Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önként vállalt gyermektelenség...

Önként vállalt gyermektelenség. Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Csúnya beszédet nem kérek. Arra sem vagyok kíváncsi, hogy melyik tábor hogy akarja a másikat meggyőzni az igazáról. Szimpla válaszokat akarok.
2010. máj. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Én úgy nőttem fel,hogy azt láttam akinek van gyereke,az nélkülözik.Nem jut magára se ideje,se minőségi élete nincs.

Fáradt embereket látok az úton.Aztán,hogy megérte-e.Kitudja.Sokaknak nem tetszik az,amilyen a gyerekük lesz.Máshogy gondolkodik,mint ők.

Szóval szerintem nem csak az bánhatja meg később aki nem vállalt,hanem az is,aki vállalt és látja,hogy a vele egykorú egyedülállóknak mennyivel szabadabb életük van.

Persze ezt sosem mondanák ki,mert sértő lenne a gyerekekre nézve,de attól még vannak akik így gondolják.

Ilyenkor nem azt kívánják,hogy a gyerekük bárcsak ne született volna meg,hanem nekik bárcsak másként alakult volna az életük.

Másrészt szerintem a gyerekeseknek annyira kiszámítható az életük.Nem tudom én várnék vmi újat.Annyi ilyen embert láttál már,hogy nem akarsz beállni a sorba.Egy filmet sem nézel meg 100szor.Mert tudod mi lesz a vége.

2014. márc. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
60%

A gyermektelenséget nem lehet önként vállalni,ugyanis ez az alap állapot.


Gyereket lehet vállalni,gyermektelenséget nem.

2015. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 ciaobella1 válasza:
58%

Gyermektelenseg? Eljen!

Egyertelmu, en magam melyik taborba tartozom, a ferjemmel egyutt. Velemeny: koszonom szepen, nagyon jol megvagyunk, remek dolog es cseppet sem hianyzik. Csak nehez megbirkozni "A KOMMENTEKKEL" foleg olyanoktol, akik "csak baratilag" probalnak belemaszni az ilyen jellegu maganugyeimbe. Pofatlansag.

2015. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!