Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi vâlthatta ki...

Szerintetek mi vâlthatta ki anyámból ezt a fajta viselkedêst jogos a részêről?

Figyelt kérdés
22-êves felnőtt nő vagyok.A fêrjemmel külön hâztartâsban êlünk a fêrjemnek van âllandò bejelentett munkahelye.Szeretjük egymâst.Ezèrt úgy döntöttünk hogy gyermeket vállalunk.Anyám erre szó szerint oktalanul kicsapta a hisztit.Hogy râèrtünk volna a gyerekkel.Meg hogy túl fiatal vagyok szerinte mêg ehhez.Megjegyzem ő mêg csak 15-êves se volt mikor engem szült.Ês gondoltam arra is hogy az van hogy szègyenli hogy fiatalon lesz nagymamama.De erről megint csak êrtelemszerűen nem mi tehetünk.Ő szült előbb engem neki kelett volna akkor ilyesmire is gondolni.Nem most rânk fogni.Meg az orvosnâl is le êgetett úgy kezelt mint egy gyereket.Kêrdezgette a dokit hogy meddig lehet elvetetni a babát meg ilyesmi.Holott beleszòlási joga nincs hiszem felnőttek vagyunk.A fèrjem is elêggè lehordta nekem mindennek üzenetbe.Ês leszòlta ahol lakunk hogy milyen körülmênyek között lakunk amugy megjegyzem nincs semmi problèma a hâzzal ahol lakunk.Annyi hogy nincs fürdő szoba.De mêg nem a milyênk a hâz addig mâs házára nem is akarunk költeni mêg nem vesszük meg.
2016. szept. 2. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én vagyok az a "nagy okos".

Hát tőled sokkal okosabb vagyok az biztos. Nem én szülök egy gyereket a semmibe. Egy ilyennek hiába magyarázunk emberek, le se tojja, fel sem fogja. De őszintén szólva azt gondolom, hogy ha 22 évesen ilyen gondolkodása van, akkor igenis megérdemli azt a környezetet amiben van, egy cseppet sem sajnálom. Ne engem akarjon már kioktatni, mikor egy 15 éves szintjén gondolkodik. Nekem úgy tűnik, hogy nem is akar magukon segíteni sem ő, sem a férje, ők köszönik szépen jól elvannak így. Én csak a kisbabájukat sajnálom meg az anyukáját, ő csak jót akar az unokájának.

2016. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a lány defektes, és az ilyenek miatt a gyerek issza meg a levét. Én azt mondom, hogy nem érdemes már foglalkozni vele. Szerintem értelmi fogyatékos, legalábbis van valami beütése. Ha meg így jó neki, akkor meg minek ír ide tanácsot kérni, mikor tudhatná nagyon jól, hogy kaphat neki nem tetsző válaszokat is. Így érthető, hogy az anyja miért ilyen, (kivéve, ha nem túloz a kérdező) mert ha ennyire korlátolt, akkor az anyja is hiába próbál normálisan kommunikálni vele. Van aki abból ért, ha elküldik a p...cs...ba. Na ez a "kismama" pont ilyen. Képzelem, milyen ápoltak lehetnek ezek a férjével. Máson élősködnek. Még a lagzit sem ők fizették, írja a kedves 22 êves felnőtt "nő".
2016. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
100%

22 êves felnőtt nő, aki mindenen besértődik. Mint egy gyerek. Az anyja elkényeztette, azért ennyire tolakodó, és pofátlan!


Kedves 22 êves felnőtt nő (kismama)!


Ha szereted a gyerekedet, és a sajátodnak is jót akarsz, ez esetben adoptáld, ahol nincs veszélyeztetve, és ahol nincs elhanyagolt rossz tartási körülmények között. Remélem a védőnő értesíti a gyámhatóságnál a tényeket, és korán talál a babócának egy jó családot, de az se lenne baj, ha a szomszéd veszi észre a tényeket, és értesíti a gyámhatóságot. Amúgy ha a babát pár hónapos korában (minél fiatalabban) örökbe fogadja egy módosabb, vagy átlagos, de ellenőrzött házaspár, akkor a gyerek őket hiszi a szüleinek, és így lenne jobb neki. 22 êves felnőtt nő", itt a link az örökbe adáshoz, bölcs döntés lenne: [link]

2016. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vagyok benne, hogy nem fogja örökbe adni.
2016. szept. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 A kérdező kommentje:
Nyugi nem fogjuk örökbe adni.Amugy meg belessz vezetve a víz is.Mire meglessz.Meg a mosògêpünk is meglessz csinâltatva.Úgyhogy te csak ne okoskodj majd èn tudom mit hogy akarok.Jó???
2016. szept. 4. 12:27
 66/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hárítani kisasszony, :D inkább fürödjél meg, mert zsíros hajjal, büdös testtel és mosatlan fogakkal nem leszel szívesen látott vendég a kórházban! Siessetek a vízbekötéssel és a mosógéppel is, 2 hónapod van rá! Helyedben 1 hónapot adnék, hogy ne büdösen szülj! Pfff... Ha tudod, hogy mit akartok, akkor minek jöttél ide? Ti szart se tudtok az életről, ezért szerencsétlenkedtek. Túl magaboztos vagy, okosnak érzed magad, ennek ellenére kétségbe vagy esve, hogy neked jujj de szörnyű a környezeted! Te tetted azzá! Szégyelld magad, hogy ilyen önző alak vagy, és emiatt felelőtlen. Igénytelenek vagytok. Nem értem, hogy nő nemű létedre hogy hagyhatod így el magad. Áhh.. Neked ha ez így megfelel, akkor ne hallgass ránk, de ne is kérdezz, anyádat ne terrorizáld. Oké? Szurkolok a gyámügynek! :) :3 <3
2016. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
100%

Ha bent lesz a víz, akkor már vegyetek egy normális mosógépet, használtan lehet kapni jót 15-20 ezerért is, a tárcsásat nem érdemes bütykölgetni. Legyen legalább egy villany hősugárzótok is, a babának egyenletes meleg kell, azt is lehet kapni újonnan is pár ezerért.

Azt javaslom még, hogy ne hallgass a párodra abban, hogy neked nem kell dolgozni, ahogy oviba tudod adni a kicsit, keress munkát. Amíg otthon vagy vele, járhatnál tanfolyamra, anyád biztosan segít, ha kibékülsz vele. Bármi történhet, soha nem szabad arra hagyatkozni, hogy majd a férjed eltart benneteket, max ha akkora vagyont írat a nevedre, amiből gond nélkül élhetsz 50-60 évig, de ez esetetekben nem áll fenn. Most már nemcsak magadért leszel felelős.

2016. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%
EZ IS AZ Ő KÉRDÉSE: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. AUTÓRA IS TELLETT NEKIK, DE MOSÓGÉPRE ÉS FÜRDŐSZOBÁRA MÁR NEM! ANYÁD ÉS APÁD EZÉRT KERÜLNEK TÉGED, ÉS EZÉRT HARCOLNAK ELLENED, MERT EGYRE MÉLYEBBRE SÜLLYEDSZ. Szabad e megkérdeznem, hogy milyen az etnikumod, hogy így éltek??? Meg szaporodtok???
2016. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. :/ hmmm... sok dolog így, más kérdésedből derül ki, hogy megint össze vissza beszélsz!!!
2016. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
Írni sem tud helyesen. Tuti valami nincsen rendben vele.
2016. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!