Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza lehet a páromnak?

Igaza lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: tegnap elmentem bulizni, pedig nem engedte meg. Amikor hazajöttem minden voltam, csak jókislány nem. Ráadásul kezet emelt rám (finoman szólva) Mki azt tanácsolta hagyjam el. De! Telefonon a következőket mondta, term. bocsánatkérés után, hogy gondoljam meg egy kicsit. Mielőtt elkezdtem az egyetemet és megismertem a barátnőimet, nyugodtan szépen éltünk. Az igaz, hogy ő irányítja az életünket, de soha nem volt kifogásom ellene. Amióta ezeket a lányokat ismerem, teledumálták a fejem mindennel. Leginkább azzal, hogy rab vagyok,akinek nincs beleszólása a saját életébe és ráadásul egy vadállat mellett él. Szoszo akaratos és indulatos, de én már ismerem, nem most lett ilyen. Vagyis esetleg nem lehet, hogy ezek a mostani barátok csak irigykednek rám? Mindegyik egyedül él, lassan 25 körül, nekem meg rendezett körülményeim vannak. És eddig igényem sem volt másra.

Létezhet, hogy igaza van? Nem óvni szeretnének hanem kiragadni és aztán pofáraejteni? Ha elhagyom gyökeresen megváltozik az életem. nem a luxusról való lemondás csupán, hanem munkát kell keresnem, albérletet...stb. Na most hogy legyek okos? Ha nyiltan megkérdezem, félek a barátaim megsértődnek és akkor végképp nem lesz velem senki.


2010. ápr. 29. 19:07
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Önző válasznak tűnik.
2010. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
számomra is. de még mindig nagy bennem a dilemma, hogy jól döntenék-e. Tényleg senki nem tud megváltozni? Vagy soha nem fordult elő olyan, hogy hirtelen harag? A barátnőim is lesajnáló módon beszélnek rólam, kitárgyalnak a hátam mögött. Azt hiszem, vagy szeretném hinni, hogy jót akarnak, de a tegnapi beszélgetés óta nem megy!!!
2010. ápr. 30. 19:01
 43/50 anonim ***** válasza:
62%
ááááá....húzz a fenébe és élj végre...ez nem normális dolog.
2010. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szakadj el mindkét párttól, menj vissza a szüleidhez és döntsd el, hogy TE hogyan gondolod.
2010. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt már nemigen változik, főleg mások kedvéért nem.
2010. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
nemis a változást erőltetném én. csak szeretetben szeretnék élni. beszéljek még a barátnőimmel erről? márhogy a párom véleményére gondoltam. vagy csak annyit érek el vele, hogy ők is eltűnnek, mint mindenki?
2010. ápr. 30. 19:18
 47/50 A kérdező kommentje:
most mennem kell, mert még vacsit kell csinálnom és egyébként sem szeretném ha kiderülne, hogy panaszkodom a nagyvilágnak. ha még van valaki aki válaszol, azt külön megköszönöm, reagálni csak hnap tudok ismét
2010. ápr. 30. 19:30
 48/50 anonim ***** válasza:
Ez is nyomjon a latban, hogy így kell bújkálnod a nyomozása elől.
2010. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ezt én írtam ki, csak Neked! Menj haza a szüleidhez! Mondd el nekik, mi történt!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


És még ezt olvasd el...

[link]


Hidd el, hogy egy ilyen kapcsolatot nem irigyel senki, nincs az az ember a világon!!! Aki azt mondja, lépj ki, csak jót akar Neked! Mert még egyedül lenni is jobb,mint egy ilyennel! Úgy legalább van lehetőséged megismerkedni valakivel, aki megbecsül.

2010. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
100%
Szerintem ha már megütött akkor régen rossz.Főleg egy buli miatt amire nem engedett el...nem a kutyája vagy hanem a barátnője..és amúgy se árt az önállóság.És ilyen első pofonokból alakul ki a rendszeres bántalmazás amiből sokkal nehezebb lesz kimásznod.És ha olyan barátaid vannak akikre számíthatsz segítenek munkát és lakást keresni.Szerintem menekülj.Sok sikert:)
2010. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!