Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigykednek arra akinek...

Miért irigykednek arra akinek jól megy?

Figyelt kérdés

Amikor a férjem ott hagyott 2 gyerekkel nagyon mélyre kerültem. Nem tudtam a gyerekeknek pénzt adni buszbérletre, néha éhesen kellet lefeküdniük.

Egyszer azt mondta, hogy elég. Mivel angol-német tanár vagyok elkezdtem itthon tanítani. Az elején csak annyi pénzt hozott, hogy ne haljunk éhen, de aztán egyre jobban beindult. Ma már nyelviskolaként működünk.

Elég jó pénzünk van ebből (800.000-1.000.000ft/hó). Persze ezzel nagyon sokat kellett dolgozni. Mellesleg megtaláltam azt a férfit aki szeret, így most boldog családként élünk. A férjemmel már együtt vezetjük az iskolát.

Aki régen ismert, az is irigykedik, pedig tudja, hogy honnan indultam. Miért felejtik el ezt az emberek? Miért nem látják a munkát, ami a pénz mögött van?


2010. ápr. 28. 18:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
38%
kamu
2010. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
53%
Mert kérkedsz vele! Képes voltál most is kiírni, egy internetes oldalra...hogy mennyi pénzed van havonta!!! Ne csodálkozz!!
2010. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
48%

miért fárasztasz mindet?

egyébként nagy butaságra vall általánosságban beszélni dolgokról

2010. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
54%
2.-nak igaza van
2010. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
78%

Mert úgy gondolják,hogy mindenki akinek több pénze van náluk egy lusta,semmirekellő elkényeztetett ember akinek az ölébe pottyant,meg a segge alá tolták a vagyonát. Ez viszont nem minden esetben igaz,van ilyen is olyan is. A szegényeket meg mindig sajnálni kell,mert ők sosem tehetnek róla ,hogy csórok (pedig nagyon sokan igen,itt sem mindenki),a pénzeseket meg utálni kell mert az ki van zráva hogy többet dolgoztak/tanultak,ezért keresnek sok pénzt. Ezért most jól le leszek orditva,de leszarom.

Van szegény és gazdag is aki igenis tehet a saját helyzetéről,és ugyanugy van akinek az ölébe pottyan,vagy csalással szedi össze a sok pénzt,vagy nem tanul tovább,esetleg lusta dolgozni,elissza,játékgépbe dobálja a pénzt és utáni eljátsza a sajnálnivaló csórót.

2010. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is van igazság abban, amit a 2. írt.
2010. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű a válasz.Az irigység.

Mindenki szeretne gazdag lenni vagy legalábbis úgy élni,hogy anyagi gondjai ne legyenek.De a legtöbb ember nem tesz érte semmit,csak siránkozik,hogy nincs pénz..Te megdolgoztál érte,és így teljesen természetes,hogy a munkádnak meg lett a gyümölcse..

A lehetőség mindenkinek megvan csak nem sokan tudnak élni vele..

Én a helyedben nem foglalkoznék a "rosszakarókkal"...Ha azért mert jól megy neked,bántanak,nem kell velük barátkozni...Éld tovább az életedet,és dolgozz tovább sikeresen..

Csak megjegyzem én 1 dologban vagyok egy kicsit irigy rád!

Az angol nyelvtudásod miatt,mert én lassan 3 éve tanulok angolul,és sajnos egyszerűen nem megy...(de remélem ezért nem haragszol:) ) A sikert meg megérdemled,mert tettél is érte..

38/N

2010. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
63%
Na jönnek is a klasszikus hozzászólások..kérkedsz vele,mert leirtad,aki meg kiirja hogy 50 ezret keres azt rögtön sajnálni kell és telesirni a kispárnámat. De ezen az oldalon tulajdonképpen mindenkit megszólnak aki 70nél többet keres és le meri irni,ezt már észrevettem:)
2010. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki, mert ez egy anoním oldal. Ha ismernétek nem mondanám, hogy ennyit keresek.
2010. ápr. 28. 19:01
 10/69 anonim ***** válasza:
58%

...a magánórákat tisztességesen le szokták adózni...lehet ezért írígyek:D

LOL

2010. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!