Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szentestével kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szentestével kapcsolatban most akkor kinek van igaza? Nekem vagy a páromnak?

Figyelt kérdés
mert csúnyán összevesztünk. már több éve együtt élünk, elég családcentrikus az én családom, így tavaly először együtt ünnepeltük a párommal a karácsonyt, de a családomnál. és akkor megbeszéltük, hogy idén náluk. viszont több hónapja nincs rendbe a kapcsolatunk, ő külföldre készül és a szakítás körül forug a kapcsolatunk. így nem akarom feladni a családi karácsonyt és ő sem, és kérte, hogy legyek ott náluk. de én így nem nagyon akarok.emiatt nagyon összevesztünk. kinek van igaza? hogyan csináljuk, hogy mindenkinek jó legyen és senki ne bántódjon meg? (persze csak ha még együtt leszünk addig). előre is köszi.
2010. nov. 20. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt lesztek akkor úgy fair ha náluk...
2010. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. Ő tavaly megtette érted, hogy nálatok volt, úgy illő, hogy most te leszel náluk. Nem mondhatod neki azt, hogy "nemsokára úgyis szakítunk, akkor most inkább kihagynám". Fordított esetben gondolj bele, neked hogy esne.
2010. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vond ki az egyenlet mindkét oldaláról a "szakítás parát", így tehát hozzájuk menj, egyértelmű. Gondolom most neked nehezebb hiszen múltkor te jártál jól, most viszont neked kéne otthagynod a családod. Tiszteld annyira a párod, hogy elnézed a vitákat és hozzá mész. A családod meg szokjon hozzá, hogy van külön életed is.


Szerintem.


Amúgy tényleg macera a téma, mi még nem élünk együtt, de itt mindkettőnknek elváltak a szülei... képzeljétek milyen jó lesz karácsonykor egyezkedni :)

2010. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah , amúgy meg ha nagyon szakításra áll a dolog akkor ne is legyetek együtt... de ha mindenféleképpen együtt akartok lenni...akkor úgy az igazságos , hogy náluk, megígérted neki.
2010. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha ennyire rosszban vagytok,és tényleg úgy érzed,hogy szakítani fogtok,akkor szerintem mindenki ünnepeljen a saját családjával.lehet,hogy jót tenne most nektek, ha ezt az estét a szeretteitekkel töltenétek, és kicsit elterelődnének a gondolatok.


de ha úgy érzed, hogy nem bírnád ki nélküle a szentestét,és megszakadna a szíved hogy nincs ott,akkor az előzőekhez csatlakoznék: az a fair, hogy most te mész hozzájuk

2010. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit önzőségnek tartom részedről, hogy tavaly ő feláldozta a családi karácsonyát, hogy veled és a te családoddal ünnepeljen, de te erre nem vagy képes.

Ha meg úgy érzed, hogy már nem szereted, és ennyire úgy gondolod, hogy szakítani fogtok, akkor miért nem teszed meg...

2010. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!