Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek van igaza? Nekem vagy a páromnak? Mert ha nekem, akkor mostmár tényleg elhagyom.

Figyelt kérdés
röviden: nagy bulit szerveztem a hétvégére, mert szülinap van, viszont ma szóltak, hogy menni kellene párom rokonához névnapi buliba, de csak így előtte szólnak 3 nappal? páromnak fontos, így mondtam, hogy legalább ugorjunk át (kb 120 km-re van tőlünk) és utána este tartjuk a szülinapi bulimat. de erre a többi rokona mondta, hogy ők is elmennek a névnapi buliba és nálunk fognak aludni (mert ők nagyon messziről jönnek), 3 kicsi gyerekkel és még két rokon. de úgy, hogy engem meg sem kérdeznek. pedig akkor van a buli, kicsi a lakás, stb. és még a párom engem okol. miért? nem tudom. de még a telefont is kinyomta, miután megkérdeztem tőle, hogy velem miért nem beszélte meg ezt? most akkor ki a hibás? mert már sok ilyen eset volt, ő tiszta idegbajos és rajtam tölti ki a mérgét. akkor? kíváncsi vagyok.
2010. szept. 22. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az emberek döntő többsége sohasem változik meg. Max 1-2 órára. Ennyi. A párod egyértelműen maga alá rendel téged.


Ha van egy kis csepp eszed, lépsz. De csak ha van.

2010. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos azoknak kell igazat adnom, akik azt tanácsolják,jobb ha kilépsz ebből a kapcsolatból. A legtöbb ember -nemtől függetlenül- képtelen arra, hogy megváltozzon. Ha a barátodnak fontosabb a rokon névnapja, mint a Te szülinapod, akkor az elég sokat elárul abból, hol is helyezkedsz el az életében.
2010. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
öregem.. ezt már rég elb...tad. hagytad hogy ránőjjön a fejedre a csaj. ha minden vasárnap megverted volna ebéd után egy kicsit.(egy-két gyomros vagy állas,csak a miheztartás végett)akkor most nem lenne ilyen gondod.és nyugottan tarthatnád a szülinapi bulidat,ő meg rohangálna nektek a hideg sörrel.
2010. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, az lett volna a legkevesebb, hogy megkérdeznek.
2010. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ezen en is beserteodnek a hejdbe neked van igazad vegulis tudta a parod h mire keszulsz en a hejdbe nem menek el a névnapra!!
2010. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!