Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 15 éves lányodat?

Elengednéd a 15 éves lányodat?

Figyelt kérdés

A lányom mindig el akar menni Budapestre,Debrecenbe stb.

De nem érti meg,hogy ha baj lesz,nem tudok neki segíteni!

Nem akarom elengedni egyedül!

Mit mondjak neki hogy fogja fel?

Mondta is,hogy haverjához akar menni,akikkel msnen ismerkedett meg.


2010. ápr. 5. 18:22
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
27%
Jól telibe kéne b.szni azoknak a kis i.iotáknak a fejét, akik erre buzdítják.
2010. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
60%

Én 19 éves vagyok, de halálosan biztos, hogy nem engedném el. Pláne nem egy msn-en megismert istentudjakicsodához. És ha hisztizne máshová sem engedném el. Sajnos, amíg nem tud felelősségteljesen gondolkodni, ezt nem fogja megérteni, így ne is magyarázz neki semmit, nem fogja megérteni, hogy minek félted.

Én és az egyik barátnőm 19 éves létünkre nem megyünk el 2-en a metálfesztre (lányok vagyunk), mert fel tudjuk mérni, hogy 2 lány vs. nagyon nagyon sok részeg ember...nos igen. Pedig hidd el, nagyon el szeretnénk menni. Amíg a lányod is nem tart ezen a szinten (a saját biztonsága mindennél fontosabb, nem számít a divat/mit mondanak mások/stb) addig nem engedném el, mégcsak egy koncertre se. Tudom, hogy ez vasszigor, de inkább ez, mint vaskoporsó, ha értitek...

19/L

2010. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
87%
Az internet veszélyes, sose lehet tudni kivel ismerkedett ott meg. Elöször az ismerősei jöjjenek hozzátok. Aztán ha ők rendesek és nem beszélyes emberek akkor esetleg elmehet hozzájuk vmikor. Én mondjuk 18ig nem engedném, hogy másik városba menjen egyedül (akkor már a pedofilokat nem érdekli, viszont nem mindegy pl ha Budapestre megy hova, a 8. illetve 9.ker igen veszélyes lehet lányoknak, 7.ker és 5.ker meg az ahol a francia csaj eltűnt).
2010. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek egyutt, ha kedve van varoslatogatni. :)

Neked is jot tenne egy kis kiruccanas.

2010. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Értem!
2010. ápr. 5. 18:35
 16/54 anonim ***** válasza:
51%
Talán ha 18 vagy 19 lesz...
2010. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelműen ne engedd el,főleg ne a "Haverjaival",akikkel msn-en ismerkedett meg...

20/L

2010. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
76%

énis 15 éves vagyok. de engem elenged anyum pestre :) és 250 kmre van tőlünk.. de jóó engem ugy engedett el h vitt egy ismerősünk kocsival és rokonokhoz mentem de az más:D

énis majdnem taliztam egy haverral msn-en ismertem meg 2,5 éve ismerjük egymást... de végül én mondtam neki h ne talizzunk mert azért nem ismerjük egymást. és én okos vtam h vssza mondtam a talit :P:P:D

2010. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Jöjjön el először látogatóba a "barát" hozzátok. Ismerd meg, milyen. Esetleg jöjjön többször is. Utána dönts. De a 15 nagyon kevés, és Pest kissé kaotikus.

Én 17 voltam, mikor először elengedtek a fővárosba egyedül (200 km), vonattal, de angoltanárhoz!!! Nem ismeretlen haverhoz.

2010. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
83%

Kövezzetek meg, de én 16 éves koromba el lettem engedve például Pestre, ahol találkoztam msnes barátokkal és semmi, de semmi bajom nem lett. Mondjuk annyiban más a helyzet, h nekem Pesten van egy nagyonjó barátnőm és nála aludtam. De nem egyszer találkoztam olyan emberekkel akiket csak msnről ismertem. Nem tudom, h saját lányomat elengedém-e ha 15 évesen ezt akarná, de ez attól is függ mennyire érett, mit tud azokról az emberkről, látta-e már őket camon például,stb.

Te vagy az anyja, neked kell eldöntened mennyire bízol a lányodban és az ítélőképességében.

2010. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!