Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi vâlthatta ki...

Szerintetek mi vâlthatta ki anyámból ezt a fajta viselkedêst jogos a részêről?

Figyelt kérdés
22-êves felnőtt nő vagyok.A fêrjemmel külön hâztartâsban êlünk a fêrjemnek van âllandò bejelentett munkahelye.Szeretjük egymâst.Ezèrt úgy döntöttünk hogy gyermeket vállalunk.Anyám erre szó szerint oktalanul kicsapta a hisztit.Hogy râèrtünk volna a gyerekkel.Meg hogy túl fiatal vagyok szerinte mêg ehhez.Megjegyzem ő mêg csak 15-êves se volt mikor engem szült.Ês gondoltam arra is hogy az van hogy szègyenli hogy fiatalon lesz nagymamama.De erről megint csak êrtelemszerűen nem mi tehetünk.Ő szült előbb engem neki kelett volna akkor ilyesmire is gondolni.Nem most rânk fogni.Meg az orvosnâl is le êgetett úgy kezelt mint egy gyereket.Kêrdezgette a dokit hogy meddig lehet elvetetni a babát meg ilyesmi.Holott beleszòlási joga nincs hiszem felnőttek vagyunk.A fèrjem is elêggè lehordta nekem mindennek üzenetbe.Ês leszòlta ahol lakunk hogy milyen körülmênyek között lakunk amugy megjegyzem nincs semmi problèma a hâzzal ahol lakunk.Annyi hogy nincs fürdő szoba.De mêg nem a milyênk a hâz addig mâs házára nem is akarunk költeni mêg nem vesszük meg.
2016. szept. 2. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
Eddig privât orvoshoz jártam vêgig meg a kicsinek is már beszereztünk mindent.Ha ennyire akarod tudni.
2016. szept. 2. 13:34
 12/83 anonim ***** válasza:
90%
nem is kell másnak csinálni a fürdőt,de az ég szerelmére, miért nem gyűjtötök saját lakásra mielőtt más lakásába beleszültök ami ráadásul fürdőszoba nélküli?! aztán a férjed nem enged dolgozni, jó vicc és áruld el nem sajnálnod a gyerekedtől azt a plusz pénzt illetve segélyt amit kaphatna? arról nem is beszélve ha most nem dolgozol hogy a túróba lesz majd nyugdíjad. megáll az ész hogy ilyen csitrik szülhetnek :D
2016. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
88%

Miért volt ott anyád az orvosnál, amikor megállapította, hogy terhes vagy?


HA ennyire önállótlan, vagy, hogy 22 évesen anyukával kell elmenni nögyógyászhoz, akkor tényleg korai a gyerek.


Emellett csak arra támaszkodni, hoyg majd a férjed eltart, elég buta ötlet.

2016. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
88%
Nem a korod a gond, sem az, hogy anyád fiatalon lesz nagymama. Az a baj, hogy tényleg a semmire akartok gyereket, azért a XXI. században már a minimum egy fürdőszoba. Nem igen lehet valami magas végzettséged sem, egyébként nem írnád azt, hogy "milyénk".
2016. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan jól keres a férjed miért egy fürdő nélkül (gondolom ha nem saját) albérletbe vagytok?
2016. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
92%
ja és magándokira van pénz saját lakásra gyűjteni már luxus?én minimum egy jobb minőségű albérletre gyűjtenék vagy akármi...
2016. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:
El3g csitri vagy te.Ez annak szòl aki ezt râm írta.Azèrt mert eztva hâzat ismerősökön keresztül bèteljük meg nem kell fizetni lakbèrt ès ez èpp jòl jött nekünk.Ja ès nem èrtem mièrt baj az hogy ha mi úgy látjuk jònak hogy ne dolgozzak miv elèg a pârom keresete.Ez a mi dolgunk szerintem mindenki úgy csinâlja ahogy akarja.
2016. szept. 2. 13:42
 18/83 A kérdező kommentje:
A magándokit azt azèrt fizettük mery sok minden össze jött ês nem bírtam sima âltalános dokihoz jârni.
2016. szept. 2. 13:43
 19/83 acelsziv ***** válasza:
86%

"Ez a mi dolgunk szerintem mindenki úgy csinâlja ahogy akarja"

Akkor minek írtad ki a kérdést?

Sajnálom szegény gyereket. Szép kis családba fog születni...

2016. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
87%
Szabad tudni mennyi az a,, elég,, kettőnknek? Méh saját érdekel miatt se jó ha függsz valakitől anyagilag.
2016. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!