege az lett, h en gyogyszereztem be magam, csak azert, h felhivjam a figyelmet, nem akartam meghalni, csak raebreszteni, h ezt ne csinalja! Akkor 18 eves voltam.

Hat nem jott ossze ez sem, mert nem hasznalt. Akkor koltoztem el kulfoldre.

Azt nem lattam, bocsi, h szobafogsagban vagy. Mi az h szobafogsag, ez tenyleg gaz!!! Mar csak azert is irom, mert velem ezt is megcsinalta. Ezt ne hagyd. Talalj ki vmit. Nem irom konnyen, h koltozz el, mert en is atestem ezen az egeszen, mikor 18 evesen nyelvtudas nelkul vilagga mentem. Lehetseges, nem muszaj kulfoldre de valamit talalj ki es koltozz, amig be nem kattansz.

2010. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!