Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önként vállalt gyermektelenség...

Önként vállalt gyermektelenség. Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Csúnya beszédet nem kérek. Arra sem vagyok kíváncsi, hogy melyik tábor hogy akarja a másikat meggyőzni az igazáról. Szimpla válaszokat akarok.
2010. máj. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem túl jó. Mindig akkor bánják meg, mikor már késő. Egyébként semmi bajom azokkal, akik így döntenek.
2010. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
0%

kb 40éves korig jól hangzik,énse akarok 30 eves korom előtt gyereket...

de 40 év felett szerintem bepánikol a legtöbb gyerektelen nő...később meg bánja...

2010. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
0%
És igy van értelme az életednek?
2010. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
0%
Első kettő jól mondja. Egyetértek velük!
2010. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a saját döntése kell, hogy legyen. Az emberek többségében munkál a szaporodási ösztön, és később megbánja, ha nem vállalja be a gyereket. Viszont vannak olyanok is, akik másképp vannak összerakva, és más módon válnak hasznára a közösségnek. Klebelsberg Kunonak sem volt saját gyereke - valószínűleg nem is tudta volna családi kötöttségek mellett megalkotni, amit megalkotott. Nincsenek semmiféle ellenérzéseim azokkal szemben, akik tudatosan nem vállalnak gyereket, csak szerintem ez ne a szülői szerep elől való menekülés legyen (akár tudattalanul), hanem az illető természetéből fakadó döntés.
2010. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a saját döntése, hogy akar-e gyereket vagy nem, szerintem senkinek semmi joga ítélkezni. Mégis mi jogon pofázik bele bárki is mások magánéletébe? Mert a gyerekvállalás eléggé magánügy szerintem.
2010. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ezt úgy mondom, hogy én pedig 30 felett nem szeretnék gyereket, mindenképpen 30 alatt akarom megszülni, mert minden szempontból sokkal jobb, ha huszonévesen szüli az ember az első gyerekét, csak manapság sajnos ez nem mindenkinél kivitelezhető, de ez már más témakör.
2010. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Nekem se lesz soha gyerekem. Én döntöttem így és pont. Soha nem akartam.
2010. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem értelmetlen az élet gyerek nélkül.Ez az én véleményem.
2010. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
0%
Tiszteletben tartom,nincs jogom bírálni,de nem én nem tudnék gyerek nélkül élni(már van 2,és szeretnénk még).
2010. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!