Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek van igaza? Nekem vagy a páromnak? Mert ha nekem, akkor mostmár tényleg elhagyom.

Figyelt kérdés
röviden: nagy bulit szerveztem a hétvégére, mert szülinap van, viszont ma szóltak, hogy menni kellene párom rokonához névnapi buliba, de csak így előtte szólnak 3 nappal? páromnak fontos, így mondtam, hogy legalább ugorjunk át (kb 120 km-re van tőlünk) és utána este tartjuk a szülinapi bulimat. de erre a többi rokona mondta, hogy ők is elmennek a névnapi buliba és nálunk fognak aludni (mert ők nagyon messziről jönnek), 3 kicsi gyerekkel és még két rokon. de úgy, hogy engem meg sem kérdeznek. pedig akkor van a buli, kicsi a lakás, stb. és még a párom engem okol. miért? nem tudom. de még a telefont is kinyomta, miután megkérdeztem tőle, hogy velem miért nem beszélte meg ezt? most akkor ki a hibás? mert már sok ilyen eset volt, ő tiszta idegbajos és rajtam tölti ki a mérgét. akkor? kíváncsi vagyok.
2010. szept. 22. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem....menj el otthonról és a barátaiddal menjetek vhová.....ha meg bedurcáskodnak, akkor mondd, hogy "nekem meg szülinapom van"
2010. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van...
2010. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hat ja ez eleg gaz hany evesek vagytok?

esetleg mondmeg hogy te megtartod a bulit o menjen a rokonokhoza nevnapiulira ha az fontosabb azt ha te befejezted a bulit akkor esetleg mehetnek hozzatok aludni a rokonok

2010. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sztem neked van igazad és most neked kéne bevágni a durcit és ténylek lelépni a haverjaiddal, majd akkor megáltod, h mit szól hozzá, ha megpróbál kiengesztelni oké, de ha továbbra is ilyen problémáitok vannak nem biztos, h érdemes folytatni.
2010. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a rokonai mindenkinek fontosak,miért akarod,hogy válasszon közed és a családja között?

Azt a bulit máshol is meg lehet tartani.Őt is bosszanthatja a dolog attól,hogy nem beszél róla.

Ha emiatt elhagyod,akkor csak örülhet,hogy nem lesz ilyen csaja.

2010. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amiatt hagynád el,hogy itt pár idegen mit ír?

Nevetséges vagy,és nagyon gyerekes.

2010. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a kapcsolatban, senki sem kíváncsi a Te véleményedre...

Ragozzam még?

2010. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenki menjen a nevnapi bulira, es ott tartsd meg a Te szulinapi bulidat is. Tul sok az ember? Buli utan mindenki menjen szallodaba aludni.
2010. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem ezért szakítanék vele természetesen, csak kíváncsi voltam kívülálló személyek véleményére, mivel ezeket a dolgokat senki nem tudja, csak én meg a párom, és ő mindig azt mondja, hogy neki van igaza. és vele nem lehet beszélgetni, mivel rögtön kiabál és úgy viselkedik mint egy nem normális. ja és kb 2 hete békültünk ki, mert előtt is ilyen volt és elakartam hagyni, de elnézést kért és mondta, hogy megváltozik. ezekszerint nem jött össze, hiszen nem ismeri azt a szót, hogy kommunikáció és azt, hogy üljünk le és beszélgessünk, oldjuk meg a problémát.
2010. szept. 22. 15:13
 10/15 anonim ***** válasza:

abszolút neked van igazad..

amúgy meg a párod ennyire semmibe veszi a születésnaposat? én úgy gondolom, hogy a névnap az semmi, minek bulit rendezni arra, de egy születésnap az teljesen más..

a névnapi bulira se mennék a helyedbe, inkább egész éjjel ünnepelném a születésnapomat a párom nélkül.. megérdemli, hogy ne legyen ott..

amúgy, ha már sok ilyen helyzet volt, ahol mindig te kerültél ki "vesztesen" (holott tudod, hogy neked van igazad), akkor mi értelme folytatni?

2010. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!