Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 15 éves lányodat?

Elengednéd a 15 éves lányodat?

Figyelt kérdés

A lányom mindig el akar menni Budapestre,Debrecenbe stb.

De nem érti meg,hogy ha baj lesz,nem tudok neki segíteni!

Nem akarom elengedni egyedül!

Mit mondjak neki hogy fogja fel?

Mondta is,hogy haverjához akar menni,akikkel msnen ismerkedett meg.


2010. ápr. 5. 18:22
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, midnen választ végigolvastam, és témától eltekintve, angyon élévezem ezeket a sztorikat, amiket meséltek a kismamáról, stb.Persze nem úgy értem az élvezem-et, hogy vicces, igenis komoly, csak úgyértem, hogy szeretem az iylen történeteket.

A kérdésre visszatérve, én is 15 éves vagyok, de nagyon eszementnek találom azt, amit a lányod mondd.Budapest mellet lakom kb 20km-re, de még soha nem mentem egyedül a fővárosba.Sőt, a közeli városokba sem mentem még egyedül, csak baráttal moziba, strandra.A szüleim nem tartanak burokban, nem tudom, hogy reagálnának ha iylen kérdést tennék fel, hogy mehetek-e az ország túloldalára.Bulizni sem járok, mert néha szívesen elmennék, de soha nem krédeztem rá a szüleimnél, mert magamtól belátom, hogy veszélyes 15 évesen.

A lányodat hívd fel erre a fórumra, mutasd meg neki a válaszodat, lássa be, hogy akármennyire szeretné látni a netes barátját, lehet hogy tényleg az, akinek mondja magát, de veszélyes, és félted.

Esetleg ah osztálykirándulásra olyan helyre mennek a lányodék, ahová könnyen eltud menni az a netes barát is, akkor úgy is találkozhatnának.És a lányod is biztonságban lesz.

2010. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Nem egy felnőtt szülő még csak el se gondolkodik ilyesmin.
2010. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Tévedés, kedveskéim. Egy FELNŐTT szülő megbízik a gyerekében, aggódik érte, egyenrangúként kezeli és szereti. Ezzel ellentétben egy GYEREK szülő el sem gondolkodik a kérdésen, nem beszél a gyerekével az őt illető dolgokról, alsóbbrendűként kezeli és mindezt még van is pofája szeretetnek nevezni. Csak egy kicsit kéne a jobbik eszed és a maradék fantáziádat használni. Kérd meg a lányodat, hogy te is beszélhess msn-en a haverjával, mert szeretnéd tudni, hogy kihez megy el, hogy mennyi idős, hogy lány-e vagy fiú. Amennyiben fiú és elmúlt 18 kísérd el az első találkára. Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Menj vele el, rövidel diskurálj el a haverral és gyere haza vagy maradj te is Pesten. De ha ezt teszed, eszed ágában se legyen övetni őket. Ha lány, akkor is elmehetsz, hogy megnyugodj.

Ha Szolnokra akar menni, oda mindenképpen engedd el, tekintve, hogy Szolnok NEM harap és ott laktok mellette. Legyen fix időpont mire haza kell mennie. Ha betartja, akkor minden okod meg van arra, hogy megbízz benne. Ha nem, akkor beszélgess el vele (nyugodtan, nem üvöltözve és vádaskodva, vagy arról csevegve, mekkora szar is ő) és egy ideig ne engedd sehová (2 hónap kb).

A pici lányod már nem pici baba, hogy sehová ne mehessen. És ha pici babaként kezeled, akkor nem felnőtt lesz belőle, hanem lázadó és dühös tini, ami senkinek sem jó. Szóval gondolj szépen vissza arra, te milyen voltál 15 évesen, ezt interpretáld a mai világba és aszerint cselekedj. Nem olyan elvetemült dolog, hogy egy Szolnok mellett élő 15 éves lány szeretne elmenni Szolnokra. Plusz, ha nem engeded, akkor lehet,hogy elszökik és akkor aztán pipilhetsz a gatyóba, hogy mit csinál az ismeretlen haverral,miután kipapanszkodta neki magát rólad.

2010. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
50%
04-24 21:04 ne mond nekem hogy elengednéd a gyereket egy neten vadidegenhez, az ózdi fojtogató pont így gyüjtött áldozatokat. Pláne 1 másik városba tök egyedül elengedni egy kölyköt hülyeség.
2010. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!