Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a 15 éves lányodat?

Elengednéd a 15 éves lányodat?

Figyelt kérdés

A lányom mindig el akar menni Budapestre,Debrecenbe stb.

De nem érti meg,hogy ha baj lesz,nem tudok neki segíteni!

Nem akarom elengedni egyedül!

Mit mondjak neki hogy fogja fel?

Mondta is,hogy haverjához akar menni,akikkel msnen ismerkedett meg.


2010. ápr. 5. 18:22
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
62%
Még mindig a 14 évesnek: én Szolnokon (szóval egy nem is nagy városban) voltam, muszáj volt a vonatra várnom este 10 kor egy órát. Farmerban voltam,pulcsiban és edzőcipőben.(szóval nem k*rvásan) Először csak egy cigány jött oda, utána vagy 10en körbeálltak. Néztek, beszéltek hozzám, gondolhatod miket. Nem volt senki bent, de aztán jöttek a biztonsági őrök... Ha nem jöttek volna szerinted köszönnek és elmennek? Mert én nem így képzelem el...
2010. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
53%

A 14 évesnek mondom (mert látom nem értette), nem konkrétan azt mondtam, hogy akivel MSN beszélt az pedofil Arra azt mondta, hogy menjen el hozzájuk (akivel beszélt látogassa meg őket majd csak azután menjen az ő gyereke Pestre vagy akárhova).


Pedofilok az utcán vannak, és nem beszélgetnek hanem rabolnak :) Érthető? Errefelé sok gyereket rabolnak el, főleg azokat akik nem itt laknak és bolyongnak (aki itt lakik nem bolyong hanem céltudatosan megy, azt nem könnyű elrabolni, de aki azt se tudja merre megy azt csak meg kell ilyeszteni, rossz irányba menekül és már el is vitte). Budapest nagyon veszélyes ha nem tudod merre mész és mit csinálsz (gyerekeknek egyedül nem ajánlott!).


Egyébként a francia csaj nem volt részeg. Elrabolták, majd a Dunába dobták (honnan tudom? Onnan hogy a sziget rossz oldalán találták meg a hulláját, nem arra folyik a Duna, ha leugrik vagy beleesik mert részeg nem ott kellett volna fenn akadnia. Ja és mesztelen volt, gondolom levetközött, ugye? A videon meg látszik, hogy teljesen egyenesen, tempósan, határozottan ment.)


Mellesleg ha jól emlékszem volt még 1 külföldi aki megszívta, asszem eltűnt még nincs meg, át ment vmi játszótéren este (sötétben de még jóval éjfél előtt, mondjuk 19-kor). Ez Budapest. Ide nem engednék senkit 18 alatt, főleg mert kétségeim vannak, hogy jól itéli meg, hogy most ott át menjen vagy sem, túl késő van-e ahhoz hogy egyedül induljon haza vagy sem stb.


Én itt nőttem fel, mégis középben volt halloweeni buli a suliban (mindössze 8 tömbre van a suli), untam és inkább haza mentem, este 9kor. Azt az éjszakát senkinek sem kívánom, sötét volt sok fura alak és megnéztek, volt aki utánam jött (15 éves voltam! és látszott is, farmerben voltam, hosszúban, pufi kabátban, edzőcipőben, kihívó?).

Baromira örültem, hogy egy darabban sikerült végig mennem ezen a 8 tömbön. No ehez még, ha valami sötétebb helyen mentem volna (Nyugati, Keleti stb), akkor vagy elraabolnak vagy megerőszakolna, talán még most is. Egyébként nem ok nkül mondtam, hogy 8,9, 7 és 5 ker az húzos (8-9 Keleti és a lebúj, 7-5 ker a leánykereskedelem központja, Duna part)


Aki szerint jó ötlet kilökni a gyereket az utcára annak üzenem, hogy remélem sikeresebb lesz mint azok akiket ismerek. Nagy semmi lett belőlük, 16 éves korukban kilökte az anyjuk hogy most már éljen meg maga hiszen majdnem felmőtt (volt pasija és oda akart költözni, hát ez nagyon jól sikerült, azóta sem ért el semmit pedig már 40 fölött van!).

2010. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:
17%

el ne engedd te nemnormális:O

interneten ismerte meg?:O

hálehet hogy éppen egy pedofillal beszélgetett a neten:O

gondolkodjmár-.-

2010. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok, de sztem sem kellene elengedni. Az még hagyján, hogy az út milyen, de egészen biztos, hogy van vmi a mögött, ha egy idegen vkit így felhív magához....semmi képen nem lenne szabad elengedni, de ezt neki is tudnia kéne. Nekem aztán írhatnák, hogy utazzam hozzájuk, úgy, hogy még nem is láttam őket!
2010. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Az én válaszomat már valószínű senki nem fogja olvasni, de azért leírom. :)


Szóval az egy dolog, hogy régóta msn-eznek és életszerű sztorikat mesél, meg beszámol a mindennapjairól.

Pár évvel ezelőtt, konkrétan 14 évesen neten megismerkedtem egy sráccal, teljesen "belezúgtam", és másfél évig neten jártunk. :D Ez így utólag marha vicces. Na mindegy. Küldött magáról képet, beszélt a haverjairól, hova megy, mit csinál, webcamoztam a "tesójával". Aztán 2 év utá jött a meglepetés: a srác nem is srác, hanem egy idióta csaj, aki teljesen átvert. Teljesen normális volt minden beszélgetésél, csak ahogy idősebb lettem, szemfülesebb is lettem, és feltűnt egy-két dolog.


Szóval tényleg nem lehet tudni, hogy akivel msn-ezik, az tényleg az, akinek gondolja. Éppen ezért én is azt javaslom, hogy először vagy neki kéne hozzátok elmennie, vagy menj fel a lányoddal együtt Pestre, ott találkozzatok vele, menjetek el együtt fagyizni vagy a vidámparkba, aztán utána te is el tudod dönteni, hogyan tovább.


Kisebb koromban én is mentem volna így Pestre meg Debrecenbe és vérig voltam sértődve, hogy anyukám nem engedett el. Most viszont már teljesen megértem, és nem is értem, hogy lehettem akkor ilyen eszement. :)


19/l

2010. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
az a haver lehet pl 40 éves is...
2010. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

22.27: a francia lány részeg volt, de ettől még bedobhatták a dunába. Nem csak részegeket lehet elrabolni, stb.


Bp nem olyan veszélyes azért mint amilyennek leírják :D nem tudom melyik válaszadó sorolta fel a gyerekcsempészettel foglalkozó kerületeket.


De persze ne jöjjön egyedül pestre. Jöjjenek hozzátok a haverok. Különben a haverjai akikkel találkozna ismerik egymást? Csak ő lenne az új?


Nem igaz hogy nem kell elmagyarázni hogy miért nem engeded. Akkor csak haragudni fog és nem értené. Igenis mondd el neki a rémtörténeteket, meg hogy egyszer kell hogy megerőszakolják és tönkremegy az élete. 15 évesen nem olyan kicsi hogy ne értse. De egyedül semmiképp ne engedd el. (Esetleg elmehetnél vele, megnézni a barátokat, aztán elmész nézelődni és később találkoztok és együtt mentek haza.)

2010. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem engdném el.
2010. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok,de a lányod elvan vakulva.. Amúgy is,miért Ő megy?

A barátok mennyenek hozzá

2010. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Ennyi pedofil pap mellett még temlomba se!
2010. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!