Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg a páromnak lett volna...

Tényleg a páromnak lett volna igaza a vitánkban?

Figyelt kérdés

Mai nap a párom elment itthonról már reggel.Délután 4re ért haza.Én végeztem a feladataimat fontossági sorrendben.Miután felkeltem elkezdtem tanulni, mivel január 3-án vizsgázom.Mindezt délután 2ig.Utána elkezdtem kivasalni az óriási kupac ruhát ami ugyebár csak rám vár...

mert ő nem szokott vasalni.Egyszer vasalta ki az egyik ingét.

Mire hazaért én még csak a vasalással végeztem és hátra volt még a mosogatás, kicsit össze kellett volna söprögetni, stb.

Ő sértődötten közölte velem miután megkérdeztem mi a baja, hogy nem hiszi el hogy csak eddig jutottam a házimunkában,miért nem vagyok képes ezeket a feladatokat más sorrendben végezni...mert hogy előbb kellett volna ezt meg azt...

addig feszítette a húrt amíg kicsúszott egy két csúnya szó a számból, ugyanis nagyon rosszul esett amit mondott.Mivel én végzem a házimunka 90%át...Ő egyedül a szemetet szokta kivinni, és néha elmosogat, vásárol.De ugye nem kell mondanom, hogy ezeket én is meg szoktam csinálni.Ezzel szemben le lettem szúrva, hogy nem vártam ragyogó lakással, és megkaptam hogy nem vagyok elég házias, mert amikor hazaért és meghozta amit bevásárolt, nem kezdtem el rögtön kipakolni én, és ezt sajnos neki kellett...Ehhez mit szóltok?Szeretném ha férfiak is válaszolnának.És kérem, csak olyanok válaszoljanak akik komolyan szeretnének válaszolni a kérdésre.

19/L


2010. dec. 31. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked volt igazad...a tanulás fontosabb, mint a házimunka, a Te jövődről van szó...

F/23

2010. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tulsagosan beleeli magat az 50-es evek filmjeinek szerepebe, ahol a nok csak takaritasra voltak jok.


:D

2010. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ő hajlandó lenne előbb főzni-mosni-kiszolgálni, és csak azután munkába menni...
2011. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem neked volt igazad, egész nap gürizel, kiteszed a lelked erre hazajön és jól leszúr,hogy miért nem csináltad ezt meg azt, ő is nyugodtan megcsinálhatja, ráadásul a tanulás valahol fontosabb mint a házimunka. Ráadásul a férfiak valamit nagyon férre értelmeznek, ez a dolog,hogy a nő főz, mos, takarít, vigyáz a gyerekre akkor alakult ki amikor a nő még nem dolgozott, csakhogy mostmár a nő is dolgozik de emelett még mnidig "kötelessége" elvégezni ezeket a dolgokat is.

Gondolkozzatok el ezen..

2011. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj utolso, igazad van!
2011. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D
2011. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, elkapkodtátok az összeköltözést.
2011. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

F / 28 vagyok.

Ha utána bocsánatot kért, és megígérte, hogy többé nem mond ilyen hülyeséget, akkor bocsáss meg neki, és segíts neki betartani az ígéretét.

Ha nem, akkor valamit nagyon elrontottál, hogy egy ilyen marhával élsz együtt!!!!!


Szerinted egyenrangú félként tekint Rád? A társaként / párjaként? Engem fegyverrel sem lehetne arra kényszeríteni, hogy így viselkedjek azzal, Akit szeretek. És az évek során nem is tettem soha!


Ülj le, és beszéld meg vele. Ha tényleg így gondolja, akkor még most hagyd el, mert ez csak a jéghegy csúcsa. Bár, ha így akarsz élni, azt Te tudod...

2011. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!