Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi vâlthatta ki...

Szerintetek mi vâlthatta ki anyámból ezt a fajta viselkedêst jogos a részêről?

Figyelt kérdés
22-êves felnőtt nő vagyok.A fêrjemmel külön hâztartâsban êlünk a fêrjemnek van âllandò bejelentett munkahelye.Szeretjük egymâst.Ezèrt úgy döntöttünk hogy gyermeket vállalunk.Anyám erre szó szerint oktalanul kicsapta a hisztit.Hogy râèrtünk volna a gyerekkel.Meg hogy túl fiatal vagyok szerinte mêg ehhez.Megjegyzem ő mêg csak 15-êves se volt mikor engem szült.Ês gondoltam arra is hogy az van hogy szègyenli hogy fiatalon lesz nagymamama.De erről megint csak êrtelemszerűen nem mi tehetünk.Ő szült előbb engem neki kelett volna akkor ilyesmire is gondolni.Nem most rânk fogni.Meg az orvosnâl is le êgetett úgy kezelt mint egy gyereket.Kêrdezgette a dokit hogy meddig lehet elvetetni a babát meg ilyesmi.Holott beleszòlási joga nincs hiszem felnőttek vagyunk.A fèrjem is elêggè lehordta nekem mindennek üzenetbe.Ês leszòlta ahol lakunk hogy milyen körülmênyek között lakunk amugy megjegyzem nincs semmi problèma a hâzzal ahol lakunk.Annyi hogy nincs fürdő szoba.De mêg nem a milyênk a hâz addig mâs házára nem is akarunk költeni mêg nem vesszük meg.
2016. szept. 2. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nem adjátok örökbe. Én a helyetekben először azért imádkoznék, hogy hazaengedjék a putriba.
2016. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
93%
Azért egy pár képet tehetnél föl az ingatlanról, hogy ez most egy ordenáré putri, vagy egy régi ház, ami egyébként rendben van, és tényleg megoldható a közmű bekötése, mire jön az a szerencsétlen gyerek. Bár ha nem teszel fel képet, az is elég árulkodó, mert a leírás alapján ez a tipikus "mindjárt összedől, de lavóros tv az van" putrik egyike. Ha olyan jól keres a párod, ne csesszétek bele a pénzt, hanem vegyetek ki egy normális albérletet. Inkább egy összkomfortos szoba-konyhás panellakás, mint egy sokszobás szemétdomb.
2016. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudik, ugyan is a fölötgem lévő linken teljesen mást állít, ugyanebben a témában. Még a terhességének idejéről is más számot mondott. Nem is ennyi idős terhes mint itt, és ott miattunk nem mondta el azt, amit itt elárult, de mindegy, ha nem kamuzik, és ha nem túloz, akkor úgy is a tény, az tény marad, a kérdező minden anyagi és tárgyi támogatás ellenére kevésnek tartja a segítséget. Még a babakocsit is az anyja veszi meg neki, és az apja, és a baba ruháit is. A víz nélküli háznak a lakbérét sem kell fizetniük, és kocsijuk is van, ugyanis van ott fent egy 2. Kérdése is az apjáról, shol már durva dolgokat állít. A kedves kérdezőnk nagyon szeret túlozni, felnagyítani dolgokat, hogy sajnálva legyen, és azt a választ kapja, amit olvasni szeretne!
2016. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kérdést pont egy hónapja írta ki. hagyd már, értem én, hogy fel vagy háborodva, de nem teljesen mindegy?:-)


Na, lehet ezeket is töröltetni.:D

2016. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
Miért? Ő törölte??? :D
2016. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
70%
Én biztosan nem.:-)
2016. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
Amúgy ha 1 hónapja sem változott semmi, akkor később se fog, de az tényleg dühítő, hogy valaki ennyire tojik a gyerek fejére. A babát sajnálom, hogy nem kerülhet jó, meghitt családba.
2016. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
Nem is gondoltam volna, hogy terhesen nem alszik ilyenkor. Én kímélném a magzatot. Ilyenkor minden számít.
2016. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
Nah, nézek még egy évadot az AHS Hotel évadából :P az is horror, de legalább nem valódi ezzel a 22 éves "felnőtt nővel" ellentétben! XD :P
2016. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!