Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 15 éves lányodat?

Elengednéd a 15 éves lányodat?

Figyelt kérdés

A lányom mindig el akar menni Budapestre,Debrecenbe stb.

De nem érti meg,hogy ha baj lesz,nem tudok neki segíteni!

Nem akarom elengedni egyedül!

Mit mondjak neki hogy fogja fel?

Mondta is,hogy haverjához akar menni,akikkel msnen ismerkedett meg.


2010. ápr. 5. 18:22
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem idegen, interneten megismert emberekhez menne akkor elengedném. De így nem. Még én sem mernék elmenni 21 éves létemre egy idegenhez. Jöjjön ő. Ha normális, akkor utána mehetne tőlem. Ha nem egy pedofil, vagy nem k*rvának akarja a lányodat,(szóval tényleg az akinek mondja magát) akkor elfog jönni ha ilyen jóban vannak.
2010. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Értem.
2010. ápr. 5. 18:39
 23/54 anonim ***** válasza:
59%
Városon belül hadd menjen, ahová akar, de Pestre meg Debrecenbe ne engedd fel egyedül. Ha visszapofázik, hogy miért nem, meg hasonlók, akkor megmondod neki, hogy csak, ha tovább replikál, akkor szobafogság vagy bármi más büntetés. Majd csak megtanulja, hogy a nem az nem.
2010. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
71%

semmiképp nem engedném el.


viszont... mondd meg neki, hogy a fiú adja oda neked a telszámát, és beszéld meg vele, hogy hozzátok eljöhet vendégségbe.


és akkor majd a fiú be fog tojni, és nem jön, vagy ha jön, a lányod fog tőle kiakadni, mert azért az msn-en való ismerkedés nagyon csalóka. a valóság a földre rántja majd.

2010. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
51%
18:37-es vagyok am 20/L. Úgylátom itt mindneki nagyon szigorú, még jó h az én szüleim nem voltak ennyire azok. Mi az h 18 éves koráig nem engednétek más városba se?:D Nagyon jó a gyereknek ha burokban nő fel,tényleg.
2010. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
73%
A francia csaj beleesett a Dunába gondolom részeg volt
2010. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De gondolom hogy ilyen 14-17 évesekhez szeretne menni,és ha felhívnám telefonon őket,megbeszélni velük,hogy jöljenek el vendégségbe..

De a szülei gondolom nem engedik el őket se.

2010. ápr. 5. 18:43
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem pest, vagy a másik város lényeg. Oda elengedném szó nélkül a barátnőivel. Itt az idegenen van a hangsúly, akiről az se biztos hogy az akinek mondja magát. És nem az számít, hogy 15 vagy 35 éves, hanem hogy felelőtlenség lenne egy idegennel találkozni akármilyen korban van is. 15 évesen én is mehettem a barátnőimmel pestre (300 km), nem is egyszer mentünk és még élek.
2010. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
51%

mostanában annyit hallani olyan cuccokról, amit kiscsajok italába kevernek, és azok öntudatlanokká válnak, és azt se tudják, hogy megerőszakolták őket.

egy ismerősöm lánya így került szilveszterkor kórházba, a mentő vitte el...

szóval, semmiképp ne tedd. én írtam, hogy kérd el a fiú telefonszámát, akár még a szüleiét is, és beszélj velük.

a lányodnak meg mondd el, hogy az eleve impotens fiú, aki azt hiszi, hogy a lány megy utána, és nem ő megy a lányhoz...

2010. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
44%

én 14/L vagyok, van egy fiú, kb másfél évet MSN-eztünk, 1 órányira lakik. ő 15. anyuékkat megkérdeztem, h. találkozhatok-e vele (semmi részlet, csak így), azt mondták, hogy nem.

kicsit késöbb felhoztam, h. mi lenne, ha egy netes ismerősöm lejönne hozzánk, kertipartira.

ebbe beleeggyezett, hiszen ott vannak ők is, otthon vagyunk, de mégis van egy kis szabadság.

megismerte, teljesen el van ájulva tőle, h. ilyen tökéletes fiú nincs :D

azóta engedi h. találkozzunk, bár döntő többségben még mindig ő jön.


aki meg azt írja, h. pedofilok: te találkotál már vele? egyértelmű volt hogy az? na látod...

ha pedig hónapok után is mesél a mindennapjairól, stb, teljesen élethű sztorikat, akkor nem vszínű h. pedo, mert azok a hápé'kre utaznak, akik - még ha tudják is, sőt konkrétan írta nekik - hagyják, h. megb.hassa.

erről ennyi a vélemény. talán egy barátnőjével? neki is jobb lenne, nem lenne uncsi a vonatozás (?)

2010. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!