Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi vâlthatta ki...

Szerintetek mi vâlthatta ki anyámból ezt a fajta viselkedêst jogos a részêről?

Figyelt kérdés
22-êves felnőtt nő vagyok.A fêrjemmel külön hâztartâsban êlünk a fêrjemnek van âllandò bejelentett munkahelye.Szeretjük egymâst.Ezèrt úgy döntöttünk hogy gyermeket vállalunk.Anyám erre szó szerint oktalanul kicsapta a hisztit.Hogy râèrtünk volna a gyerekkel.Meg hogy túl fiatal vagyok szerinte mêg ehhez.Megjegyzem ő mêg csak 15-êves se volt mikor engem szült.Ês gondoltam arra is hogy az van hogy szègyenli hogy fiatalon lesz nagymamama.De erről megint csak êrtelemszerűen nem mi tehetünk.Ő szült előbb engem neki kelett volna akkor ilyesmire is gondolni.Nem most rânk fogni.Meg az orvosnâl is le êgetett úgy kezelt mint egy gyereket.Kêrdezgette a dokit hogy meddig lehet elvetetni a babát meg ilyesmi.Holott beleszòlási joga nincs hiszem felnőttek vagyunk.A fèrjem is elêggè lehordta nekem mindennek üzenetbe.Ês leszòlta ahol lakunk hogy milyen körülmênyek között lakunk amugy megjegyzem nincs semmi problèma a hâzzal ahol lakunk.Annyi hogy nincs fürdő szoba.De mêg nem a milyênk a hâz addig mâs házára nem is akarunk költeni mêg nem vesszük meg.
2016. szept. 2. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
9%
A magán orvossal szerintem nincs semmi baj, sok nő jár privátba
2016. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
89%

nem a jelennel lesz így gondod hogy nem dolgozol, csak ha egyszer ott maradsz egy szem gyerekkel, mindenféle munka nélkül még segélyt sem kapsz é már lehet túl öreg leszel hogy szakmát keress magadnak vagy szimplán öregkorodra nem tudsz gyűjteni hisz így nagyon alacsony lesz a nyugdíjad és nincs egy számlád se amire félreteszel öreg napjaidra, szóval azzal hogy most nem dolgozol csak a jövődet szúrod el.

figyi én úgy félek gyereket vállalni, hogy férjemnek van állása én meg min. bérért dolgozok, egyszerűen félek hogy avjon elég lesz a pénz ezért sokáig gondolkoztunk azon legyen e gyerek arról nem is beszélve, hogy előbb kiélvezzük egymás társaságát mielőtt ebbe belevágunk. Egy kapcsolat mindenképp megváltozik ha jön a baba, előtte házaséletet kell élvezni és te eléggé elsietted.arról nem is beszélve hogy én nem szerettem soha mástól függni, mert annak sosincs jó vége.

2016. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
88%
A férjed nem engedi? Gyönyörű kilátások. Önző vagy.
2016. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:
A pàrommnal már pròbâltam erről beszêlni hogy jobb lenne ha keresnênk egy kicsit jobb hâzat ettől.Nem is a fürdőröl van szò hanem amugy se nincs bennt a hâzba viz.Miòta ide jöttünk.Azt mondta azt nem olyan drága bevezetni az megoldható lesz.Meg kinnt mosunk ki a gêppel az udvaron.Ês ez valóban nem túl jò megoldâs.Azt mondta most nem tud mit kezdeni a helyzettel nekünk nem tesz a seggünk alâ mindent anyuci neg apuci ahofy birunk.majd haladunk.
2016. szept. 2. 13:49
 25/83 anonim ***** válasza:
91%
O.o na jó ez kész mintha a múlt században élnétek.én erre tuti nem szülnék, hogy majd egyszer jobb lesz...
2016. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
92%
Nem drága csibe?? Egy fürdő 500e körül mozog.. Az nem sok... Megoldható egy kerestből, baba mellett? Hidd el nem rosszból mondja anyukád... Várjatok pár évet
2016. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
88%
anyád nem attól fél, hogy korán lesz nagymama vagy hogy te túl fiatal vagy, hanem hogy a végén te meg a baba a nyakán fogtok kikötni.
2016. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
90%
Védőnő mit szól ehhez?
2016. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 A kérdező kommentje:
Amikor próbâltam neki felhozni a tèmát akkor meg azzal jött hogy nekem mi bajom a hâzzal.aMintha ő nem látnâ hogy nincs fürdő nincs víz a mosògèpünk sem jó ráadâsul kinnt áll az udvaron miòta ide jöttünk.Mivel engedi alul a vizet ès nem lehet betenni.Kikêne cserêlnünk másikra.
2016. szept. 2. 13:57
 30/83 anonim ***** válasza:
92%
De ha látod hogy nem megfelelő a ház minősége, miért mész bele a baba projektbe, nem az a fő cél hogy mindent megadj a gyereknek?
2016. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!